Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 5   [ Příspěvků: 46 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe original
PříspěvekNapsal: úte 11. led 2011 23:01:07 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Habu: dobry, akorat skoda ze nemuzu dat "to se mi libi"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe original
PříspěvekNapsal: sob 22. led 2011 11:17:09 
Aktivní pijan

Registrován: sob 02. kvě 2009 13:17:25
Příspěvky: 62
Včera večer jsem se překonal, a nalil si po dlouhé době skleničku Absinthe Original (láhev koupena v červnu 2010 v Praze na Můstku) abych udělal recenzi. Další skleničku si ale už nikdy nenaleju a zbytek láhve dám někomu na přepálení.

Absinthe Original je pravděpodobně nejhorší macerát, jaký jsem kdy pil. Je sice o krapet lepší, než jakékoliv barvítko kvůli své barvě a slabé přírodní vůni, ale mezi maceráty je to průser. Bairnsfather je vedle něj extra třída a lepší je i Absinth 35 od L'oru (včetně nepovedené ďábelsky hořské šarže!).

Slušně řečeno mě sere, jak si můžou dovolit takové klamání zákazníka a nazývat to Absinthe Original! Všechny české maceráty se aspoň drží čecháčkovského označení absinth, což znalcům hodně napoví, ale tady je to jiné. Absinthe Original není v žádném případě původní absinthe a hlavně není vůbec dobrý absinthe. Výrobce La Boheme se jen veze na doznívající vlně jejich UK hajpu z doby, kdy v Anglii byly jen barvítka v podobě Hillsu. V dnešní době jsou s tímto produktem mimo.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe original
PříspěvekNapsal: sob 22. led 2011 15:01:39 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Majitelé české verze stránek absinthe original na facebooku jednak odstranili můj příspěvek a zároveň zakázali přidávání komentářů na stránkách. Nahlásil jsem stránky coby podvodný obsah.

Pokud chcete podpořit snažení zatopit těmto zlodějům a podvodníkům (a máte-li i účet na facebooku =) klikněte zde, abyste se dostali na českou verzi stránek absinthe original a po levé straně v dolní části klepněte na Nahlásit Stránka a zvolte podvodný obsah. Čím více podnětů přijde, tím lépe. Je to sice bonzácká činnost, ale v tomto případě jde o boj ohněm proti ohni a to mně zas tak moc nevadí.

Děkuji za podporu!

Chystám komentář na anglickou verzi, kde jsou komentáře ještě povoleny. :geek:

EDIT: ...kdybych si nepletl strany, tak bych napsal rovnou, že bonz odkaz je na levé a nikoliv na pravé straně. ;)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Naposledy upravil Habu dne sob 22. led 2011 17:53:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe original
PříspěvekNapsal: sob 22. led 2011 17:18:58 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
jen opravim...je to na leve strane :geek:

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe original
PříspěvekNapsal: pát 24. úno 2012 16:11:36 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Z dlouhé chvíle si pročítám absinthe faq na stránkách absintheoriginal.cz a hele ho, opět kopírování mých textů!

Po zkopírování mých popisků k fontánám došlo i ke zkopírování textu o samotné výrobě St. Antoine! Můj původní text:
Citace:
S odkazem na naše motto „100% přírodní produkty“ jsme absint připravili pouze z přírodních ingrediencí. Základ tvoří velejemný obilný líh, ve kterém se po přesně stanovenou dobu macerují vybrané byliny a koření. Po maceraci dochází k destilaci, ze které vznikne čirý destilát. Do takto vzniklého destilátu přidáme další díl bylin, které dodají absintu specifickou barvu a ještě více umocní již tak mocné aroma a chuť.

A jejich kopie:
Citace:
Absinthe Original - proč se k němu tisíce zákazníků stále vracejí?

Odpověď není "Absinthism" - termín používaný na začátku minulého století označující závislost. Odpovědí je nejvyšší kvalita - unikátní složení kvalitní vody, velejemného obilného líhu a nejkvalitnější byliny. Základ všech absinthů z řady Absinthe Original tvoří velejemný obilný líh, ve kterém se po přesně stanovenou dobu macerují kvalitní vybrané byliny. Po maceraci dochází k destilaci, ze které vznikne čirý destilát, do kterého přidáme další díl bylin, které dodají absintu specifickou barvu a ještě více umocní již tak výrazné aroma a chuť.


Slovo od slova :(

Štve mě, že firma, která má doménu Absinthe Original vyrábí neoriginální absinth (proč tedy nepoužívají Absinth Original) a používá okopírované texty jejich vlastní konkurence! Texty jsou hodně důležité, dávají mi práci a přemýšlím nad nimi. Navíc vyhledávače je berou jako duplicitu a mohou v některých případech poškodit i mě, jakožto jejich tvůrce!

La Boheme, už toho prosím nechte a vymyslete něco originálního!


Přílohy:
absinthe_original.png
absinthe_original.png [ 22.24 KiB | Zobrazeno 6881 krát ]
Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe original
PříspěvekNapsal: pát 24. úno 2012 16:21:46 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
A další, tentokrát můj text ke druhé šarži St. Antoine, ve které se bohužel objevil sediment:
Citace:
Absinth a sediment, proč je v absinthu sediment?

Veškeré výrobky řady Absinthe Original jsou připraveny pouze z přírodních ingrediencí. Pro výrobu používáme velejemný obilný líh, ve kterém se po několik dní macerují byliny. Tento výsledný macerát je destilován a následně jsou do něj přidány barvící byliny, tvorba sedimentu je tak zcela přirozeným jevem takto přírodně barveného absintu. Není to v žádném případě vada nápoje, ale důkaz přírodního původu. Chemicky obarvený absint se vám totiž opravdu nezakalí... Tento sediment se při důkladném protřepání lahve opět rozptýlí.


Ten tučný text už na našich stránkách není, protože od druhé šarže jsme filtraci dobře vychytali a sediment se tvoří už jen neznatelně. Ale i tak je vidět, že nás sledují opravdu pečlivě a stihnou okopírovat co se dá :(


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 5   [ Příspěvků: 46 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia