Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Doubs Mystique
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 12:02:01 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. dub 2010 18:28:17
Příspěvky: 426
Dorazila mi od Martina láhev, a zde jsou mé dojmy(recenzování přenechám zkušenějším).

Barva je vyloženě nádherná, působí až téměř mírně nepřirozeně, jasná, třpytivá světlá zeleň se stopami žluté - Ve sklenici to vypadá úplně jako broušený drahokam.

Louche efekt mi ve srovnání s ostatními absinthy připadal slabší - nastupuje pomaleji, a nezvedá se jako mlha odspodu, ale objeví se taková jakoby smogový zákal, který je sice dole hustší, ale postupně zaplní celý objem. Nazelenalý odstín ve výsledném zákalu zůstává, a je tak výrazný, až bych podezříval nějakou umělou barvu.

O vůni nejsem schopen říct nic určitého (proto také nerecenzuji), dojem je svěží a jakoby ostrý, ale jednotlivé nuance nejsem schopen rozlišit.

Chuť byla na rozdíl od ostatních dosud ochutnaných vzorků pro mě osobně zklamáním - zatímco JVS je vyloženě složitá, i když podbízivě nasládlá záležitost, která se postupně rozvíjí, a v St.A se zajímavým způsobem hádá anýz s pelyňkem, přičemž nakonec pelyněk vítězí, chuť Doubs Mystique pro mě osobně postrádá dynamiku. Místo melodie postupné proměny je tu jen jediný, závěrečný akord, chuťové komponenty se v podivném politicky-korektním smíru vezmou za ruce a odcházejí pryč - výsledek je sice příjemný, ale postrádá hloubku, trvání a zanechává dojem, že zde něco chybí.

Celkově byl pro mě tento absinthe mírné zklamání, ale vzhledem k tomu, jak výborné má recenze, bude asi chyba někde na mé straně.

Slyšel jsem, že láhve zmizely velice rychle, a jsem zvědavý na dojmy ostatních.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia