Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 23 z 26   [ Příspěvků: 253 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2019 20:29:29 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Hosi to, ze toho neni vic je jenom proto ze jsme malinky a nezajimavy trh....... je to holt cena za to, ze Absinth stoupa na vysluni....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2019 22:26:17 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Shodou okolností jsem s jedním známým (nepříliš znalým) vedl cca 14 dní zpět debatu o absintu. Když přišla řeč na preban, první věc, kterou na mě vybalil, byla ve stylu: "Ty vole, to nikoho nenapadlo nakoupit starý flašky, něco do toho nalít, prodávat přes e-bay a vydělat na tom balík?!"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 8:18:03 
Zelený pionýr

Registrován: stř 09. led 2019 11:10:37
Příspěvky: 48
Nikdy jsem žádný pre-ban neochutnal, takže těžko soudit, ale těžko uvěřit tomu, že může něco podobného projít (možná proto je to (asi) první případ kdy se něco podobného objevilo). Čekal bych, že znalého člověka by s něčím podobným asi neoblafli. Možná to byla sázka na to, že člověk uloží flašky ve sklepě a bude se třást na budoucí astronomické zisky. Doufám, že už se to dneska neděje u Martinových produktů, které se nabízejí skoro všude a každý za tím vidí snadný a rychlý zisk.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 8:49:10 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
:lol:

Až budou naše láhve za 3000€, tak se začnou také falšovat. Ještě, že nepoužíváme korek a obyčejný vosk ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 8:55:54 
Zelený pionýr

Registrován: stř 09. led 2019 11:10:37
Příspěvky: 48
:) tak samozřejmě že je prodej těch vintage asi lepší business, ale na netu se daly najít i prázdné lahve a pokud se Dubied prodává kolem 10k, tak pokud to naplníš za 4 stovky, už se jedná o celkem zajímavý výdělek :) A nevím jestli by lidi uvěřili Pepovi z Horní Dolní, že doma na půdě našel nějakej pre-ban :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 9:40:00 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
No ale jak by se potencionální Simon dostal k naší neporušené záklopce na hrdle? Vyrábíme ji pro jistotu v zahraničí. A když by někdo koupil naši láhev bez neporušené záklopky, tak je debil.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 9:53:20 
Zelený pionýr

Registrován: stř 09. led 2019 11:10:37
Příspěvky: 48
A když je debil, tak si to zaslouží :D Dokonce si myslím, že už tu někdo postoval inzerát na otevřenou lahev Dubiedu (jestli to prodal je otázkou). No nic, to byla čirá spekulace, jak moc je to proveditelné nebo náročné jsem nezkoumal a zkoumat nebudu... Obalem je zabývám jen proto, abych se dostal k obsahu a ne abych hodnotil jeho preciznost :) Nicméně flašky rostou na ceně a kdo ví, kdy se nějaký chytrák objeví. Jak jsi uvedl Ty, tak ani ten Simonův fake nebyl úplně košer (lajk sežral nějaký dětský tiskátka a znalec zaúpěl hned).


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 10:40:26 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Mnemonic píše:
lajk sežral nějaký dětský tiskátka a znalec zaúpěl hned


Hodně lidí se teď bude bít v prsa, že to šlo jasně odhalit. Pak se ale nabízí myšlenka, proč to procházelo tak dlouho a v takovém množství. Evidentně nešlo o pár lahví zaslaných jednomu "amatérovi".

Myslím, že nepůjde o poslední kauzu svého druhu. Absint nabývá celosvětově na popularitě a roste počet lidí, kteří chtějí prebany kupovat. Množství dochovaných prebanů ale logicky klesá a bude klesat stále rychleji. A kde je poptávka, bude vždy nabídka...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 10:46:49 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Martin píše:
No ale jak by se potencionální Simon dostal k naší neporušené záklopce na hrdle? Vyrábíme ji pro jistotu v zahraničí. A když by někdo koupil naši láhev bez neporušené záklopky, tak je debil.


- slyšel jsem, že už jsou na Vaše přelepky (záklopky? - prostě ten zatavený plast nahoře) poptávky na netu,

- i o otevřené a i napůl vypité láhve může být (a je) zájem - pak záleží ale čistě na důvěryhodnosti prodávajícího, že...

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2019 10:51:51 
Zelený pionýr

Registrován: stř 09. led 2019 11:10:37
Příspěvky: 48
Tuvy: Což by možná nahrávalo tomu, co jsme tady vlastně jen ze srandy vypustil...

Wajt: já jsem nemyslel ani tak na poli chuti, spíš to, že ta flaška asi nemusí být dokonalý padělek, aby na to někdo skočil. Jak jsem četl to vyjádření na FB, tak předpokládám, že většina lidí ani neměla "originál" balení, ale nějaké vzorky. Ohledně chuti nejsem osobně nijak extra zkušený (piju prostě to co mi chutná) a pre-ban jsme neměl, takže do nějaké spekulace, jestli to jde nebo nejde poznat po stránce chuťové, se rozhodně nepustím :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 23 z 26   [ Příspěvků: 253 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia