Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 32 z 44   [ Příspěvků: 431 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 06. čer 2013 17:24:08 
Wagi píše:
Emile :twisted: Paráda naušnice dorazily v pořádku a žena je z nich unešená, moc se nám líběj.
Díky moc ;)


Ahoj, ďakujem pekne - to sa veľmi teším :)...ja som sa ich na poslednú chvíľu rozhodol ešťe namaľovať so striebornou farbou, aby zadná strana nebola čierna....vyzerá to tak podľa mňa lepšie....


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. čer 2013 11:35:59 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. led 2011 17:54:06
Příspěvky: 163
Bydliště: Tam kde lišky dávají dobrou noc
Tak jsem po delší době prošel tohle téma a podíval se co je nového. Musím říct, že mě velice zaujala Emilova práce. Fakt parádní kousky. Jen tak dál. Já mám rozpracovanou steampunkovou fontánku, ale není čas ji dodělat. Pokud seženu měděný plechy co potřebuji, tak to snad po zkouškách dodělám. Pomalu si během zkouškového dělám seznam věcí co chci o prázdninách udělat. :-D tak snad se to i povede.

_________________
Pamatujte:Cogito ergo sum.To vám nikdo nevezme tak nebuďte jen články v řetězu, jen členy stáda,only bricks in the wall,jen beztvará masa.Každý jedinec je jedinečný tak se nenechte pomlít v tom obřím mlýnku na maso do kterého nás ti nahoře chtějí nacpat.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. čer 2013 16:33:29 
....ďakujem :D , na tú steampunkovú fontánu som veľmi zvedavý.....držím palce, aby sa Ti podarila


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. čer 2013 17:51:22 
...neviem či je to steampunk, ale našiel som niekoľko celkom zaujímavých (originálnych) fontán s ktorými som sa s vami chcel podeliť (možno ste ich už videli - ale predsa)...


Přílohy:
l.jpg
l.jpg [ 56.55 KiB | Zobrazeno 2631 krát ]
IMAG0079.jpg
IMAG0079.jpg [ 324.77 KiB | Zobrazeno 2631 krát ]
dhdfghfghgfhd.jpg
dhdfghfghgfhd.jpg [ 40.26 KiB | Zobrazeno 2631 krát ]
Copper-Fountain-absinthe-392359_250_500.jpg
Copper-Fountain-absinthe-392359_250_500.jpg [ 36.4 KiB | Zobrazeno 2631 krát ]
absinthe-fountain_darrylcorner.jpg
absinthe-fountain_darrylcorner.jpg [ 56.13 KiB | Zobrazeno 2631 krát ]
Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. srp 2013 18:31:44 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. srp 2013 10:18:46
Příspěvky: 6
The Old Absinthe House on Bourbon Street, New Orleans, cca 1903 ... ;)
(sry za velikost, nevim, jak se to tu zmenšuje) - zdroj zde http://www.reddit.com/r/ColorizedHistory

Obrázek


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 17:36:15 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. led 2011 17:54:06
Příspěvky: 163
Bydliště: Tam kde lišky dávají dobrou noc
Tak prázdniny se chýlí ke konci a já splnil co jsem si slíbil. Konečně jsem si udělal čas a dokončil svoji fontánku. Právě teď ji mám na stole a dávám si antoníčka. Sice mám mizernej foťák a jsem ještě horší fotograf, ale snad se vám bude líbit. Jedna fotka je přímo ostatní jako odkaz. Nechci zabrat celou stránku. :-D
http://i42.tinypic.com/2dqw0fs.jpg
http://i39.tinypic.com/2uqmxqd.jpg
http://i43.tinypic.com/27xjzax.jpg
Obrázek

_________________
Pamatujte:Cogito ergo sum.To vám nikdo nevezme tak nebuďte jen články v řetězu, jen členy stáda,only bricks in the wall,jen beztvará masa.Každý jedinec je jedinečný tak se nenechte pomlít v tom obřím mlýnku na maso do kterého nás ti nahoře chtějí nacpat.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 19:19:17 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 7:27:40
Příspěvky: 597
Krasne steam-punkove dilo! Ta kombinace ozubenych kol a kohoutu vypada pekne, az med chytne patinu, bude to jeste lepsi.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 19:25:08 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
:yes

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 19:34:53 
Věrný stoupenec zelené víly

Registrován: pon 21. úno 2011 20:50:19
Příspěvky: 368
Moc pěkné :clap

Mají ty kolečka nějakou funkci (krok estetiky)?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 19:52:32 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. led 2011 17:54:06
Příspěvky: 163
Bydliště: Tam kde lišky dávají dobrou noc
Těžko by se u toho vymýšlela nějaká funkce. Přemýšlel jsem, že bych seskládal funkční hodiny na víčko, ale pak jsem od toho upustil. Dílů by bylo sice dost, ale udělat to i tak aby to vypadalo dobře by bylo až moc náročné. Jediný kolečko který má nějakou funkci je to úplně nahoře. Za něj zvedám víčko. :lol:
Jinak děkuji za pochvalu. Je to prakticky můj druhý steampunkový počin. S tím, že první byla jen výkonová LED dioda zapouzdřená v konstrukčním boxu poháněná baterií z nokie a zepředu bylo nalepeno pár ozubených koleček. Byl to dárek pro moji lepší polovičku k svátku. Vždycky nadává, že jí při focení na makro s bleskem dělá objektiv stín, tak tohle ten problém obstojně vyřešilo.
Další je v plánu dárek k vánocům. Sluchátkový zesilovač. Tam už plánuji jít ještě o kousek dál. Doufám, že se mi podaří.

_________________
Pamatujte:Cogito ergo sum.To vám nikdo nevezme tak nebuďte jen články v řetězu, jen členy stáda,only bricks in the wall,jen beztvará masa.Každý jedinec je jedinečný tak se nenechte pomlít v tom obřím mlýnku na maso do kterého nás ti nahoře chtějí nacpat.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 32 z 44   [ Příspěvků: 431 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia