Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 8 z 12   [ Příspěvků: 116 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: stř 15. pro 2010 21:36:32 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
hezka...jen ten napis L'OR ji trochu hyzdi :( budu muset vymyslet, jak ho z ni nejak setrne odstranit.... :twisted:
sice necukruju, ale i tak chci tuhle lzicku mit :D

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: stř 15. pro 2010 21:42:47 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 30. dub 2009 23:10:16
Příspěvky: 373
Bydliště: Klatovy
Způsob výroby nápisu vám fakt neřeknu :) Nápis na tom listu není tak hroznej, anžto je docela špatně vidět a je poměrně decentní. Narozdíl od internetové adresy na držátku, která doslova bije do očí a klidně bych si ji odpustil...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: stř 15. pro 2010 23:52:13 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
nic co by nezvládlo kus šmirglpapíru-akorát pak bude povrch matný ale to by mi nevadilo 8-)

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 0:30:51 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Tož jestli to je jen laserem, tak by to mohlo jít dolů lehkým sbroušením, ale jestli to je kus vypískovaný, tak to se ubrousíme. Možná u nějakého brusiče to vzít komplet na kartáči do matna a pak pochromovat :D

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 12:33:47 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Krásná lžička. Navíc pokrok jako řemen, že L'or radí pravé absinthy popíjet s vodou!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 12:57:02 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
...coz dava pozornemu zakazniku tusit, ze to co prodava L'OR nejsou prave absinthy :twisted:

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 19:15:08 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 30. dub 2009 23:10:16
Příspěvky: 373
Bydliště: Klatovy
Dworzaaa píše:
...coz dava pozornemu zakazniku tusit, ze to co prodava L'OR nejsou prave absinthy :twisted:

Hm, to už je, řekl bych, pohled člověka znalého věci (bohužel)...
Podle toho průvodního textu se absinthy jen dělí na destilované - zalévané vodou a macerované - zapalované. O pravosti a nepravosti není ani zmínka. (A běžný konzument nejspíš nemá ani páru, že když to není destilované, není to absinthe.)
Nicméně si myslím, že už tohle rozdělení je dost solidní skok kupředu...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 22:56:37 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Tak zrovna my moje hodná matinka donesla lyžičku s Absinterie (mám neschopenku, tak jsem nevěděl jestly stihnu akci) a můžu vám říct že do provedení je to kvalitativně standart - stím co mám i jiné lžičky. Co do designu je to ovšem pecka a ta lžička se mi vždycky moc líbila :)
Ano je popsaná reklamou, a co jste nemohli na lžičce na fotce vidět - text od L´oru je i na samotném listu ( co tam má napsáno originál netuším) ale mohu vás uklidnit že s malým úhlem a minimální vzdáleností cca 15-20cm nejsou ty malé nápisy vidět ( jo na té rukojeti to prostě nepřehlídnete) ale nemyslím si že by to nějak snižovalo hodnotu té lžičky....

Ano výborný reklamní tah - nepřehlédnutelná reklama
Ano designově dokonalá lžička
Ano klasika
Ano kvalita
Ano cena (zatím 99) i tak....


chápu že některým by neva pokud by měl šaman i zmetky bez potisku nebo je měl 2x dražší - věřím že byste někdo radši koupil čistou lžičku, ale ruku na srdce proč nemít i trošku výstřednosti?
mohla být brčálově zelená a plastová pro mě za mě, i když to je vzhledem k těm ohňům asi blbost, ale myšlenku jste snad zachytly..

Jinak text se zmiňuje o originálních typech absintů s velkým podílem anýzu a macerovaných typech – což si myslím je velmi objektivní ( neudává co je ok a co ne a sportovně udává oba návody – voda, oheň)…


ps- po kontrole ve Wordu – bez gramatické chyby (velké překvapení :shock: 8-) )


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 23:51:50 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Wagi píše:
Tak zrovna my moje hodná matinka donesla lyžičku s Absinterie (mám neschopenku, tak jsem nevěděl jestly stihnu akci) a můžu vám říct že do provedení je to kvalitativně standart - stím co mám i jiné lžičky. Co do designu je to ovšem pecka a ta lžička se mi vždycky moc líbila :)
Ano je popsaná reklamou, a co jste nemohli na lžičce na fotce vidět - text od L´oru je i na samotném listu ( co tam má napsáno originál netuším) ale mohu vás uklidnit že s malým úhlem a minimální vzdáleností cca 15-20cm nejsou ty malé nápisy vidět ( jo na té rukojeti to prostě nepřehlídnete) ale nemyslím si že by to nějak snižovalo hodnotu té lžičky....

Ano výborný reklamní tah - nepřehlédnutelná reklama
Ano designově dokonalá lžička
Ano klasika
Ano kvalita
Ano cena (zatím 99) i tak....


chápu že některým by neva pokud by měl šaman i zmetky bez potisku nebo je měl 2x dražší - věřím že byste někdo radši koupil čistou lžičku, ale ruku na srdce proč nemít i trošku výstřednosti?
mohla být brčálově zelená a plastová pro mě za mě, i když to je vzhledem k těm ohňům asi blbost, ale myšlenku jste snad zachytly..

Jinak text se zmiňuje o originálních typech absintů s velkým podílem anýzu a macerovaných typech – což si myslím je velmi objektivní ( neudává co je ok a co ne a sportovně udává oba návody – voda, oheň)…


ps- po kontrole ve Wordu – bez gramatické chyby (velké překvapení :shock: 8-) )


Tak Wordu vynadej, má 3 chyby (nepočítám čárky a vynechanou mezeru mezi s_tím). Každopádně pokrok, moje diktáty ve škole byly vždy horší. Jakživ jsem nedostal nic lepšího než 4. :-D

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absintové lyžičky
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 1:02:08 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
Ale notak-přece tu nezačnem hrotit pravopis ...Nikdo z nás tu nepíše novoroční projev pro prezidenta ,tak se tu snad nějáká ta čárka čí Y/i ztratí ;)

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 8 z 12   [ Příspěvků: 116 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia