Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 10   [ Příspěvků: 95 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: úte 19. úno 2013 23:43:50 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. kvě 2011 14:18:30
Příspěvky: 167
Bydliště: Karlovy Vary
Tak to je peklo... :shock: Kyle asi na těch 16 lahví použil půl tuny pelyňku. Jen čekam kdy v rámci thujonovýho prvenství vyrobí L'OR King of Spirits gold platinum ultra s 10 000 mg/l


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 9:54:23 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
By chtělo změřit a obrátit se na ČOI a další ouřady za klamání spotřebitele...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 10:07:44 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Froggg píše:
By chtělo změřit a obrátit se na ČOI a další ouřady za klamání spotřebitele...

Nejméně dva dobré důvody, proč ne.

- Pokud jsem to správně pochopil, tak nikde na láhvích není o thujonu nic napsáno, ergo nejde o klamání spotřebitele. Že ten má tolik a ten zas tolik tužónu se říší jen ústně a to se napadává dost těžko.

- Netřeba dělat thujonu reklamu. Kyle by se kauzy mohl chytit a použít pro svou reklamní kampaň. Aneb "Slyšte, slyšte, já jsem Kyle, ten, co vyrábí zakázaný absint s thujonem, po kterém si budete myslet, že jste matka Tereza!" - a rádoby bohémové mu utrhnou ruce.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 10:36:28 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Pravdu máš... ale tohle není možný, fakt mě to štve. Nevěděl jsem, že to nikde neuvidí, měl jsem za to, že to je minimálně součást oficiální reklamy produktu.

Každopádně mě alespoň hřeje, že to, podle referencí místních není k pití a chutná to jak džus z mrkvový natě, takže trh v nejbližší době neovládne ani díky thujon hype...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 10:47:53 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Problém s Kylem je v tom, že se chová přesně jako náboženští vizionáři. Svou "politikou" si získává víceméně skálopevné příznivce, jejichž loajalita je založena buď na podprahové touze být klamán, nebo na obyčejné hlouposti. A protože hloupých jedinců s uzavřenou myslí je spousta, najde Kyle vždy úrodnou půdu pro své žvásty.

Koncem týdne se stavím u "Zeleného andílka" v Heidelbergu a poptám se po láhvi, Peter Fuss by to už mohl mít na skladě.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 14:29:43 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
Mě už to vlastně ani nevzrušuje....Každý je nějáký..Kyle asi ke štěstí potřebuje vydělávat :cash a někteří lidi asi(evidentně) potřebují kouzelný lektvar(nebo aspoň jeho iluzi), který ze všedního života udělá velkou věc.
Jestli jsou obě strany spokojené, tak proč né..?... :nech
Kdo chce kam-chuj s ním..........

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 16:43:10 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Úřady bych do toho netahal ani omylem. Stejně ty informace Bairnsfather šíří kanálem, kdo chce, ať si tomu věří. Jestli si vypálil pár litrů HG s 300mg tak mu to přeju, na druhou stranu mám pochyby, že půjde o dobrý absint. Zdroj pelyňku bude pravděpodobně stejný, takže očekávám jen silný zeleninový vývar.


Naposledy upravil Wajt dne sob 23. úno 2013 12:43:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: stř 20. úno 2013 16:59:03 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Jak to vůbec určuje v podmínkách domácí palírny?
Nepředpokládám, že by doma měl chromatograf a posílat to někam na testy, když to není určené jako šarže k běžnému prodeji? Ostatně nezmiňoval někdo, že K. může pouze míchat a macerovat, protože nemá destilérku (živnost)?

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: čtv 21. úno 2013 22:59:10 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 7:27:40
Příspěvky: 597
Ále, ono to s tím Kylovým thujónem nebude tak horký... GCMS analýza jedné Kyleho "nabušené" a neprodejné verze - údajně 100 mg/L thujónu (obrázek nahoře) porovnána s poctivým HG absintem jednoho mafiána (obrázek dole). Jak je vidět, v retenčním čase 14 minut (alfa thujón) a 14:30 min (beta thujón) toho tento výrobek opravdu mnoho nenabízí....čistá základní linie a thujón pod mezí detekce.. :lol:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 1:12:06 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
A jéje, takhle přesně dopadá thujonový hype.

Na žádné láhvi absintu z celého světa neuvidíte údaj o jeho množství. Je to naprosto jalový údaj, který vůbec nic neznamená. Na rozdíl od obsahu alkoholu a objemu v láhvi, za jejichž klamavý údaj dostanete pokutu jenom to švihne, za "nedodržení" deklarovaného obsahu thujonu nic nehrozí. Takže pokud někdo prodává svůj produkt s poznámkou, že obsahuje 100 mg thujonu a on ve skutečnosti neobsahuje skoro vůbec žádný, tak se nic nestane, není to totiž "reklamovatelné".

Nemůže se stát, že by si zákazník stěžoval na SZPI "podívejte, já si koupil láhev absintu, která měla mít 100 mg, ale ona žádný nemá"! Ti mu řeknou maximálně o čem to sakra mele a pošlou ho na vyšetření.

Pokud začne další výrobce prohlašovat, že má jeho produkt 500 mg thujonu, tak se cílová skupina hlupců zjeví, začne to nakupovat a prohlašovat, že je to nejlepší matroš na světě. Kdyby výrobce někdo nabonzoval úřadům, tak mu to přeměří, zjistí že má 10 a tedy že se vlezl do zákona a tím to pro ně hasne. Ten opravdový výsledek úřadů se nikdo nedozví a výrobce se dál veze na nesmyslném hype.

Mimochodem, St. Antoine obsahuje tajemnou látku X způsobující u mužů prodloužení penisu o 23% a u žen zvětšení prsou o 2 čísla! Na etiketu to psát nemůžeme, protože by nás zrušil výrobce Viagry a Wonderbry, ale je to tam! Fakt!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 10   [ Příspěvků: 95 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia