Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 44   [ Příspěvků: 431 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 11. bře 2010 18:51:20 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: stř 10. bře 2010 20:52:34
Příspěvky: 51
Dark Knight píše:
Hellsing píše:
Já teda nevím, jak moc to bude relevantní, ale všechny tři povídky, jsem psal se zelenou vílou na rameni:) Takže jsou, mimo jiné, plné chyb, ale když už tu ta možnost je:)

Předem varuju, že se tak trochu jedná o prasárny – hodně z dálky bych je nazval Kulhánkovinami, nebo wannabe Kopřivovinami, tákže žádné filosofické dílo :) Spousta krve, nadávek, cynismu a tak podobně:) Jsou to mé první výtvory, takže prosím o nadhled:)

P.S.: Stránky nazvané „README“ si samozřejmě nemusíte všímat:) Jen pro zájemce:)

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/06048/Drapem_do_oka_Workprint.pdf_877.74KB.html


Hele zrovna literatura je můj obor. Byť nejsem spisovatel, kritik jsem dobrý :D A mimoto, Kulhánek není špatný, ale já stejně raději toho Kopřivu. Byť zůstali u někoho kvality Asfaltu nedoceněny. :D

No, koukám, že je to obsáhlé. Asi si to o pár měsíců posunu, ale rozhodně si to s chutí přečtu ;)


Jakože po Zabíjení a Asfaltu si nemůžu pomoct, ale taky mám Kopřivu raději! Ten člověk je v mých očích něco jako gore-god:) Žel se jeho dílu ani z daleka nepřibližuju:D Rozsévat brutalitu s takovou elegancí, jako to dělá on, to chce spousty let zkušeností, které jsou - snad - teprve přede mnou:)

Ony jsou to tři povídky. První je něco jako úvod do světa, druhá je můj hrdina postavený proti Harrymu Potterovi na rajský způsob a třetí je zatím nějaké tři měsíce stará a ještě jsem si ji nestihl zhnusit:) Tak snad nikoho kvalitou neurazí:)

_________________
Vlastně už bych se bavil víc, jen kdybych si celej den trhal chlupy z nosu. Nejlíp kombinačkama.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11. bře 2010 19:00:29 
Hellsing píše:
Dark Knight píše:
Hellsing píše:
Já teda nevím, jak moc to bude relevantní, ale všechny tři povídky, jsem psal se zelenou vílou na rameni:) Takže jsou, mimo jiné, plné chyb, ale když už tu ta možnost je:)

Předem varuju, že se tak trochu jedná o prasárny – hodně z dálky bych je nazval Kulhánkovinami, nebo wannabe Kopřivovinami, tákže žádné filosofické dílo :) Spousta krve, nadávek, cynismu a tak podobně:) Jsou to mé první výtvory, takže prosím o nadhled:)

P.S.: Stránky nazvané „README“ si samozřejmě nemusíte všímat:) Jen pro zájemce:)

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/06048/Drapem_do_oka_Workprint.pdf_877.74KB.html


Hele zrovna literatura je můj obor. Byť nejsem spisovatel, kritik jsem dobrý :D A mimoto, Kulhánek není špatný, ale já stejně raději toho Kopřivu. Byť zůstali u někoho kvality Asfaltu nedoceněny. :D

No, koukám, že je to obsáhlé. Asi si to o pár měsíců posunu, ale rozhodně si to s chutí přečtu ;)


Jakože po Zabíjení a Asfaltu si nemůžu pomoct, ale taky mám Kopřivu raději! Ten člověk je v mých očích něco jako gore-god:) Žel se jeho dílu ani z daleka nepřibližuju:D Rozsévat brutalitu s takovou elegancí, jako to dělá on, to chce spousty let zkušeností, které jsou - snad - teprve přede mnou:)

Ony jsou to tři povídky. První je něco jako úvod do světa, druhá je můj hrdina postavený proti Harrymu Potterovi na rajský způsob a třetí je zatím nějaké tři měsíce stará a ještě jsem si ji nestihl zhnusit:) Tak snad nikoho kvalitou neurazí:)


A četl jsi Nitro těžkne glycerínem? ;) To taky nemá chybu :D :D


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11. bře 2010 19:11:04 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: stř 10. bře 2010 20:52:34
Příspěvky: 51
Nitro je úplně luxusní:) Zrovna v úterý jsem si ho byl koupit a normálně mám obavy, že si ho tím neustálým prohlížením okoukám do bílých stránek:D

_________________
Vlastně už bych se bavil víc, jen kdybych si celej den trhal chlupy z nosu. Nejlíp kombinačkama.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11. bře 2010 20:18:47 
Hellsing píše:
Nitro je úplně luxusní:) Zrovna v úterý jsem si ho byl koupit a normálně mám obavy, že si ho tím neustálým prohlížením okoukám do bílých stránek:D


he he :D a já ti omylem odepsal poštou :D mi to došlo až teď. takže i tady doplním, že Nitro mám pár týdnů a je luxusní, takže doporučuji :D :D


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 16:30:38 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Není to sice lidová tvořivost, ale hodím to sem.

Dnes mi přišla naprosto úchvatná kniha o díle Káji Saudka ve kterém je fotka Jana Saudka z roku 1960 se sedícím Kájou před Výčepem V Tiskárně (včetně loga Restaurace a Jídelny) se zajímavým textem v bublině!

Je vidět že bratři Saudkové věděli co bylo dobré. Teď jen jakou značku pili...


Přílohy:
Poznámka: Omluvám se za kvalitu, cvakl jsem to mobilem.
IMG_1232.JPG
IMG_1232.JPG [ 106.94 KiB | Zobrazeno 3115 krát ]
Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 16:39:29 
Martin píše:
Není to sice lidová tvořivost, ale hodím to sem.

Dnes mi přišla naprosto úchvatná kniha o díle Káji Saudka ve kterém je fotka Jana Saudka z roku 1960 se sedícím Kájou před Výčepem V Tiskárně (včetně loga Restaurace a Jídelny) se zajímavým textem v bublině!

Je vidět že bratři Saudkové věděli co bylo dobré. Teď jen jakou značku pili...


:D :D Ta kniha je vynikající, vím o ní, jen škoda té ceny


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 17:26:14 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Kája Saudek si tak kvalitně udělanou knihu rozhodně zasloužil. Jen si vezmi, kolik by tě stála barevná kopie jedné stránky z knihy, dvě koruny by to určitě nebyly :) Výše zmíněný Nitro těžkne glycerínem mě stál 250,- a má sotva 50 stránek. A rozdíl v kvalitě tisku je někde úplně jinde.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 17:51:03 
Martin píše:
Kája Saudek si tak kvalitně udělanou knihu rozhodně zasloužil. Jen si vezmi, kolik by tě stála barevná kopie jedné stránky z knihy, dvě koruny by to určitě nebyly :) Výše zmíněný Nitro těžkne glycerínem mě stál 250,- a má sotva 50 stránek. A rozdíl v kvalitě tisku je někde úplně jinde.


To jo, tyhle komiksy jsou drahé, ale já teď kupoval Strážce skoro za 1000, musim si počkat :-D I když já se o tomhle bavil s knihkupci, cena je tak vysoká díky tomu, aby se ty komiksy vůbec zaplatili. Protože kdo ho chce, ten si koupí za jakoukoliv cenu. Není to tu jak u knih.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: stř 31. bře 2010 11:20:58 
A nyní trochu umění:


Obrázek
(prý Picasso)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
(s tím se ztotožňuji :D)

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: stř 31. bře 2010 13:06:44 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 19:26:22
Příspěvky: 699
Bydliště: Bratislava - SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Ten prvy obrazok je skutocne od Pabla Picassa. Vola sa Pijacka absintu,tento olej namaloval v roku 1901 v Parizi (mal 20 rokov), vtedy boli ovplyvneni aj tvorbou Tolouse-Lautreca. Inak tento obraz patri medzi moje ozaj oblubene.

_________________
"Umenie je život - život je umenie! ..Nech nás Zelená víla povznesie z hlbín každodennej ničotnosti"


Naposledy upravil Dwarf dne stř 31. bře 2010 13:08:26, celkově upraveno 2

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 44   [ Příspěvků: 431 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia