Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 27   [ Příspěvků: 262 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 03. led 2012 0:49:59 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. kvě 2011 14:18:30
Příspěvky: 167
Bydliště: Karlovy Vary
Koukám že s pivem to máme každej různě :) My tady ze západu republiky máme k pivu dobrej vztah, a taky ho rádi pijeme (většina) :D . Bohužel málo kterej velkej pivovar dneska dělá dobrý pivo... Asi nejlepší pivo který jsem měl, je Chyšský (málo známý ale o to lepší). Stejně jako Froggg si nemyslim, že by se po pivu blblo. Možná velkou roli hraje skutečnost, že pivo pije hodně lidí, a proto se tam najde víc "blbců". Ono není potřeba pro příklad chodit ani moc daleko. Stačí si vzít Absint v dobách jeho největší slávy. Na jednu stranu ho pili jedni z největších umělců historie, na druhou stranu i kdejaká pařížská lúza, alkoholici a dělníci :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 04. led 2012 22:17:04 
Aktivní pijan

Registrován: úte 18. říj 2011 20:14:09
Příspěvky: 84
Na pivo mam trochu hodně vyhraněný názor. Pivo jako takové mi snad ani nevadí kvalita je jako u všeho co se dělá ve velkém pro zisk stejná. Na pivu mi spíš vadí politika jeho prodeje. Zajděte si do jakékoli restaurace, baru, diskotéky a já nevím kde ještě a dejte si 0,5l piva a obyčejného turka nabo nealko. Všude kde jsem byl bylo "pivo" levnější než cokoli jiného. Je pravdou že na pivu se chytá závislost nejrychleji a nejhůř se zbavuje, nikdo si to totiž nechce přiznat. Pivo piju hodně vyjímečně a jen po třetinkách. V okolí nevím o žádném pivovaru a patoky z řetězců špatně snáším :( Když jsem byl mladší dost mi chutnala Britská piva.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 14:27:00 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. bře 2011 15:09:51
Příspěvky: 190
sid78: Jsem na tom vlastně trochu podobně. Pivo jsem začala pít v podstatě z nouze, poněvadž nabídka vín v našich hospodách je většinou katastrofální a tvrdej zapíjenej colou se nedá provozovat furt, tak mi nic jinýho, než začít pít pivo nezbylo a podotýkám, že taky po třetinkách. Jediný, který si dám "velký" je Guinness - ale toho jenom výjmečně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 16:50:58 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Tak Guinness je pokud vim pouze 0,4


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 17:05:07 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
A Vám, pijanům Guinnessu, opravdu chutná, nebo to berete spíš jako průměr nebo nouzovku? Mně třeba vůbec nejede. Pokud už pivo tohoto typu a z této oblasti, tak Kilkenny považuju za dobrý počin.

Náhodou nemáte někdo typ na dobrá holandská piva? Rád bych se tam v létě vyrazil podívat na barokní bastionové pevnosti, tak bych to vzal i jako pivní koštovačku.

Jinak z českých větších pivovarů mi asi nejvíc chutná Krakonoš. Pivo, které někteří nemohou ani pozřít, jiní mají po něm problém včas doběhnout, ale mně to chutná, je to něco úplně jinýho než běžný patoky, co mají na každým rohu. Celkově mi chutnají "živá" piva, různé speciály apod., ale většinou u nich ještě víc než u jiných piv platí, že se mají pít s Mirkem, protože dostat do těla to, co taková piva obsahují, ve velké míře, může být skutečně zdraví škodlivé, ač to třeba v malé míře je naopak prospěšné.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 17:13:31 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Jeste pred 5 lety jsem se povazoval za pijana Guinnessu a bral jsem ho jako spicku mezi svrchne kvasenymi pivy :D Abych to upresnil, byl jsem oblbnut irish punkfolkem, takze jsem pil vse co pochazelo z Irska nebo Skotska.

Minuly rok jsem si, ale zasel na jednoho G (po 2 letech) na stodolni a nechutnal mi, mozna to bylo zapricineno tim, ze jsem mel pred tim asi 15 morganu s colou. :think

Co se tyka piv, tak mi v posledni dobe chutna Master, Staropramen nefiltrovany, Pater a ze zahranicnich me prekvapil Leffe Brune (6.5%). Daval jsem si ho v Opave docela casto a hned jsem slysel kecy od vedlejsich stolu, co to piju, ze jsem asi baba kdyz sklenice ma stopku. :nech


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 18:18:22 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Zajímavé :) Folkpunk mám velmi rád a třeba Dropkick Murphys mě oklikou přivedli k pivu Murphy's, které jsem měl tak dlouho doma, až jsem ho daroval a ani kapku z něj neviděl :-D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 20:36:11 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. bře 2011 15:09:51
Příspěvky: 190
Blackhawk píše:
Tak Guinness je pokud vim pouze 0,4


V Kutné Hoře fungují v současnosti dva Guinness puby - v jednom točí 0,5 a ve druhém 0,4.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: ned 05. úno 2012 13:52:59 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Nevím jestli se to tady už neřešilo, ale všem pivařům doporučuji návštěvu hospody "Zlý časy" v Praze na Nám.bří. Synků. Čas od času, tam zavítám. Mají běžně 24 piv na čepu, většinou kombinaci českých a německých speciálů, plus více než 100 lahváčů z celého světa.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: ned 05. úno 2012 14:55:01 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
U nas ve vesnicky hospode maji tohle http://www.cestapivnichznalcu.cz/ a nemuzu si stezovat :) Pokud nekde narazite na piva z tyhle akce, tak doporucuju ochutnat.. :sun

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 27   [ Příspěvků: 262 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia