Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 66 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 9:28:20 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. úno 2019 10:00:19
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Já bych spíš vymyslel trest pro ty s boty. Ono by stačilo dát tam zatržítko se slevou např. 1000%. Po jeho zatrženi se dostanes na požadovanou cenu... Kdo si to nepřečte- bot, tak to bude mít o dost dražší...a pak otázka zda tu láhev bude dotyčný tak moc chtit ze za ni da 10x tolik. :chuckle :chuckle :chuckle

_________________
Kvalitní ticho nenahradí ani tisíce prázdných slov


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 9:48:05 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. úno 2018 22:26:13
Příspěvky: 89
Bydliště: Hradec/Ostroh
La Fee Verte píše:
Tak samozrejme, je to jeho vec, sice se to trochu bije s lahvi za 30k, ale proc ne.

Jen nechapu ten plac u omfg a strangeru, kde bylo dost casu a kdo chtel, ten proste koupil. Pokud se u toho nekomu nechce sedet, tak pak at si ale nestezuje na prekupniky, ti za to nemuzou.

To ale je Martinova věc, za kolik pustí flašku ze svého archivu, i kdyby to mělo být za 100 klacků ;)

_________________
Ženské a chlast, to je moje.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 9:59:08 
Stejne tak je kazdyho vec, za kolik pusti flasku koupenou na lepsi nalade, ne? Proc vam pak vadi cernej trh, kterej je jen prirozenou reakci na poptavku? Proc Martin muze, ale prekupnik ne? Neni to trochu pokrytectvi?

A ne, neprisel jsem vam nastavovat zrcadlo, ale moc ferovi nejste, ruku na srdce :think

A k botum - pro nekoho je to nemoralni, ale tu moznost ma kazdej, takze neni potreba nekoho soudit, kazdej svyho stesti strujce. Nedelejte z toho neco nelegalniho.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 10:44:36 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Wagi, La fee verte, vám uniká asi největší pointa celého mého snažení!

Já jasně řekl, že na jednoho zákazníka jedna limitka! Nesral bych se s žádnými časově náročnými kroky, kdyby to zákazníci dodržovali! Kdyby si každý koupil dvě láhve OMFG a nebo Strangera, tak se nic neděje!

To co dělají někteří vychcani JE komedie, není komedie to, co pak musím dělat já.

Je legrační, že o tom píše zrovna La Fee Verte. Pokud je to ten, kdo si myslím že je, tak má minimálně 20 kusů letošního OMFG a pokud mě logy neklamou, tak má minimálně 4 kusy Private Reserve! Získané i přes náš zákaz duplicitních objednávek! Zneužívání systému a toho, že jsme nedokázali kontrolovat do úrovně IP adres.

Takže žádná hospoda, do které mu chodili lidi. Hospoda, do které mu chodili vychcani obcházející systém a vydělavající na touze neúspěšných nakupujících.

Vůbec to neřešte, vyřeším si to sám.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 11:17:37 
20 ks nemam, Reserve jsem nejaky chytil, to jo, to byla lakava nabidka, ale neprodavam, jen menim. Znam lidi, co s tim kseftujou, me to nebavi.

Ja bych nebyl tak nestastnej z toho, ze se z mych produktu stala investicni prilezitost, lidi, co budou chtit koupit vic kusu stejne budou porad dal a nejde to zastavit nijak, ani osobnim predanim, nijak proste, jen tim, ze se prestane prodavat verejne, ale to je blbost. Cim driv se s tim smiris, tim driv te to prestane tak srat.

A ty neuspesny nakupujici neberu, jsou jen liny u toho sedet = jejich blbost.

Ja to sice chapu, trochu jo, fakt, ale je to boj s vetrnymi mlyny. Mne treba znacku zuanek vic degraduje to, ze se udela limitka a pak se udela znova, protoze proc ne :moon :mrgreen:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 11:31:30 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
"Reserve jsem nejaky chytil, to jo, to byla lakava nabidka" A to je to, o čem mluvím. Když bylo pravidlo na jednu láhev, tak proč? Porušení pravidla, ban na další limitky. Easy as that.

Jaká limitka se udělá znova? OMFG se dělá každý rok. Pokud je to narážka na Dubied, tak ano. Dubied jsem udělal znova jako přímý důsledek prodeje původního za 25k. Odteď nebudu nikdy říkat co je jednorázové a co není, budu udržovat všechny v nejistotě a tím i regulovat ceny na aftermarketu. Dvouletý Dubied 2020 půjde ven za 2020 Kč. A spekulanti neudělají nic.

Private Reserve jsem vydestiloval také znovu. Ale nezapomeňte, že si s ní můžu dělat co chci. Nabídnu ji klidně jen mafiánům a zahraničním fanouškům. Vůbec ji na eshop nemusím pustit. Spekulanti budou jen vědět, že existuje a že členové Absinthe Mafia se k němu dostanou za normální peníze. A to je bude srát.

Když jsme u toho, můžu si to dělat jak uznám za vhodné, že ano. Nechci aby to vyznělo arogantně, ale sakra, jsou to moje věci, nejsem ničí zaměstnanec, není nade mnou žádný board akcionářů, zpovídám se jen sám sobě.

Takže mě neserte.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 12:08:10 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Dávám Martinovi like a bludišťáka za vše co tu napsal :) :) ..obzvlášť za ty zahraniční fanoušky. Martine děláš neskutečnou pozitivní propagaci českýmu absinthu v zahraniční komunitě... nejen za to palec :) :heart :heart :heart :D :D :D

..EDIT: a je škoda, že se nedostnae i na ně, natož na nás :) Udělejt doho příště dvojnásobek :) Bude to furt limitka.... ale dostane se i na lidi co jim jedna flaška na večerní pocucávání stačí :)

Vždyť já už nepil poslední dva giny, a tři absinthy... prsotě nemám šanci chytnout něco co je do 15 nebo 90 sekundama fuč...


Naposledy upravil drahousek dne ned 19. dub 2020 12:14:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 12:09:39 
Citace:
Když jsme u toho, můžu si to dělat jak uznám za vhodné, že ano. Nechci aby to vyznělo arogantně, ale sakra, jsou to moje věci, nejsem ničí zaměstnanec, není nade mnou žádný board akcionářů, zpovídám se jen sám sobě.


Naprosto v pořádku, to tu nikdo nerozporuje, sám si značku vybuduješ nebo pohřbíš, to je jen tvoje věc. Teda doufám, že si taky tykáte, jinak sorry :mrgreen:

Stejně tak ale moje věc je v tom, že se rozhodnu pravidla ctít, nebo porušovat, úplně stejná logika, jsi prodejce, já nakupující, ne soudce a proboha, nedělám nic nelegálního. A jestli se už k žádný limitce nedostanu, tak to přežiju, to, že budou mít limitky jen mafáni taky, však mi nejeden nabízel na výměnu mafia absinthe apod., takže znova, větrný mlýny, Martine Quijote. Ale když tě to baví, tak :yes


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 12:32:09 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Já sem se pustil do tyhle debaty, páč na náladě nakupuju někdy od roku 2009 - od doby, kdy jsem členem...
Samozřejmě dle chuti, nálady a možností a samozřejmě zajímavejch produktů. Samo že, moje chutě se mění a beru alkohol z rúzných zdrojů....
Vyjádřil jsem se k tomu proto, že mi přijde na jednu stranu smutné / či vtipné - každý at si dosadí, že se může "stát" čistě teoreticky, že za podobných podmínek - třeba množství nákupů, jejich ceny...atd (neznám všechny kritéria) se může zcela vážně stát - že jako letitý zákazník nebudu mít požadované - něco.... Což mě vlastně automaticky vyndá z nákupů limitek - jasně, asi to nebude ultra vip - pro 100 lidí, takže ani tahle skupina nejpíš nebude moct mít nákup 100%, takže nejspíše neodpadne to vysedávání u PC a refreshe, na druhou stranu to beztak znamená - že každej kdo v té skupině nebudue ztratí na 10000% možnost nákupu limitky oficiálně, protože prostě nepropadnou níž....... (samo pokud budou kritéria všeobecně známé - drtivá většina lidí se do nich pokusí dostat - překvapivě:)

To jak se tu píše, že radši začnu objednávat láhve z nálady než je kupovat po jedný v krámě...atd, těch možností je spousta a ano stojí to čas a peníze na víc, ale...

Věc dva, jak už jsem u Strange vysvětloval Slovimu, pc neovládám tolik, abych elektronicky nakoupil...... Ovšem to, že lidé - kamarádi - brigádníci nakupují-velrybaří pro někoho to sice není šance rozkrýt - nicméně, ty lidi u toho sedí jako všichni ostatní a i tak se může stát že "celá" skupina vyjde na prázdno je to svým způsobem i dost "zvrhlé" štěstí, když se něco povede nakoupit - ano může se to vypít, směnit, prodat a nevím co dalšího..... Ovšem i u měnší vip skupiny nakupujích se může stát, že díky tomu cena vystřelí zase výš. což může motivovat někoho z té skupiny třeba k prodeji....

Určitě to za tebe nikdo z nás nevyřeší Martine, jen využívám možnosti diskuze a samo, že mám starost abych nepropadl sítem třeba zrovna já :sad

Jinak osobně kupuju jenom věci co mě zajímají, takže třeba OMFG 2020 nemám ani jsem ho nechtěl, stačí OMG, ale přesně je to možnost ty lahve minimálně směnit, či prodat pro ty co to pít nechtějí - všeobecně jakákoliv taková láhev, nebo šance se dostat výměnou k něčemu k čemu jsem se nedostal minule, takže chápu že po tom jiní jdou a chtějí takové "volné" lahve mít.... ostatně i na mafii funguje +- rozumný sekundár

Bude to znít blbě, ale bodíky nesbírám... Jen mi úplně hlava nebere, že by letitého zákazníka jako mě, měl přeskočit nějaký modní hipster - protože poslední rok, dva pije jenom Žufánka protože je to in a narozdíl ode mě podmínky splní - ovšem není prověřen v čase :D ,,,, ale chápu že to není na mém posouzení, kdo nebo co je pro tvoji firmu Vip a co ne.........

Co se týče jiných prodejních kanálů - proč ne, dřív se věci na mafii nabízeli, byli předprodeje i exkluzivní nákupy jen zde - daly rozprodat z větší části či zcela jenom tady, chápu že zvhledem k poptávce ostatních a zvedající se kupní síli mafiánů - by se stalo, to že by jsi většinu produkce, či vše rozprodal tady - což nemusí být kvůli firmě a dalším zákazníkům úplně žádoucí, zase i mafiání mají +- dnes stejné možnosti jako každý zákazník a ne na všechny mafiány a jiné se může dostat.... (což jak víme z diskuzí se běžně děje, ale to už jsme zas u toho sezení u pc .)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gin
PříspěvekNapsal: ned 19. dub 2020 12:50:40 
Wagi píše:
…ty lidi u toho sedí jako všichni ostatní a i tak se může stát že "celá" skupina vyjde na prázdno je to svým způsobem i dost "zvrhlé" štěstí, když se něco povede nakoupit.


Tohle neni pravda, max u ty reservy, ale vsechny ostatni lahve se vzdycky daly koupit uplne v pohode. To me na tom bavi nejvic, cekat s F5, hledat napovedy, kdy by to mohlo byt atd. a pak cist narek lidi, ktery ve finale napisou, ze jim to za to stejne nestoji :finger


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 66 z 76   [ Příspěvků: 752 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 76  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia