Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 65 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: sob 18. dub 2020 20:24:22 
Pokročilý absintista

Registrován: stř 20. bře 2019 16:38:33
Příspěvky: 122
Martin píše:
BTW. Dva dny nazpět jsem na Náladě odchytl velkou rybu stojící za spoustou Bazošových inzerátů. Měl u nás celkem 16 registrací na různé jména a adresy. Musel jsem o tom napsat aktualitu o tom, jak dál s limitkama.
https://www.lepsinalada.cz/aktuality/ja ... i-edicemi/
Správný krok !


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Acta non verba ...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: sob 18. dub 2020 20:33:38 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
La Fee Verte píše:
Chvalim kazdy opatreni proti robotum, ale co kdyz nekdo stoji jen o limitovany lahve? Ten bude taky cekat, kdyz nakoupil jen treba 3x za rok?

Ja jsem treba sberatel, tvrdej nepiju (byt do hospod objednavame hodne, ale pres maneo), takze se ted dost mozna k dalsi lahvi uz nedostanu :cry

Celkove tyhle restrikce, nevim no, nestacilo by jen banovat stejny ip a objednavky placeny ze stejny karty/uctu?


Pokud někdo nakupuje pouze limitované láhve, jakože třeba 1x ročně OMFG, tak nám nemůže mít za zlé, že je jako web-only limitky nabídneme jako první stálým zákazníkům, co průběžně nakupují vše ostatní. V první vlně to budeme nabízet jako první stálým. Nedá se nic dělat. Ta aktuální situace je šílená. Na pozadí destilování procházím jak pako logy v eshopu, kontroluju duplicity a vracím platby. Jen včera jsem zpátky na karty vracel 24 plateb. Za každou vratku platíme GoPayi feečko. To vše dělám jen proto, abych obsloužil věrné a zlikvidoval spekulanty. Serou mě neskutečně!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: sob 18. dub 2020 20:47:55 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Jako zavzdušníte se tím neskutečně, ale palec nahoru za snahu to nějak řešit! :) Co kdyby jsme prostě dali pravidlo, že kdo chce limitku, musí si pro ni přijet? :D

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: sob 18. dub 2020 20:51:42 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
To zas ne, nikoho tu nechceme :) To raději zaúkoluju dvě holky, ať to kontrolují kus po kusu. Fakt radost. Whisky do volného prodeje asi ani vůbec nepustím. Půjde to jen na ksicht a jméno. Asi.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: sob 18. dub 2020 20:54:05 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Já myslím, že když se ti tam posledně nakempila parta alkoholiků, tak jsi měl vnitřně radost, i když jsi se tvářil kysele navenek. :D

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 2:36:01 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Paráda :)
Děkujeme :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 7:01:19 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Je pravda, ze treba tech 5 objednavek + budu mit celkem problem tam dat pokud do toho nebudes pocitat limitky z ppslednich varek......
Takze misto uspory, rozdelim jednu, dve objednavky abych splnil limit a vydela kdo? Prepravni spolecnost :shock: :lol:

Mas Martine samozrejme svate pravo prodavat za tebou urcenych podminek, ale z tohohle zacina bejt celkem "komedie", ale verim ze se da vymyslet jeste spousta dalsich, dalsich a dalsich opatreni............ Uplne by mi stacilo, kdybys treba z pravidelnych zakazniku vybral losem, aspon bych nemusel sedet 1-3 dny u kompu s f5, prinejhorsim na bazosi zkusim sehnat seconhand holt no.....(kdyz to u tebe nevyjde)

Celkem by me zajimal skutecnej pomer zajemcu a spekulantu o lahve v celkovem mnozstvi, myslim si ze ta druha skupina roste rychleji, dan za uspech.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 7:48:52 
Losovani je podle me jeste vetsi blbost, protoze to nemuzes ovlivnit.

Ja teda objednavat lahve a platit jednou tolik za postu nebudu, to radsi prijdu o moznost mit limitku no. Je to dvojsecna zbran, stejne nikdy nebudou spokojeni vsichni, protoze vytvorit ucet, na nej udelat X objenavek jako vstupni investici muze udelat i ten pan P, kdyz na to prijde, ze.

Jestli to to stoji za to, sedet u toho a jet objednavku po objednavce a platbu po platbe, tak proc ne, ale prijde mi, ze to hranici s cimrmanovskym "poridli si hospodu, ale chodili mu tam lidi".


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 8:07:11 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. úno 2018 22:26:13
Příspěvky: 89
Bydliště: Hradec/Ostroh
Vznikne z toho takový Klub přátel Žufánka, což ale nikdo nemůže mít Martinovi za zlé. Já taky dost často kupuju Martinovy flašky v Makru nebo vinotéce, protože tam stejně jezdím a ušetřím na poštovném. Na druhou stranu proč neudělat věrnostní program, který už ostatně na Náladě je a nenabalit na to možnost koupit limitky přednostně. Je to podobný princip jako věrnostní kartičky do různých obchodů, jako sbírání mílí za využívání kreditky apod. Já v tomto Martinovi rozumím a chápu ho. A klidně změním své nákupní chování :)

_________________
Ženské a chlast, to je moje.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 8:47:25 
Tak samozrejme, je to jeho vec, sice se to trochu bije s lahvi za 30k, ale proc ne.

Jen nechapu ten plac u omfg a strangeru, kde bylo dost casu a kdo chtel, ten proste koupil. Pokud se u toho nekomu nechce sedet, tak pak at si ale nestezuje na prekupniky, ti za to nemuzou.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 65 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 76  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia