Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 10   [ Příspěvků: 95 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: sob 02. úno 2013 21:58:15 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
2Habu: Obchodní tah nebo né-pokud z toho nakonec vyleze kvalitní pití, je mi upřímně jedno jak pokrytecká či úchylná motivace ho k tomu dovedla :twisted:

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2013 17:50:02 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Uvádí Bairnsfather ty proklamované hodnoty thujonu na etiketě? Mě zajímá, jestli to někdo v ČR může oficiálně prodávat, když na to prskne hype 50 a 100 mg/l.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2013 17:59:47 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Tak na etiketě to není, viz fotka. To jsou informace šířeny undergroundem pro podporu prodeje :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: pon 04. úno 2013 18:37:16 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
:chuckle


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 21:07:20 
Aktivní pijan

Registrován: sob 02. kvě 2009 13:17:25
Příspěvky: 62
Dostal jsem dnes dva půldecové vzorky, děkuji. Přemýšlím jestli to ještě dnes stihnu ochutnat protože upřímně si mi do toho nechce. Stačilo si přivonět a názor je jasný. Tohle přeci nemůže nikdo myslet vážně! To není pelyněk, to je celer!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 23:59:00 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. zář 2010 13:43:17
Příspěvky: 582
Bydliště: Brno a Buchlovice
Po přičichnutí jsem do toho měl stejnou chuť jaho Alchymista, ale nakonec jsem se rozhoupal a oba vzorky ochutnal. Snažil jsem se odhodit předsudky vzniklé z předchozích ochutnávek a zhodnotit to maximálně objektivně.
Barva... jak už bylo psáno 100mg verze je naprosto čiřá a "slabší" bratříček má žlutý nádech.
Po přičichnutí k 100mg verzi jsem do nosu dostal pořádnou ránu. Alkohol a neuvěřitelně pronikavé zeleninové aroma. Nemůžu si pomoct, ale tohle je prostě mrkvová nať. Z 50mg verze alkohol tolik nevystupuje a aroma je celkově takové uhlazenější. Zeleninový pelyněk je tu cítit taky ale ne v takové míře, ješte je z toho cíti takový ten anýzový smrádek. Viděl bych to na hodně tailu (proto i ta žlutá barva).
100mg verze začíná louchovat pozvolana a finální zákal je slušný.
U slabší verze je situace jiná. Louche nastupuje téměř okamžitě a výsledek je dle mého soudu mnohem hutnější.
A je to tady.... chuť...
U "silnější" verze..... mrkvová nať, ředkev..... nic. Možná na to jen nestačí moje znalosti, ale ten pelyněk tam přebíjí naprosto všechno. Ta 50mg verze mi přišla podobná jen míň výrazná a mnohem sladší.
Nedopil jsem ani jednu.
Jsem z toho docela zklamaný, bylo mi jasné že to napoprvé nebude pecka, ze které se posadím na prdel.
Tohle je ale průser. Doufám, že Kyle vytrvá a s další šarží se tento ABSINTHE posune zase o kus dál.
Můj názor jest vysloven. Svůj nechť si každý udělá sám.

V levo 100mg/l v pravo 50mg/l


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
Despite all my rage I am still just a rat in a cage.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 4:34:11 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. kvě 2011 14:18:30
Příspěvky: 167
Bydliště: Karlovy Vary
Koukám že po zalití vodou vypadají oba jako klasický blanche... Tušim že jsem tu někde četl cosi o pontarlier pelyňku co Kyle údajně použil. No mrkvová nať a ředkev se mi u chuti parádního pelyňku zrovna nevybaví... Učený sice z nebe nespadl, Kyle ale přece jen nějakou dobu macerací bylin obstojně vydělává... Hodně jsem uvažoval o vzorku, ale asi ještě počkám. Bydlet poblíž Brna, určitě zajdu na skleničku.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: úte 12. úno 2013 22:58:46 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 7:27:40
Příspěvky: 597
Take se ke me dostal vzorek Kyleho '100 mg/L' blanche absintu. Barva OK, louche taky. Horsi je to s aroma - ta zelenina tam citit je a fest, doplnena jakoby lekorici - coz me vubec nesedi. Pripomina mi to me prvni absinty z nejdostupnejsich pelynku ze zahradnictvi - bylo to dost podobne a naprosto nepitelne.

Chut bohuzel ve stejnem duchu jako aroma. Nabeh na jazyku je docela slibny, ale po ~ 2 sec se to zvrhne do tech zeleninovych tonu a zda se mi ze i badyanu je tam docela dost....to brneni na jazyku je typicke. Citim tam ke konci i horkost, to je asi duvod proc je na etikete uveden cukr(!).

Takze pro mne je tato sarze bohuzel nepitelna. Az bude vice casu, zmerim kolik je v tom thujonu, jestli opravdu 100 mg/L :shock: :shock: :shock:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: úte 19. úno 2013 22:12:08 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. led 2012 22:41:26
Příspěvky: 53
Bydliště: Olomouc
Tak nejen 50, nebo 100 mg/l. Přišla mi tahle nabídka:

Citace:
... Jedná se o Kyle Absinthe, jehož je zatím vyrobeno pouze 16 láhví. Pan Kyle Bairnsfather tento produkt vytvořil podle dávného receptu z dob prokletých básníků. Jedinečné na něm je, že obsahuje *395mg/l thujónu* a je jako první absinth z likérky Bairnsfather *destilovaný*....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kyle
PříspěvekNapsal: úte 19. úno 2013 22:18:33 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Ach jo. Člověk by si řekl, že je thujonovému magorismu konec, ale ono ne :(


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 10   [ Příspěvků: 95 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia