Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 67 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 13:02:10 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Ano, i podle mě se OMFG dalo nakoupit zcela v pohodě. Poslední kolo trvalo 22 minut. Kdo fakt chtěl, nakoupil. U PR to bylo jiné, tam šlo ven 33 lahví (ale taky proto bude existovat PR 2020). Stranger nakoupilo přesně 70 lidí, ale hlídacích psů bylo 500. Té zmiňované oranžády z Krásné Hory existuje 60 litrů, whisky půjde ven 100 litrů. Ty limitky jsou prostě opravdu limitky, nikdy je nedostanou všichni.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 13:14:27 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Martine a Habu, šlo by třeba u těch limitek udělat, že by "Habuova vzorkárna" dostala z každý limitky třeba 5 lahví, a my už by jsme si vzorečky rozdistribuovali po krajích? :) Já třeba nemusím mít ani lahev tý whisky, a klidně ji "přenechám" někomu komu poslouží. Ale dvě sklenky bych velice rád alespoň ochutnal. Stejně tak každej Gin, nemusím mít celou lahev, ale dvě tři sklenky bych rád.

Nebo, Martine, co rovnou plnit limitky do 100ml lahvičeka ty potom nechat stálým naladovým zákazníkům jako vzoreček a normálně by měli možnost si je až v košíku na náladě přihodit ke svýmu bežnýmu nákupu. Prostě udělat nevim třeba 100ks 100ml a rezervovat je pro stálý zákazníky k jejich bežným objednávkám Antoníčka/JA/Gaistů/pálenek atp... ?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 13:29:53 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. úno 2019 10:00:19
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
drahousek píše:
Martine a Habu, šlo by třeba u těch limitek udělat, že by "Habuova vzorkárna" dostala z každý limitky třeba 5 lahví, a my už by jsme si vzorečky rozdistribuovali po krajích? :) Já třeba nemusím mít ani lahev tý whisky, a klidně ji "přenechám" někomu komu poslouží. Ale dvě sklenky bych velice rád alespoň ochutnal. Stejně tak každej Gin, nemusím mít celou lahev, ale dvě tři sklenky bych rád.

Nebo, Martine, co rovnou plnit limitky do 100ml lahvičeka ty potom nechat stálým naladovým zákazníkům jako vzoreček a normálně by měli možnost si je až v košíku na náladě přihodit ke svýmu bežnýmu nákupu. Prostě udělat nevim třeba 100ks 100ml a rezervovat je pro stálý zákazníky k jejich bežným objednávkám Antoníčka/JA/Gaistů/pálenek atp... ?


Pravda že mit možnost koupit aspoň 100ml láhev když se nepodaří koupit pullitrovka by bylo fajn. :yes

_________________
Kvalitní ticho nenahradí ani tisíce prázdných slov


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 13:58:17 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Tak Reserva byla hoodne rychla, ovsem kdyz pouziju Martinovu informaci na Strange 90 sekund - k tomu rict, ze se dal v pohode koupit? Nevim co na to reknou ty co u toho sedeli a nestihly to, pac pochybuju ze se plne uspokojili vsichni prihlaseni :D

V pohode koupit by pro me znamenalo jako kdysi - koupim lahev, prijde, po par dnech ji ochutnam a kdyz mi chutna jdu na shop a objednam dalsi :lol: :lol: coz je u vetsiny Martinovych veci cista utopie nejaky cas ;) jasne na limitky neaplikovatelna vec.....

Zase je fakt jak tu pisou kluci, kdyz to ochutnam trena zjistim ze to ani nepotrebuju, ale delat treba decovky z casti varky bude asi zbytecnej opruz, navic by museli jit nejdriv male a pak velke :lol: coz by zase je vedalo cenu kdyby cast varky byla vzorkovaci......


Naposledy upravil Wagi dne ned 19. dub 2020 14:19:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 14:09:37 
Zelený pionýr

Registrován: úte 06. lis 2018 18:57:14
Příspěvky: 32
Kuzmic píše:
drahousek píše:
Martine a Habu, šlo by třeba u těch limitek udělat, že by "Habuova vzorkárna" dostala z každý limitky třeba 5 lahví, a my už by jsme si vzorečky rozdistribuovali po krajích? :) Já třeba nemusím mít ani lahev tý whisky, a klidně ji "přenechám" někomu komu poslouží. Ale dvě sklenky bych velice rád alespoň ochutnal. Stejně tak každej Gin, nemusím mít celou lahev, ale dvě tři sklenky bych rád.

Nebo, Martine, co rovnou plnit limitky do 100ml lahvičeka ty potom nechat stálým naladovým zákazníkům jako vzoreček a normálně by měli možnost si je až v košíku na náladě přihodit ke svýmu bežnýmu nákupu. Prostě udělat nevim třeba 100ks 100ml a rezervovat je pro stálý zákazníky k jejich bežným objednávkám Antoníčka/JA/Gaistů/pálenek atp... ?


Pravda že mit možnost koupit aspoň 100ml láhev když se nepodaří koupit pullitrovka by bylo fajn. :yes


100ml zni skvele, ale nechapu proc by to mel delat vyrobce a nejak to ručit stalym zakaznikum, navic kdyz hodne lidi kupuje jinde nez na eshopu (kdyz se chci napít dojdu si pro to do makra) . O 100ml se maj postarat sami mafiani a ne levicackyma praktikama vymahat neco po kapitalistickym trhu. (udelat 5 flasek misto jedny je o neco vic pakarny pro nic.) :lol: a pokud je opravdu takova poptavka mezi mafianama tak nechapu proc tu takovejch Habuovo vzorkáren neni vic? za mensi přirážku ( lahvička, tvuj čas...) to přece neni tak špatný pro ostatní udělat, kdyz treba vis ze flasku sam nevypijes celou.
Whisky? Koukam, že mi něco uniklo je o tom někde hlubší info? Zrovna tu vedle sušim ječmen :lol: :lol:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 14:51:32 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
To holt zacne a skonci tim limitem ;)))
Hele ja treba veci jako fernet nemusim, ale Martinuv Vermut bych rad ochutnal, i kdyz hrozi ze to nedocenim a nepojede mi to..... Ale dostat se k tomu je nerealny pro za me akceptovatelny peniz a to by pocitam stacil panak, stejny to bude s whisky..... Fandove Martina, fandove whisky a mix tech ostatnich na 100litru :ninja :chuckle


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 16:56:57 
Věrný stoupenec zelené víly

Registrován: pon 21. úno 2011 20:50:19
Příspěvky: 368
Martine, good job :) :yes :yes
Myslím že něco podobného jsme už někde kdysi řešili a poptávali. Dříve se věrní zákaznici asi shodovali s těmi registrovanými, ale to už je historie.
Mrzí mě, že s tím máš práci navíc. Na druhou stranu vymýšlení různých pravidel může být celkem sranda :D


Ohledně těch degustačních decovek - to by byla fajn věc, ale kapacitně asi pořád šílenost.



La Fee Verte píše:
Citace:
Stejně tak ale moje věc je v tom, že se rozhodnu pravidla ctít, nebo porušovat, ..., nedělám nic nelegálního.

Jasně, není to tvrdé pravidlo a nelegální asi taky ne. Ale přesně tenhle typ kokotismu, kdy nectím nastavená pravidla slušného chování, které mají chránit původní účel snahy, právě následně vede k této nekonečné absurdní válce větších a větších omezení. Shame.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 20:21:20 
Adigal píše:
La Fee Verte píše:
Citace:
Stejně tak ale moje věc je v tom, že se rozhodnu pravidla ctít, nebo porušovat, ..., nedělám nic nelegálního.

Jasně, není to tvrdé pravidlo a nelegální asi taky ne. Ale přesně tenhle typ kokotismu, kdy nectím nastavená pravidla slušného chování, které mají chránit původní účel snahy, právě následně vede k této nekonečné absurdní válce větších a větších omezení. Shame.


Ale kdo určuje, že je to slušný chování a že už je to za hranici? To je prostě relativní a je na každým z nás, jak se k tomu postaví. Pro mě je důležitý, jakej z toho mám pocit a ze zisku reserv jsem měl upřímnou radost.

Jinak 2 minuty u strangeru stačily, pokud si u toho seděl a hlavně kurňa - vědělo se přesně kdy to půjde ven - to fakt uteklo jen lepmlovi, sorry. Objednávky, když sem přihlášenej a mám vše předvyplněný je tak na 5 sekund.

Souhlas se 100ml pro pijáky a klasikou pro sběratele, to zní jako win-win :sun :rofl


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2020 0:47:59 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Hemelese! Potrefené husy! :D

Martin ošetřil Náladu, já fórum; 13. pravidlo zavedeno: viewtopic.php?f=7&t=4

Na tohle handlování z čistajasna máte Bazoš!

La Fee Verte píše:
Citace:
Ale kdo určuje, že je to slušný chování a že už je to za hranici?
Rozhodně ne ti, kteří takové otázky vůbec pokládají.

</OT>

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2020 21:04:12 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. říj 2019 18:59:34
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Martin píše:
BTW. Dva dny nazpět jsem na Náladě odchytl velkou rybu stojící za spoustou Bazošových inzerátů. Měl u nás celkem 16 registrací na různé jména a adresy. Musel jsem o tom napsat aktualitu o tom, jak dál s limitkama.
https://www.lepsinalada.cz/aktuality/ja ... i-edicemi/


Obávám se, že bez toho lustrování to fakt asi nepůjde event. zavést los.

Já s tím novým postupem celkem souhlasím, ALE jsem zrovna jeden z lidí, kteří na Náladě kupují limitky. Důvod je prostý, když mi něco dojde, tak to kupuju druhý den přímo v kamenném obchodě někde v Praze. Hlavní je pro mě okamžitá dostupnost a překvapivě i cena, jelikož je to i o nějaké ty kačky levnější.

Domácí bar mám celkem velký, tudíž průběžně upíjím vše, ale provést objednávku za 5k na Náladě (kvůli dopravě), to je pro mě možná maximálně 1x za rok a to ještě v případě, že se sejde ideální konstelace a je tam vše, co si chci koupit (Absinth, -ice, gin).

Ad 100ml
To by bylo super, kor přímo od výrobce, ať je to košer .)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 67 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 76  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia