Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 10 z 14   [ Příspěvků: 134 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 21:47:18 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
Dan píše:
Slovi píše:
Také jste se tak pobavili nad reakcí uživatelky (z) Nory? :D


Já jsem asi hloupej, ale vůbec jsem nepochopil, co se snaží sdělit. Přišlo mi to jako náhodnej sled nějakých vět beze smyslu...

To se mi ulevilo :cool Taky jsem to nemohl něják přelouskat a začal jsem se bát, že mám nějáké výpadky ve schopnosti číst a rozumět textu :D

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 23:00:24 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Martine mel by si zdrazit, at nas jeste vice oberes o prachy :D jinac pani uz to ma asi za par, tak mluvi ze spani...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 14:48:50 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. úno 2011 0:17:10
Příspěvky: 283
Bydliště: Ostrava
Nebo paní při psaní toho komentu asi popíjela nějaký „tuzemáček“ :-)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 16:43:40 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Nora je očividně debilní. 8-) Její názor jsem mimochodem právě odeslal k posouzení s tímto komentářem:

Habu píše:
Uživatelka Nora uráží český jazyk a kohokoliv, kdo má IQ vyšší než betonový pes.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 21:01:01 
Aktivní pijan

Registrován: úte 18. říj 2011 20:14:09
Příspěvky: 84
Uživatelka Nora byla hrozně něčím pohoršená a je zřejmě zvyklá psát SMS svým stejně pohoršeným zvámým o kterých si myslí že ji chápou jen si asi neuvědomila že to poslala na veřejný web kde ji nepochopil snad nikdo.
Teda já osobně né a to jsem si dal tu práci a četl jsem to 3× :? Škodá rád bych se dozvěděl jeji názor.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 26. zář 2012 20:11:02 
Co říkáte na tohle: http://www.denik.cz/ekonomika/becherovka-vyrobila-omezenou-serii-lemondu-a-pokracuje-v-odstavce-20120924.html
Jak je vidět, tak prohibice neničí jenom konta podnikatelů, ale i kvalitu alkoholu. Doufám, že ostatní výrobci taky nezačnou "ředit". :puke Zase z hlediska podnikatele: dobrej marketing. Spousty lidí jim to asi zbaští.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27. zář 2012 19:34:53 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Když vidím reportáž o uvolnění prohibice, která běží na ČT, jen nechápavě kroutím hlavou. Z obrazovky na mě křičí single malt, luxusní rumy apod...proč neukáží všechny ty sračky, ve kterých se to svinstvo našlo?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27. zář 2012 19:57:29 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Ne, není to normální. Celá tahle republika se řítí do řiti, už je dokonce v první zatáčce za řitním otvorem. Všichni vědí, jak vypadají pančované alkoholy, mají etikety, vědí co přesně se pančovalo. Proč kua už před 14 dny nedošlo k zákazu jen těchto lihovin? Nikdo se neotrávil z normálního alkoholu typu Becherovka či Fernet.

Teď musí všichni poctiví výrobci makat jak šílení, vypisovat protokoly, rodné listy, testovat všechny produkty a tunu dalších věcí. Byli potrestáni v důsledku jen oni.

Je mi z toho blivno. Naše firma je postavena na zcela jiném modelu, prodáváme jen archivní destiláty a likéry, drtivá většina z našich aktuálně prodávaných produktů pochází před rokem 2012. Teprve teď, 4. září 2012 jsme začali plnit slivovicu z roku 2011!

Ti šulini z Opavy koupili metanol v srpnu tohoto roku a první flašky expedovali na přelomu srpna a září. Kvůli nim je to všechno v kelu a všichni výrobci oznamují, že kvůli novým a zbytečným povinnostem budou zdražovat až o 10 %. Do toho další kretén v podobě ministra zdravotnictví řekne, že je v ČR moc nízká spotřební daň a že by ji chtěl o 20 % zvednout.

Pamatujte, jsme už za první zatáčkou a dál to půjde velice rychle!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27. zář 2012 20:25:57 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. kvě 2009 19:22:21
Příspěvky: 456
Bydliště: Praha 3 Žižkov
Naprosto s Tebou Martine souhlasím. Jako člověk, který se celou dobu prohibice podílel na jejím kontrolování, jsem naprosto znechucen. Mimo jiné mi to zapříčinilo zrušenou dovolenou, kterou mi nikdo neproplatí...
Ovšem co je důsledkem? Nic :!: Schválená opatření státu jsou jen fraškou pro lid a ztížení životu slušné produkci alkoholických nápojů.
Nové kolky (naprosto směšně odlišené od původních) se budou stejně falšovat znovu, stačí jen červená barva a jedno slůvko "nové"
Rodné listy.. už teď se neví, jak zabránit situaci, že na jeden originální list nebude více shodných láhví v oběhu.
Opatření o vylití otevřených lahví a těch bez původu povede v řadě provozů k přelévání.

Jediné, co by zafungovalo je to, kdyby byl kolek ceninou jako je tomu u cigaret.
Za největší svinstvo si můžou lidi sami... dokud budou kupovat chlast a né pití v 5 a více litrových PET barelech, ať se nediví.. že pak nevidí...

_________________
V nebi nejsou žádní zajímaví lidé!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27. zář 2012 20:54:24 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
A takto bude vypadat Český Kocourkov v praxi.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 10 z 14   [ Příspěvků: 134 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia