Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 9 z 23   [ Příspěvků: 227 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pát 23. črc 2010 16:30:11 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4432
Now that's what I call epic fail. Kyle wrote that:

Citace:
First, those fountains I have made and sold to Logan, they are each handmade and are not supposed to be vintage. Personally, I don't try to live in the past or imitate it, we try to build upon it and make the future products.


Too bad he didn't make prototype first, that spout just above fountain's base is fatal design flaw. He should try to live in the past for a while becouse they knew why to make faucets far away from fountain ;)

Kyle then wrote that:

Citace:
You are very observant, the spout is short, but we could not get around this, the base could not be made smaller to loose stability and the longer spout isn't very attractive.


Longer spout is damned attractive and useful!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pát 23. črc 2010 17:41:09 
Rumcajs
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. dub 2009 7:18:28
Příspěvky: 1142
Bydliště: Země
Citace:
Placing a glass on a table next to the fountain is not considered requisite for making the fountain functionable. People hold the glass in their hands, which we have found is the natural process normal people do even when they have the option to place the glass on the table


Apparently I don't know one single normal person. Must mean I only know exceptional people, I guess. The more absinthe drinkers I get to know the more I would have to agree that they're quite exceptional people.

_________________
Já jsem s tebou v Rockland.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pát 23. črc 2010 19:34:46 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 30. dub 2009 23:10:16
Příspěvky: 373
Bydliště: Klatovy
Tibro: Omlouvam se za OT a zároveň poněkud stupidní dotaz, ale prostě mi to nedá... Proč píšeš některý příspěvky anglicky a některý česky? Ne že by mi to nedalo spát, ale zaujalo mě to ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pát 23. črc 2010 19:46:40 
Rumcajs
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. dub 2009 7:18:28
Příspěvky: 1142
Bydliště: Země
Porucha osobnosti.

Ale mám léky. Někdy fungujou. Někdy ne. A leckdo myslí že nikdy nefungujou.

_________________
Já jsem s tebou v Rockland.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pát 23. črc 2010 20:09:12 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4032
Dan píše:
Tibro: Omlouvam se za OT a zároveň poněkud stupidní dotaz, ale prostě mi to nedá... Proč píšeš některý příspěvky anglicky a některý česky? Ne že by mi to nedalo spát, ale zaujalo mě to ;)
To je thujónem, znám to, když jsem opilý, tak také mluvím jinou řečí. :mrgreen:

btw. Tibro, I believe that Kyle is one of the responsible dudes behind the glorification of the fire ritual. He was the "absinthe advisor" for the movie From Hell (2001). Until then, all absinthe rituals in previous movies (Deceiver, Total Eclipse) are correct. However after 2001 we get the absinthe fire ritual all over the hollywood. Damn shame, Kyle, you hear me?

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pát 23. črc 2010 20:14:00 
Rumcajs
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. dub 2009 7:18:28
Příspěvky: 1142
Bydliště: Země
La Fee Absinth and George Rowley usually take the lion's share of the blame for popularizing the fire ritual. But that's an interesting observation about its appearance in film.

_________________
Já jsem s tebou v Rockland.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 12:31:00 
Objednal jsem si z Alandie vše nezbytné pro přípravu lahodného Absinthu. Nechyběla ani fontánka Antique Lady Mini, hlavně kvůli atmosféře, která u přípravy absinthu nesmí chybět.

Došla parádně zabalená, snad ještě originálně z fabriky. Všechno v pořádku až do onoho napuštění vodou s ledem. Mělo to být vůbec poprvé, co si doma s taťkou připravíme sklenku absinthu (St.Antoine). Opravdu jsme se moc těšili. Už už se chystáme a najednou zjistíme, že není neco v pořádku. Jeden z kohoutků u fontánky začne kapat. Bohužel však ne v místě kde by měl, ale přímo z části, kde je samotný otočný ventilek. Takže jsme byl docela zklamán, že u takto drahé záležitosti nefunguje vlastně ta nejdůležitější část :x

Den na to jsme chtěli ventilek opravit. Kdo fontánku má, ví jak ventilek funguje a jak je udělán. Pro mě docela překvapení, jak až obyčejně je to vyrobeno :shock: Díra, lehce kuželovitého tvaru, do které je zapasován kolík, téhož tvaru, který se zespoda dotáhne matkou. Čím víc se matka dotáhne, tím více ztuha lze kohoutkem otáčet a když je to utaženo tak akorát, tak matka začíná povolovat. Problém tohoto ventilku je v tom, že do oné díry prostě nelícuje tak, jak by měl. Jednoduše je tam vůle, takže ten ventilek je o kapánek menší než ta díra. i Když je uzavřený, tak voda se tlačí hořejškem ven. :(

Ventilek jsme aspoň utěsnili instalatérskou páskou, abychom mohli používat aspoň druhý kohoutek, ale i tak bych měl rád funkční oba, to se ví.

Proto bych se rád zeptal, zda měl někdo taky takovýto problém a jak si s ním poradil. Zkoušeli jsme ventilek uměle "ztlustit" páskou, ale ta by se za chvíli "ošoupala" otáčením kohoutku a stejně to moc netěsnilo. Napadlo mě, zda je možnost někde sehnat onu volnou část (ventilek) jako náhradní díl, neví někdo? A jako nejposlednější variantu přemýšlím o reklamaci, ale na Alandii jsem nenašel reklamační řád, tak jestli někdo nemá zkušenosti s reklamací v Alandii?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 14:50:09 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Carnegie: Tak to je echt smůla. Každopádně, já bych si asi absinthový vercajk objednával jen od Martina, jelikož tam je záruka, že když bude něco v nepořádku, není problém to nějak vyřešit.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 15:14:29 
Wajt: Já vím, je mi to jasné, ale pozdě bycha honit :) byl to dárek k Vánocům a Martin tuto fontánku zrovna neměl... a já když se mi něco zalíbí, tak se jen tak nespokojím s něčím jiným ;) Proto jsem to vzal z Alandie... :|


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fontánky
PříspěvekNapsal: pon 03. led 2011 15:30:19 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4432
Nechci býti proklet, ale Antique Lady Mini mám od prosince taky, jen jsem ji jaksi zapomněl dát na náladu. Omlouvám se.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 9 z 23   [ Příspěvků: 227 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 23  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia