Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 52 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 1:40:22 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Martin píše:
Ti překupníci mě pěkně serou. Jenže já podle objednávky na eshopu nepoznám, jestli si někdo koupí dvě láhve pro sebe a nebo pro kšeft :(

https://www.lepsinalada.cz/aktuality/om ... -predelat/


A co třeba lidem co kupují nejen Antoníčka ještě z dob čirých lahví umožnit třeba něco jako před rezervace(tzn. účet starší x let[já vim ztráta historie u migrace na novej eshop]) by mohl hodit láhev do "spešl" košíku v košíku ještě ve chvíli statusu lahve "Připravujeme". Udělat třeba limit jedné-dvou lahví na účet. Ale abych si jako letitej zákazník prostě hodil lahev třeba v lednu do košíku, no a až se v březnu nalahvuje... tak mně lahvinka příjde. Potěšilo by to stálý, mlsný zákazníky kteří Tvé portfolio kupuju leta letoucí :) a v podstatě kupují alespoň na zkoužku každou novinku co vydáš, prostě proto, že taky rádi experimentujou s chutěma. Ač nemám rád okurkovou vodu, stejně jsem "musel" koupil orukovej Geist protože to prostě musíš zkusit :) To nemluvim o citronovim nebo malinovim, nebo o MátěHari nebo Kontušovce......
No prostě mám rád, když si mně jako zákazníka někde váží, rád se tam vracim než jako třeba v bance nebo mobilního operátora, kde jsem vždy jen jako číslo smlouvy.

Jak tak tu sleduju ty nářky, tak by to "core" zákazníky potěšilo :)


Naposledy upravil drahousek dne pon 25. bře 2019 1:48:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 1:44:25 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Wagi píše:
Zase osobně si myslím, že tady je prostě vidět trošku ta modní vlna Ginu a taky jeho celkem slušné přijetí u širší veřejnosti - myslím hlavně ta univerzálnější chuť :D páč se domnívám, že podobnej hype by si zasloužil víc Martinův absinth, až na vyjímky tomu masověji odolává kvůli malému trhu :)) a taky to prostě hrne ta "limited ofer"

Tak ono se to mění i u Absinthu. Viz. Dubied, Vytroubenej, uvidíme jak na tom bude NeDubied. Ještě že to J&Ačko je OK :) ..mňam...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 1:56:51 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
Také jsem OMFG nestihl, ale jsou v životě horší situace
Obrázek
Trochu jsem s tím počítal, tak jsem již v sobotu zaměstnal tetičku magii a flašu si přičaroval. Stálo mě to hodinu života, něco nafty a nějaký prašule, ale alespoň to už můžu ochutnat.
Rukopis OMG je velmi dobře čitelný, pelyněk v chuti jakbysmet, ale ta kombinace dohromady je dost neobvyklá. Možná bych řekl i divná. Prostě průser. Už mám třetí skleničku a chci si nalít další.... :party
Jo, nějaký vzorečky pro metropolitní mafiány by asi šli, ale nepočítejte s decovkama. Maximálně tak 3 - 4 kousky po 0,03 l. Anebo jděte vítekam (v Bio Oko by něco na ochutnání měli mít, že HNS?) :devil


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 6:56:39 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. úno 2018 22:26:13
Příspěvky: 89
Bydliště: Hradec/Ostroh
drahousek píše:
Martin píše:
Ti překupníci mě pěkně serou. Jenže já podle objednávky na eshopu nepoznám, jestli si někdo koupí dvě láhve pro sebe a nebo pro kšeft :(

https://www.lepsinalada.cz/aktuality/om ... -predelat/


A co třeba lidem co kupují nejen Antoníčka ještě z dob čirých lahví umožnit třeba něco jako před rezervace(tzn. účet starší x let[já vim ztráta historie u migrace na novej eshop]) by mohl hodit láhev do "spešl" košíku v košíku ještě ve chvíli statusu lahve "Připravujeme". Udělat třeba limit jedné-dvou lahví na účet. Ale abych si jako letitej zákazník prostě hodil lahev třeba v lednu do košíku, no a až se v březnu nalahvuje... tak mně lahvinka příjde. Potěšilo by to stálý, mlsný zákazníky kteří Tvé portfolio kupuju leta letoucí :) a v podstatě kupují alespoň na zkoužku každou novinku co vydáš, prostě proto, že taky rádi experimentujou s chutěma. Ač nemám rád okurkovou vodu, stejně jsem "musel" koupil orukovej Geist protože to prostě musíš zkusit :) To nemluvim o citronovim nebo malinovim, nebo o MátěHari nebo Kontušovce......
No prostě mám rád, když si mně jako zákazníka někde váží, rád se tam vracim než jako třeba v bance nebo mobilního operátora, kde jsem vždy jen jako číslo smlouvy.

Jak tak tu sleduju ty nářky, tak by to "core" zákazníky potěšilo :)

Někdo tady navrhoval, aby stálí odběratelé (bylo by třeba vymyslet definici) mohli mít jednu láhev rezervovanou. To není špatný nápad.
Nebo zavést tzv. roční/měsíční předplatné - všechny lahve po jednom kuse včetně limitek. Distribuce jedenkrát/dvanáctkrát za rok. To bychom na balík všichni netrpělivě čekali a měli druhé Vánoce :) Něco na způsob Flaviaru nebo Alkoholu.cz.
A nebo, ten nejhorší případ pro nás, ale spravedlivý, losování. Jedna láhev na hlavu. Tam je třeba pohlídat e-mailové adresy, které vedou na stejnou adresu bydliště. To by vyřešilo i problém s bootama.

_________________
Ženské a chlast, to je moje.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 7:46:29 
Aktivní pijan

Registrován: ned 25. lis 2018 16:20:09
Příspěvky: 73
:yes


Naposledy upravil Milan dne úte 14. kvě 2019 14:26:03, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 12:06:04 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Delat Vip ucty a vip zakazniky je blbost, pac je jenom otazka casu, nez podle stari uctu bude Vipek vic nez prodavaneho alkoholu ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 13:01:41 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
U OMFG by možná stačilo, aby si Martin na stránky napsal, že není vhodný pro dlouhodobou archivaci a cena trochu sletí na bazoši dolů :D

Já chválím Martina za to, že i u těchto limitek nám to posílá do gastro sítě, i když vím, že někteří si jej nechávají pro sebe. Já zodpovědně a hrdě umístil na bar a těší mne, že to lidi můžou bez stresu ochutnat, stejně jako jsem dával L'Ancienne, limitky Diplomatica atd. Jdu se kouknout, jestli s tím lidi zamávali, mne tak napadlo...

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 17:09:57 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
Možná by stačilo, aby to nebylo tak moc limited. Pokud je víc hlídacích psů než lahví, tak zaručeně dost lidí ostrouhá a nebudou happy. Kdyby produkce byla třeba 2 - 3x větší, možná by to uspokojilo skoro všechny, za den by to bylo stejně asi vyprodaný a byl by pokoj. Tohle ale samozřejmě musí rozhodnout sám Capo di tutti capi a nám nezbývá, než se s tím naučit žít :lol:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 17:45:49 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. pro 2016 20:19:09
Příspěvky: 454
Bydliště: Kunovice
Mám pocit že těch lahví se od začátku dělá stejný počet....
Tak to prostě u limitek chodí že se nedostane na všechny....je potřeba se s tím smířit :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2019 18:05:59 
Aktivní pijan

Registrován: ned 25. lis 2018 16:20:09
Příspěvky: 73
:yes


Naposledy upravil Milan dne úte 14. kvě 2019 14:26:22, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 52 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 76  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia