Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prince d'Absinthe-La Pharmacienne
PříspěvekNapsal: čtv 25. dub 2024 11:37:51 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: ned 16. čer 2019 22:22:24
Příspěvky: 37
Zdravím ve spolek,

jelikož se mi zdá, že kategorie pravý absinthe je poslední dobou trochu lidu-prázdná, tak jsem se rozhodl toto vlákno trochu obohatit. Mnozí z vás to již jistě vědí a spousta z vás chutnala ony nesčetné prototypy. Nicméně konečně až teď téměř po čtyřech letech (ano, opravdu první receptury na la Pharmacienne se mi objevují v sešitě již od roku 2020) se mi konečně podařilo vyladit recepturu na tento absinthe a také ji doručit v komerční verzi na trh. Nechci přehánět, ale tento absinthe je pro mě vskutku srdeční záležitost, nechal jsem na tom ruce a ta receptura zažila velkou evoluci z mého pohledu. Absinthe je dělaný ve spolupráci s moji alma mater tedy Farmaceutickou fakultou Univerzity Karlovy a jedná se o slaběji barvený verte absinthe, inspirovaný stylem jižanských absinthů, hodně aromatický, svěžejší tělo, suší chuť (ve smyslu ne tolik sladký, jako klasické konzervy). Ve složení je obsažen blend pelyňku z oblasti VdT a Pontarlier, takže o kvalitu by mělo být postaráno.

Absinthe půjde prezenčně do prodeje v rámci Alíkova Mezinárodního absinthe meetingu v Praze 4.5 na stanovišti destilerie Garage22. Tímto bych vás proto všechny chtěl pozvat v sobotu na výše zmíněný meeting a také na ochutnávku našeho nového absinthu, rád se pochlubím inspirací pro recepturu a rád se všemi pokecám o absinthech, jejich produkci, nesmrtelnosti chrousta, cognacu a proč lidi co pijí rum by měli být ze společnosti vyčleněni. :mrgreen:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia