Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 21 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Španělský absint Jumilla (Murcia)
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 13:05:38 
Jsem zástupce několika španělských vynařských závodů, výrobců likérů,vín alcoholických i nealcoholických nápojů. Španělská sušená šunka atd.Vše přímo od výrobce. Hledáte pomoc při nákupu vína, absintu, atp. ? Zcela bez problémú vám pomohu. Vinařské závody hledají velko i malo - odběratele pro svá vína bez prostředníkú...Mohu vám zaslat od jedné lahve poštou nebo DHL, přez paletu až po celou cisternu za cenu vynařského závodu předem dohodnutou. Pokud budete mít o moji službu zájem, zašlu na požádání odkazy na všechny katalogy.Prípadně vám zařídim návštěvu i ubytování zde v Jumille (Murcia) Spain Hovořím česky-španělsky. (Pokud vše dobře zorganizujeme s provozovatelem tohoto webu a najdeme levného dopravce co jezdí španělsko je možno realizovat společné měsíční obědnávky čehokoliv ). :twisted:
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Naposledy upravil Elmurciano dne úte 29. zář 2009 13:10:13, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 13:08:56 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
co to ma k sakru bejt?! reklamni spam ? :? Kdyby to piti aspon vypadalo co k cemu...a to uz vubec nemluvim o tom, jak me iritujou pri cteni "vYnarske zavody" :twisted:
Pokud je to jen nabidka k ochutnani neceho noveho (v pripade, ze by to bylo dobry pitivo), tak nejsem proti, ale z nakyho neznamyho duvodu mi to smrdi prachama :?

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 13:19:22 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Toto téma bych raději rovnou přesunul do správné sekce NeAbsinthe: Řečeno politicky korektně - "Moderní absinthe". José, nic proti, ale tohle vypadá jako klasická chemka, která napovídá, že bude chutnat jako místní česká zelená barvítka. Nicméně ochutnání se nebráním, kolik bys chtěl za jednu láhev? ...kdyby jsi měl miniaturu, bych bych radši. ;)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 13:57:59 
Habu píše:
Toto téma bych raději rovnou přesunul do správné sekce NeAbsinthe: Řečeno politicky korektně - "Moderní absinthe". José, nic proti, ale tohle vypadá jako klasická chemka, která napovídá, že bude chutnat jako místní česká zelená barvítka. Nicméně ochutnání se nebráním, kolik bys chtěl za jednu láhev? ...kdyby jsi měl miniaturu, bych bych radši. ;)


Ahoj Habu zeptám se dneska odpoledne Augustina majitele Vega Alta co a jak to je s jejich absintem osobne nemám ani sajn jak chutná. Mám paintballové hriste vedle jejich kanceláre a provozovny.Mnohdy jíme spolecne na baru. Pokud más nejakého kamaráda co jezdí kamionem spanelsko dás mu proste na mne kontakt, jezdej okolo naseho baru do Murcie pro ovoce a zeleninu kazdý den a já mu pripravím bednu se vzorkama at ti jí zaveze kam chces.A más to zadara. víc pro vás nemohu udelat. UPS, nebo DHL atp. jsou drahý. Jak rikám vzorky vám zajistím zdarma to není problém.Problem je doprava drazsí nez pár flasek. Posílám tak kamaradúm cas od casu víno a sunku vzdy si nekoho poslou z kamionákú.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 14:27:32 
Dworzaaa píše:
co to ma k sakru bejt?! reklamni spam ? :? Kdyby to piti aspon vypadalo co k cemu...a to uz vubec nemluvim o tom, jak me iritujou pri cteni "vYnarske zavody" :twisted:
Pokud je to jen nabidka k ochutnani neceho noveho (v pripade, ze by to bylo dobry pitivo), tak nejsem proti, ale z nakyho neznamyho duvodu mi to smrdi prachama :?

Zdravím z jihu (nemam cestinu na klavesnici a nehodlám hledat a kopirovat vase ,,hácky - atp. :D Po pravde receno o absintu nemám ani sajn pouze nahodou jsem narazil na tohle fóro a dal sem informaci o tom co vím. Co se týká prachú tak sem jezdej kamionáci co díky mne a mej znamejm na bodegách kupují to nejlepsí víno , mistelu, atd. za pár babek za kolik to pak prodáváji taky nevím , ale vím ze nekterí znich prej prodávaj kontakt a cislo mého telefonu za 10000 Kc !!!!! Nevím kterej blbec jim za to platí... A o tech co jsem tu mnel bez penez a bez pomoci vaseho slavneho consulátu v Madridu ani nechci mluvit... jen vím ze 98 % znich dodnes neposlalo ani prání k vánocúm... natoz vrátilo peníze. A presto vsechno jsem presvedcenej ze ne vsichni jsou stejní... Takze klidek, pokud se sem dostanes a upozornís predem zavedu te vsude kam budes chtít a koupís co budes chtít pokud neprivezes pár piv a domácí slivovici tak te taky nezavrhnu a rád Ti pomuzu... Doufám ,ze jsem to nepodelal a ucastníci fóra tuto odpoved nebudou povazovat za SPAM o dobrociné organizaci :twisted: tady más linkhttp://www.jumiball.com/fotos.htm
Obrázek
Zvu vás na vinko, uzené a absint :twisted:


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 15:10:06 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Heh, jednoho známého, co občas jezdí kamionem do Španělska mám, tak se zkusím poptat. ;)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 15:22:52 
Habu píše:
Heh, jednoho známého, co občas jezdí kamionem do Španělska mám, tak se zkusím poptat. ;)

O.K. tady más na mne adresu:
Restaurante Camponuevo Ctr. 344 Km 57 Jumilla - Murcia
GPS
Latitud / šířka : 38°23'48.81"N
Longitud / délka : 1°14'40.63"O
Má tam k dispozici parkování zadarmo, navíc muze pouzivat mojí udirnu taky gratis ;)


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 15:23:09 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
No to maso vypadá rozhodně lépe, než ten absint ;) Dokázal bys mi poslat třeba šunku Jamón Ibérrico de Bellota? Kolik ve Španělsku stojí?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 15:41:22 
Martin píše:
No to maso vypadá rozhodně lépe, než ten absint ;) Dokázal bys mi poslat třeba šunku Jamón Ibérrico de Bellota? Kolik ve Španělsku stojí?

Martine tak to sahás dost vysoko a cen je spousta. pro informaci tchán nakupuje Jamón Ibérico de Bellota D.O. Guijuelo ( denominación de origen zarucení púvodu jako u vín) a prijde ho kilo od 25 - 50 euro ( celej jamon má 5-7-8 kg) primo od vyrobce posilaj mu to gratis neberou postovné pri tech cenách to chápu. Jsou zde ty samé kvalitne delané susené sunky za mnohem lepsí ceny.Proste nejsou nike nebo adidas ;) ale dás si je u nas na paintbalu s tou samou chutí a navíc usetrís spoustu penez máme tady taky susená plecka dost si je berou ridici celé plecko susené te prijde okolo 15 eur u nás v Jumille to je na román. Mrkni na muj web o tomhle tematu:http://bodegalink.iespana.es/gilar.htm


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 15:46:51 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
No pokud by kilo stálo 25€ tak by to bylo supr! Pět kilo bych vzal hned ;) A ten váš taky, jsem strašný milovník sušené šunky.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 21 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia