Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 63 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2020 21:31:49 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Lidi se očividně zbavují české koruny ;) Padá dole a bude hůř. Ale stejně, mazec! Za tři flašky ginu. OMG!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2020 21:32:08 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
:lol: 8-) zase to z OMFG 2014 dela spolecne s La nejdrazsi lahve co jsem kdy pil...... V case, jasne koupil sem je za nakupku :twisted: :mrgreen:


Kdyz si vzpomenu, ze mi ta 2014 ani moc nejela co bych za to dal to nepit :lol:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 8:29:55 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2020 8:04:44
Příspěvky: 4
Zdravím chlapáci,
rád udám někomu kdo opravdu chce OMFG 2015 (mám dva) a možná i OMFG 2014 (ten mám pouze jeden), vítam ale místo peněz spíše jeden ze tří arcivních absintů od pana Žufánka (LA, Private, Impress... - jasné že obchod ještě společně doladíme ku vzájemné spokojenosti, ale jelikož jsem absintař vítám tuto změnu.

PS: Co však vidím v posledních měsících s OMFG... víc a víc mě to nabádá si rocniky 14+15, i když spekulace s letitými giny nejsou nijak extra potvrzené, tak i kdyby už nebyl omfg k pití, budou i za XX let mít historickou hodnotou na tuto dobu :D :D stejně jako archivní vína, která se také nedají pít :puke , ale hodnotu mají stále :chuckle

A co vy jak jste na tom s 14+15 omfg, pred dvema dny jsem dal na bazar 15ku a nezastavil se mi mobil :tmi :call :rofl k zaveru roku 2024 to bude asi zajímavé, kam maslíte že stoupne cena každé s těcht o lahví? Ja to vicím na 14ka 50k a 15ka 30k, lidi budou jak dravé saně a známe Martina ten to umí vahajpovat :cash :sweat :sun


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 11:19:20 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. říj 2017 1:00:19
Příspěvky: 138
Bydliště: Hranice
Časem ten hajp pomine a bublina splaskne. Toť můj názor. Jako dokážu si představit, co by ceny vyšroubovalo ještě výš, ale to bych nikomu nepřál.
Teď je prostě in sbírat láhve, ale jako všechny mánie to bude přechodné.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 13:01:31 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Hele samotneho me zajima co za 15-20 let nekdo rekne na ten gin... Vzhledem k debate lidi co o tom neco vi, se drzim te myslenky, ze to neni piti na dlouhodobou archivaci.... Toho bych se u absintu nebal......

Co se tyce predikce ceny, neopovazim se nejak spekulovat pac uz pres par tisic je to podle me nesmysl...... Zase byt tebou zvazim prodej - pokud ty lahve zkusis slusne vysponovat 20-25/14 a 15-20/15, ty lahve jsou ted vystreleny na nesmysl.... Mohl by jsi ciste teoreticky koupit nejake lahve co chces a treba ti jeste zbyde zaklad na ty dalsi......

Nebal bych se dat 30 za 14, a klidne 22 za 15,,,, dolu muzes jit dycky a von to nekdo vezme ;))))


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 13:29:32 
2015 se dá sehnat za 10-12k, 2014 za 18-25, podle mě mají strop někde u 30k za 14 a symbolicky 15k za 15. Je mezi nimi jen rok rozdíl, počet lahví byl cca stejný (?), ale cena je poloviční, to je pro mě indikátor, že pro 2014 hraje prim i to, že je to vůbec první oficiální limitka z Boršic. Nebo není?

Ale nevíme, co se může stát, třeba Martin hodí na eshop 2014 za 50k (podobně jako to udělal s L'A), ceny to vyšponuje a lidi budou na bazosi stát řadu. Těžko odhadovat :mrgreen:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 14:55:38 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2020 8:04:44
Příspěvky: 4
La Fee Verte píše:
Ale nevíme, co se může stát, třeba Martin hodí na eshop 2014 za 50k (podobně jako to udělal s L'A), ceny to vyšponuje a lidi budou na bazosi stát řadu. Těžko odhadovat :mrgreen:


Tak tak, souhlasim, i s cenama :) Ale za mě to do onoho desetiletí ještě stoupne VoTom žádna, lidi jsou saně :cool co o udělá pak to neví nikdo. Mohu si rvát vlasy za 5 let (že jsem je prodal) a nebo naopak nemusím. Obdobně to je s jeho absintem, krom LA dá se říct, mimo to že ten na archivaci je, tak mě se moc nelíbí zak Martin vždy vyrukuje s něčím, nebo náhodou něke ejhle sud navíc, tim degraduje třeba celý dubied, tam se trochu bojím aby to nespadlo a nelezlo už lidem na nervy jak je pořád nějaká nová limitka. Kdo chce moc nemá nic :) Nu inu uvidíme, děkuji chlapi. :yes :cool

Pořád ale nevím?? Asi zlatá střední, nechám si to rok a ra rom lidi budou šílet naprosto stejne néli víc k desetiletí OMFG :) díkes


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 15:08:10 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
Tady je to spíš pro lidi co si chtějí pochutnat :party


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 15:30:33 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Presne tak, my alkohol pijeme. Se spekulacemi tady nepochodis.

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: stř 15. dub 2020 15:40:18 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Prijde na to co od toho chceš on ten Žufánkův Hype - kolem OMFG se asi časem požere - třeba ne :) nejsem prorok,,, ale nutí to spekulanty tahat zajímavé absinty,,,, a takovejch LA už moc na trhu nebude, PR - těch tam ani moc nebylo :D tak né každá limitka stoupá cenově do nebe jsou tu i případy - VTA, TIND a jiné kdy se cena tak nějak prozatím zasekla na + 30% až max. 3x násobku :) (což může bejt pro někoho kdo je má čistě na byznys i zklamání)

Ono néé, že by se mi nelíbilo kdyby ceny nějak padli - když chceš nakoupit bylo by to fajn, ale myslím si že ty notorycky známé a drahé věci La a PR, už o moc níž nepůjdou.... Těch lidí co jsou ochotný to nejspíše kvůli tomu boomu koupit mezi 15-25 už je celkem dost, aby byla šance že to dostaneš pod to momentálně na 0.......
Já vážně neznám nikoho kdo by to plánoval po nákupu za tyhle peníze pít :D ale věřím tomu, že stále někdo takovej existuje


Pokud chceš ty absinty - od doby co jsou venku jdou jenom nahoru, takže bud to povyměnuj, prodej a pokup nebo doufej, že ten gin půjde rychlejš a vejš aby jsi měl sympatickou rezervu na ty absinty..... :dance


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 63 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 76  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia