Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 6   [ Příspěvků: 57 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo by měl být prezidentem ČR?
Tomio Okamura 3%  3%  [ 1 ]
Jiří Dienstbier 3%  3%  [ 1 ]
Jana Bobošíková 0%  0%  [ 0 ]
Přemysl Sobotka 0%  0%  [ 0 ]
Vladimír Dlouhý 0%  0%  [ 0 ]
Miloš Zeman 11%  11%  [ 4 ]
Zuzana Roithová 0%  0%  [ 0 ]
Karel Schwarzenberg 24%  24%  [ 9 ]
Táňa Fischerová 14%  14%  [ 5 ]
Jan Fischer 0%  0%  [ 0 ]
Vladimír Franz 46%  46%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 37
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 4:30:07 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Tak co chlapi (a dámy), jak to máte pár dní před volbou? Já jsem Franz nebo Karel. Podle toho, kdo bude mít větší šanci postoupit do 2. kola a porazit Zemana.

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 8:27:43 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Já když se stihnu dostat do mého volebního okrsku, to půjdu hodit Franzovi. Ale nemyslím si, že má příliš šancí, dostat se do druhého kola. Druhé kolo bude asi o Fischerovi a Zemanovi. A to bych se asi druhého kola nemohl s čistým svědomím ani zúčastnit. Mám rád odborníky na svých místech, takže ani tím Franzem nejsem přesvědčenej, prezident by měl být zdatný v politických záležitostech. No ale pozice prezidenta u nás není nijak zásadní, takže čekám maximálně ostudu na pár let a případný posílení vztahů s Bruselem nebo Moskvou, nestojím upřímně ani o jedno...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 9:39:59 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Táňa. 8-)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 11:42:15 
Zelený pionýr

Registrován: sob 08. pro 2012 21:11:44
Příspěvky: 10
za mě taky Táňa, původně jsem volit nikoho nechtěl ale jako jediná mi přijde celkem solidní tak jí ho tam šoupnu :mail


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 13:16:48 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Slovi píše:
....Podle toho, kdo bude mít větší šanci postoupit do 2. kola a porazit Zemana.


Je skoda, ze se spousta hlasu tristi mezi nekolik kandidatu,ktery maji volice s, troufam si rict, dost podobnyma nazorama.. :shake

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 15:52:56 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
Noo téda to koukám..58%Franz? Jako-podle vzhledu jsem ho z prvu taky hájil ale po nějákých těch veřejných vystoupeních jsem tohodlenctoho blekotu rychle zavrhnul...Sranda nesranda, pokud někdo nedokáže zformulovat myšlenku tak aby to neznělo jako když páťáček recituje Jiřího Žáčka, tak nemá co dělat ani na tak bezvýznamném postu jakým je president.

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 16:01:35 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24. črc 2012 12:13:19
Příspěvky: 59
Hlasy se sice tříští mezi kandidáty, ale volby nejsou šachy a člověk by měl volit toho kdo mu nejvíc vyhovuje a ne toho kdo má větší šanci.
Obávám se, že v druhém kole to bude volba prázdným listem.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 21:30:00 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Odjinud píše:
Hlasy se sice tříští mezi kandidáty, ale volby nejsou šachy a člověk by měl volit toho kdo mu nejvíc vyhovuje a ne toho kdo má větší šanci.
Obávám se, že v druhém kole to bude volba prázdným listem.

Volba prázdným listem a podobné protestní akce jsou hovadina. Pokud si snad někdo myslí, že někoho ze zvolených zajímá, že nějakých pár procent hlasujících chce dát něco (asi tak deset různých věcí) najevo tím, že volí neplatně tak ne - je to zcela opomíjeno. Asi jako kdyby se Palach rozhodl protestně zasebevraždit formou otrávení se alkoholem na kolejích a nikomu o tom neřekl.

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. led 2013 22:00:04 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Obrázek

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10. led 2013 0:12:59 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Verze, kterou navrhuje Habu by byla vpravdě naprosto ideální! A věřím, že určití lidé by toho byli schopni. :-D

Pokud mohu, nastíním úvahu, kterou jsem rozváděl již na Fb (ano, jsem jeden z těch, co volí taktiku před preferencemi (které navíc nemám jasně dané)).

1. Snažím se vycházet z předvolebních průzkumů, ale třeba i kurzů stávkových kanceláří. Dále pak z racionální úvahy.
2. Pokud opomenu, že ani jedna z žen podle odhadů nemá šanci na postup do druhého kola, tak jmenovitě Bobošíková je těžce nesympatická hysterka, Táňa sice fajn ženská a působí sympaticky, ale její názory mi skoro připomínají staré dobré červené třešničky a s Roithovou jednoduše nemám nějakou výraznou názorovou shodu.
3. Je téměř jistota, že Zeman postoupí do druhého kola (vzhledem k tomu, že Fischer poslední týdny vytrvale klesá, nutno říct, že vlastní vinou).
4. Nahradit Fišera může pouze Dienstbier, Schwanzenberg a Franz. U Franze by se lidi zalekli a v 2. kole to poslali Zemanovi, Dienstbier je levičák stejně jako Zeman a co jsem viděl diskuze, tak ho Zeman dokonale uhrává. Navíc proti němu mluví i procenta. Zbývá tak Schwanzenberg, který by mohl teoreticky uhrát vyrovnanou partii proti Zemanovi na post prezidenta. Kdy by to bylo pravice vs. levice a minimálně by zeman nevyhrál tak jasně. Možná by ani nevyhrál.

Schwanzenberg rozhodně není ideální. Je starý, po mrtvici, špatně mluví a má určitou formu spavé nemoci. Dále pak má za sebou Kalouska a na můj vkus příliš proevropskou politiku. Na druhou stranu, působí velmi seriózně (pokud nespí), má zkušenosti z dlouholetého vedení ministerstva zahraničí, v rámci toho umí vystupovat a skutečně si váží prezidentský úřad a české země. O takovém vztahu u ostatních úplně nemám. V zásadě je sympatický a podle průzkumu ve svých tvrzeních ani nekecá.

Kdybych byl trochu přesvědčenější, že má Franz v druhém kole šanci porazit Zemana, asi bych to poslal jemu. Přeci jen, Karlovo stáří je dost zásadní argument. Ale je fakt, že na mě je příliš velký humanista/pacifista. Na druhou stranu, proč ne, za to prvenství by to stálo a vidět jak si podává ruku s Obamou, Dalajlámou, Benedictem XVI. apod. by bylo k nezaplacení. :-)

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 6   [ Příspěvků: 57 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia