Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 6   [ Příspěvků: 57 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo by měl být prezidentem ČR?
Tomio Okamura 3%  3%  [ 1 ]
Jiří Dienstbier 3%  3%  [ 1 ]
Jana Bobošíková 0%  0%  [ 0 ]
Přemysl Sobotka 0%  0%  [ 0 ]
Vladimír Dlouhý 0%  0%  [ 0 ]
Miloš Zeman 11%  11%  [ 4 ]
Zuzana Roithová 0%  0%  [ 0 ]
Karel Schwarzenberg 24%  24%  [ 9 ]
Táňa Fischerová 14%  14%  [ 5 ]
Jan Fischer 0%  0%  [ 0 ]
Vladimír Franz 46%  46%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 37
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 10. led 2013 11:27:38 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Froggg píše:
Druhé kolo bude asi o Fischerovi a Zemanovi.


K tomuto těžce přispívají média, která málo akcentují podstatu dvoukolového volebního systému a mnoho lidí se pak bojí volit jim bližšího kandidáta ve strachu ze "ztraceného" hlasu.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10. led 2013 12:15:59 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Máš pravdu, proto si ostatně myslím, že to takto dopadne. Ale i bez médií se dá předpokládat, že do druhého kola postoupí ty ksichty veřejnosti nejdéle známé a médii v historii propírané. A obávám se, že nehraje roli, jestli to byla popularita pozitivní či negativní, protože lidi často zapomenou, proč si ten či onen ksicht pamatují, oni si ho prostě pamatují...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10. led 2013 22:59:23 
Aktivní pijan

Registrován: úte 18. říj 2011 20:14:09
Příspěvky: 84
Sedím a poslouchám debatu a bohužel nemám důvod měnit první volbu. Franz je jediný kdo je aspoň trochu člověk.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2013 17:50:15 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
sid78 píše:
Sedím a poslouchám debatu a bohužel nemám důvod měnit první volbu. Franz je jediný kdo je aspoň trochu člověk.

Jakože Táňa ti připadá stejná jako ti ostatní létyvpolitice prohnilí klauni? :wring

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 11. led 2013 21:46:36 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Tana mi prijde jedina v pohode, ale i tak nejdu volit z duvodu, ktery si muzete najit mezi prvnimi prispevky. Doufam, ze vyhraje ten lepsi...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 17. led 2013 22:19:09 
Aktivní pijan

Registrován: úte 18. říj 2011 20:14:09
Příspěvky: 84
Absinther píše:
sid78 píše:
Sedím a poslouchám debatu a bohužel nemám důvod měnit první volbu. Franz je jediný kdo je aspoň trochu člověk.

Jakože Táňa ti připadá stejná jako ti ostatní létyvpolitice prohnilí klauni? :wring

Táńa mi přijde hodně naivní malé děcko ano liší se od ostatních ona snad tomu věřila že by mohla něco podstatného změnit.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2013 11:11:45 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Možná je to naivní, ale bez týhle víry nemá cenu dělat nic... Největší převraty v dějinách lidstva vycházely ze zdánlivě naivních představ jedinců...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2013 13:26:00 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Hoďte ovci mezi vlky a jediné co se změní je to, že se vlci nažerou.

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2013 16:49:54 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
1.Naivita neznamená automaticky hloupost(tozn. Mezi vlky nemusí být vhozena ovce).
2.Dobré srdce a kultivované vystupování nemusí být známka naivity a dětinskosti.

Jako možná jediná v celém tom cirkusu se nesnažila vypadat jako všeználek a dokázala říct prostě "Já nevím."
Lidi potřebují slyšet rázná hesla a skandující davy, vidět-klidně i naučenou-pohotovost a schopnost najít na vše odpověď(třebaže smrdí po hovnech)... Jak lehce se pak ztratí někdo, kdo zcela lidsky přizná"Já nevím"...

Výsledek těchto voleb nebude tak důležitý jako to, jestli se budeme schopni poučit z průběhu celé té šaškárny. Jestli se budeme schopni ohlédnout zpět a naučit se něco o sobě.. :think

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 21. led 2013 22:30:52 
Aktivní pijan

Registrován: úte 18. říj 2011 20:14:09
Příspěvky: 84
Absinther píše:
1.Naivita neznamená automaticky hloupost(tozn. Mezi vlky nemusí být vhozena ovce).
2.Dobré srdce a kultivované vystupování nemusí být známka naivity a dětinskosti.

Jako možná jediná v celém tom cirkusu se nesnažila vypadat jako všeználek a dokázala říct prostě "Já nevím."
Lidi potřebují slyšet rázná hesla a skandující davy, vidět-klidně i naučenou-pohotovost a schopnost najít na vše odpověď(třebaže smrdí po hovnech)... Jak lehce se pak ztratí někdo, kdo zcela lidsky přizná"Já nevím"...

Výsledek těchto voleb nebude tak důležitý jako to, jestli se budeme schopni poučit z průběhu celé té šaškárny. Jestli se budeme schopni ohlédnout zpět a naučit se něco o sobě.. :think


Nebyla jedina Franz taky přiznal že neví ale na rozdíl od ní taky řekl že se snaží to dovědět.
Právě proto že ona jen neví mi připadala jako dítě.
Jsem proti ní zaujaty nebo jen nedokážu posoudit anebo právě proto že mám malé děti a vidím to jejich nevím a pos.. se, prostě tak nějak mi to splývá ten výraz ty gesta.
Sorry nechci se nikoho dotknou každý má svoje, moje srdcovka tam nebyla tak jsem bral co bylo.
Každý má právo naštěstí volit kohokoli. Doby kdy jsme dostali jeden lístek a mohli se svobodně rozhodnout zda pudeme nebo na sebe upozorníme se všemi následky jsou zatím pryč.
Pokud mají navrch asociálové a psychopati před skupinkou pracujících, tvořících, vytvářejících prostě lidí s přidanou hodnotou tak asi něco není v pořádku.
Každý národ má takovou vládu a prezidenta jakou si zaslouží. Nevím kdo to řekl ale myslím si že nebyl daleko od pravdy.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 6   [ Příspěvků: 57 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia