Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 6   [ Příspěvků: 56 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kuřák nebo nekuřák?
Kuřák 24%  24%  [ 10 ]
Nekuřák 76%  76%  [ 32 ]
Celkem hlasů : 42
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 18:28:09 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Takové anketní téma za účelem zjištění, jak jsou na tom pijáci absinthu s kouřením (cigaret). ;)

Anketa je jasná, pokud kouříte, klikněte na kuřák. Pokud nekouříte, klikněte na nekuřák. :ugeek:

Sám jsem nekuřák. Což je mimo jiné docela zajímavé, jelikož jsem vyrůstal v dýmu dram; máma s tátou hulili jak fabriky (máma už přestala a táta silně omezil), takže dnes s přehledem poznám tvrdý malborka. A možná že právě protože nebyly cigarety zakázaným ovocem (tátu vždycky mrzelo, že už od mládí jsem nekuřák), tak jsem neměl nikdy potřebu si zapálit.

(tráva je něco jiného, ta do tohoto tématu nepatří!)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 18:49:26 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: pát 07. led 2011 17:54:06
Příspěvky: 163
Bydliště: Tam kde lišky dávají dobrou noc
Kouřil jsem jako malej capart asi tak do šestý třídy základky. Asi abych byl za borečka, to tenkrát moc lidí v mým věku nekouřilo tak jsem se tím vyjímal. Když jsem pak v šestý třídě viděl jak úplně každej začal kouřit tak sem přestal. Ne že bych předtím kouřil nějak víc že bych byl závislej to fakt ne. Pak jsem si občas zapálil když jsem byl opilej. Prakticky všichni kámoši kouří tak sem na to dostal dycky hroznou chuť když jsem byl pod parou, asi jak to člověk vidí a je opilej tak ho to ovlivní. Jinak teď ani když jsem opilej tak mě to vůbec neláká což považuju za docela úspěch. Za střízlivosti mi to hrozně vadí nesnáším jak smrdí kuřáci a kouř z cigaret je opravdu hnus, samý chemický svinstvo a jedy, ale když jsem byl opilej tak mě prostě přišla chuť na to vydechovat kouř z plic. Tet jsem na sebe hrdej, protože mě to neláká vůbec ať jsem v jakýmkoli stavu. Písnička nakonec: http://www.youtube.com/watch?v=39fN8Y1kSJk

_________________
Pamatujte:Cogito ergo sum.To vám nikdo nevezme tak nebuďte jen články v řetězu, jen členy stáda,only bricks in the wall,jen beztvará masa.Každý jedinec je jedinečný tak se nenechte pomlít v tom obřím mlýnku na maso do kterého nás ti nahoře chtějí nacpat.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 18:51:32 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Mam to doma podobne, akorat s tim rozdilem, ze tatka nehodla skoncit nebo to aspon trochu omezit, ale co je zajimave, stve ho to :D
Jinak ke me, ja jsem mel mozna "stesti", protoze do nejakych 16-ti let jsem byl astmatik, nicmene jsem cigarety jednu dobu zkousel, ale vubec mi to nejelo, vice mi chutna vodni dymka, kterou mam tak cca jednou za rok. :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 18:58:58 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
Jó tak to já si dám 8-) .....Nějákou závislost na tom naštěstí nemám ,takže cigaretky užívám spíš jako zaháněče nudy v práci.....dám průměrně asi 3 za den

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 19:07:50 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Jsem nekuřák a zakouřené prostory rozhodně nevyhledávám, nelíbí se mi tam a vyhýbám se jim (v rámci možností), nicméně...

...vlastním klasickou dýmku (bentku) z které si jednou za čas rád zabafám ve společnosti jednoho mého kamaráda - dýmkového souputníka a neodmítnu ani když mi někdo nabídne kvalitní doutník. Co ty týče klasických cigaret - nekouřím. Nechutnají mi, nelíbí se mi, nemám je rád. 8-)

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 19:13:23 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 30. dub 2009 23:10:16
Příspěvky: 373
Bydliště: Klatovy
Já si ze všeho možného kouřitelného dám občas (velmi zřídka) jedině doutník...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 19:16:09 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Tak ja zacal kourit asi ve 14...proste sem byl klasickej kavarenskej povalec a vetsinou sem volnej cas travil s o dost starsima kamaradama, nasi doma driv oba kourili - tata skoro 2 krabky denne ( v ty dobe, kdy sem ja zacal, uz oba prestali ), takze sem k tomu mel docela predpoklad... Kdyz nasi zistili, ze kourim, tak mama byla nastvana, tata rek, ze to je moje vec a ze kdyz oni taky kourili, tak mi do toho nemuzou kecat..Takze od 15 let nemam problem kourit doma (venku nebo ve sklepe - sam nesnasim, kdyz mam prebejvat nekde, kde je zakoureno nebo sou tam veci nacachly od koure), coz me zase na druhou stranu docela tedkon stve..protoze pritelkyne prestala kourit, takze ji to na me vadi, ja sam sobe taky smrdim, vadi mi, ze mi po kouri smrdi hadry a posledni dobou i dost pocituju problemy s dechem pri namaze...prestoze nekourim nijak extra - cca 7 cigaret/den, tak se mi porad nedari prestat...nejspis to bude tim, ze se mi uz nakych 6 let nestalo, ze bych nemel dyl jak den cigaro :(

jinak ke koureni ostatnich veci:
jinak sem velkej milovnik vodnich dymek, nejakou dymku s ovonenym tabakem bych neodmit, doutniky mi nechutnaj

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 20:01:05 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Nekuřák. Pouze pokud se naskytne příležitost, tak velmi zřídka (párkrát do roka) doutník či fajfku.


Naposledy upravil Wajt dne pon 10. zář 2012 22:38:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 20:50:04 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
A takový doma vypěstovaný tabáček-to je panečku lahoda 8-)

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kuřák nebo nekuřák?
PříspěvekNapsal: ned 09. led 2011 20:51:10 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Jsem ortodoxní nekuřák stejně tak jako celá naše famílie. Vyloženě nesnáším, když si někdo zapálí v restauraci ve které jím.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 6   [ Příspěvků: 56 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia