Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 19 z 40   [ Příspěvků: 400 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: ned 30. pro 2018 16:56:09 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
No, mám pocit, že tady už se to pomalu dostalo do bodu kdy mocný hype a legenda o zázračné investici do alkoholu (kterou mimo jiné živil i Martin :D ) nabobtnala do takové míry, že 80%těch flašek bude trčet někde ve skladech a navzájem se budou svým množstvím držet v šachu (protože ti velkoinvestoři to neprodají za to co by si představovali dokud toho nebude v oběhu výrazně méně.. a méně toho nebude dokud někdo něco neprodá).

Zatím to vypadá, že za ty vysoké částky to teď koupí snad jen člověk co má prachy a rád by tu flašku ochutnal. Na investici to teď za ty prachy snad nikdo nekupuje, to by byl asi kapku naivní... S trochou štěstí ta bublina splaskne, lidi pochopí, že to nemá cenu držet a radši to vypijou a pak možná za 10let když někomu něco zůstane, tak to třeba za těch 10k prodá...

A nebo fakt Martin vypálil novou liquidměnu a všechno se to postupně prodá za 10k a více :D

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: ned 30. pro 2018 17:35:13 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Osobne si mam podobny nazor jako tu zaznel, obeh lahvi se musi ztencit a pak to dostane nejakou pridanou hodnotu, zase tezko tusit kolik toho kde je a jake jsou aktualni pocty ted natoz v budoucnu.......
Zase je pravda, ze si to muzeme rict za 10,20 let - tyhle rychlokvasky to nevydrzi tak dlouho a radi prodaji, nebo nebudou aspon vykupovat dalsi sarze a vyrobky,kdyz se to hype zbohatnuti nekonalo a stare zasoby jim I po par mesich nevydelali 1000% a pod......
Ja si do alkoholu odkladam prubezne nejake drobne, archiv mam nastavenej na xx let a plundrujupouze bar......
Kdyz mi nekdy nekdo za tech par spekulativnich lahvi nabidne neco slusneho, tak to ochutna kdyz ne dam to detem nebo to vypiju, to me zas nastesti nestresuje..... vim, ze to vydrzim dyl nez 90% tech spekulantu takze jsou konkurence jenom v nakupu ;)



P.s ono se rekne investovat do alkohulu, ale priznejme si kdo z nas ma ty moznosti....I kdyby se dalo vydelat 300-500% na lahvi,kdo to koupi v takovem objemu, skladovani a nasledny prodwj za xx...... radsi kupte 1-2 lahve dobryho rumu za xxxxxk a mate klid,zabere to malo mista a trh je obrovskej


Naposledy upravil Wagi dne ned 30. pro 2018 18:37:41, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: ned 30. pro 2018 18:03:21 
Aktivní pijan

Registrován: ned 25. lis 2018 16:20:09
Příspěvky: 73
Přesně tak Wagi, perfektně napsané. Jinak trošku tímto tématem plevelíme i vlákno původně určené k recenzím (Dubiedu), viz: viewtopic.php?f=19&t=900


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: čtv 10. led 2019 10:43:46 
Zelený pionýr

Registrován: stř 09. led 2019 11:10:37
Příspěvky: 48
Dle recenzí jde o opravdovou lahůdku, bohužel jsem nákup promeškal. Nejsem tak bláhový, abych si myslel že lahvinku někde seženu a nejsem takový blázen (ve vší úctě k Martinově práci :)) abych za ní dal 25k. Nanašel by se někdo, kdo by byl ochoten se o ten zázrak podělit? Kdyby byl někdo ochoten nabídnout deci ze svých zásob (ideálně za cenu, která by mě nenutila dát děti do otroctví, kde by toho stejně při stáří 0,5 a 4 roky moc nepředvedly), byl bych mu neskonale vděčen :) Předem díky za případné nabídky


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2019 14:18:13 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 11:01:30
Příspěvky: 321
Bydliště: Brno
Mnemonic píše:
Dle recenzí jde o opravdovou lahůdku, bohužel jsem nákup promeškal. Nejsem tak bláhový, abych si myslel že lahvinku někde seženu a nejsem takový blázen (ve vší úctě k Martinově práci :)) abych za ní dal 25k. Nanašel by se někdo, kdo by byl ochoten se o ten zázrak podělit? Kdyby byl někdo ochoten nabídnout deci ze svých zásob (ideálně za cenu, která by mě nenutila dát děti do otroctví, kde by toho stejně při stáří 0,5 a 4 roky moc nepředvedly), byl bych mu neskonale vděčen :) Předem díky za případné nabídky
Kamarád prodává láhev za 8800, nebo můžu poslat decku za cenu dle domluvy, případně předat v Brně :)

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk

_________________
Víc je víc :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2019 14:57:31 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
PSY3 píše:
Mnemonic píše:
Dle recenzí jde o opravdovou lahůdku, bohužel jsem nákup promeškal. Nejsem tak bláhový, abych si myslel že lahvinku někde seženu a nejsem takový blázen (ve vší úctě k Martinově práci :)) abych za ní dal 25k. Nanašel by se někdo, kdo by byl ochoten se o ten zázrak podělit? Kdyby byl někdo ochoten nabídnout deci ze svých zásob (ideálně za cenu, která by mě nenutila dát děti do otroctví, kde by toho stejně při stáří 0,5 a 4 roky moc nepředvedly), byl bych mu neskonale vděčen :) Předem díky za případné nabídky
Kamarád prodává láhev za 8800, nebo můžu poslat decku za cenu dle domluvy, případně předat v Brně :)

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk

Mě by za lahev stačilo 8000 :lol: Ale prodám jenom jednu, zbytek si chci užít 8-)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2019 17:29:18 
VSemi píše:
Podle mě za tu cenu zatím neprodejné....
Není to někdo odtud? Že ví, že Martin chystá další specialitu...


jo, jsem to já. za 8888 kč jsem ji už prodal, nyní mám bloklou ještě na pondělí jednu pro dalšího zájemce za 9333 kč.

nicméně veškerý výnos vrážím postupně do nákupu jiných absinthových lahůdek a šetřím takhle na mafiasinthe, nemám to na rychlý výnos. a taky jsem dvě lahve dubieda už do vánoc zvládl vypít sám :-)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2019 17:45:33 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
StB_expozitura brno píše:
jo, jsem to já. za 8888 kč jsem ji už prodal, nyní mám bloklou ještě na pondělí jednu pro dalšího zájemce za 9333 kč.

:shock: :o ...tak to teda čumím..

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2019 18:20:52 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Zas ty posraný kapitalisti. Udělaj bublinu ze všeho. :D

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrait D'absinthe Dubied
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2019 18:28:36 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. říj 2017 1:00:19
Příspěvky: 138
Bydliště: Hranice
Prodat neprodám, ale kdyby chtěl někdo lahev Dubieda vyměnit za něco zajímavého, tak bych se nezlobil. Třeba poptávám dvě lahve Absinthe Nymph :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 19 z 40   [ Příspěvků: 400 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia