Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 18 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Geist Žufánek
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 11:26:12 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Martin píše:
Ha! To by asi šlo nějak naprogramovat, že? Budu nad tím hodně přemýšlet.

imho by to ani nebylo tak slozity :) proste jen novej objekt, kterej se bude tvarit jako vytvorena a uhrazena objednavka, ale bude se do ni dal moct pridavat zbozi a i ta faktura se bude moct dat editovat, pred fanalnim uzavrenim komplet objednavky. Sikovnej vyvojar, kterymu das k dispozici zdrojaky a dokumentaci k eshopu, by to mel do dvou mesicu nabouchat a otestovat jako nic.

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geist Žufánek
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 11:47:50 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. pro 2016 20:19:09
Příspěvky: 454
Bydliště: Kunovice
Dworzaaa píše:
Sikovnej vyvojar......by to mel do dvou mesicu nabouchat a otestovat jako nic.


:D No jo, čeští programátoři/vývojáři....
Tam se člověk nečeká...

V Jižní Korei jsou týmy vývojářů k pronájmu... Za 24hodin dokáží udělat SW co v CZ trval tak minimálně měsíc... :hand :yes


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geist Žufánek
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 12:25:08 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Habu píše:
drahousek píše:
Martine, malinko offtopic. Vím, že je to opruz žádost. Ale vzájmu zlepšení služeb pro stálé zákazníky. :twisted: :twisted: :bandit Nepřemýšlel jsi třeba o službě "parkování lahví" ? :) tj. něčeho, že láhev si přidám nikoli do košíku, ale třeba do "kartonu", tj. že bych si vybral lahvinku, vy byste mi ji hodili do "mého" kartonu(rezervovali) a až se karton zaplní, tak bych si ho nechal poslat?

Jde mně o to. Třeba okurku bych si rád lahvinku koupil, ale je zbytečný si ji nechat posílat sólo, ale zárověň nemám prachy abych doplnil karton :)(letos už za 17 litrů jen na náladě, a to chlastám i jiný věci než Žufánka :) ) . Plus funkce automatického doplňování "kartonu" u lahůdek jako Medovej absinth apodobné vyprodané za 5,8 minuty od zveřejnění. Byl jsem na dovolený a meďáka jsem očividně nestihnul :( páč u toho kompu prostě nesedim furt :)
Takovej nápad no :) :devil :heart :dance

Kdyžtak tohle pak smažte nebo přesuňte jinam.
Hm, vložení do "kartonu" by bylo potvrzeno platbou, hej? Jakože koupíš, ale místo odeslání vložíš do "kartonu"? Protože pokud by šlo jen "rezervaci" do kartonu bez uskutečněné platby, tak mám dojem, že vás tady kmotr pošle do prdele. :lol:


Njn, jen domyslet právní formu takové koupě - od pasu střílím, že buď bude muset Komtr takový karton vyskladnit mimo daňový sklad (jako zboží prodané, vyexpedované), nebo bude muset účtovat zálohy.

Ale pokud by to nahodil, musím přiznat, že bych se asi systému "Opt-out" všeho nového taky rád přihlásil, byť asi s hodně černým svědomím...
T.

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geist Žufánek
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 21:26:41 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Habu píše:
Hm, vložení do "kartonu" by bylo potvrzeno platbou, hej? Jakože koupíš, ale místo odeslání vložíš do "kartonu"? Protože pokud by šlo jen "rezervaci" do kartonu bez uskutečněné platby, tak mám dojem, že vás tady kmotr pošle do prdele. :lol:


Tak on Kmotr jistě dobře ví kdo mu platí a kdo ne. Byla by to prostě fičura jen pro již historií ověřené zákazníky. Funkce by se mohla aktivovat např po zaplacení 2-3-5 faktur, či od nějaké utracené(prochlastané) částky.

Add Tuvy a právní záležitost. Proč to řešit tak složitě, z hlediska skladu a fakturace by to bylo stále nevyfakturované(neprodané) zboží fyzicky na skladě, jen by se prostě dál nenabízelo v eshopu dalším zákazníkům. To jestli by fyzicky zůstalo tam kde je, nebo by si ho Kmotr, či jeho posluha :) přesunul ve skladu do regálu s názvem "Rezervováno stálým vejpitkům", to už je otázka kosmetiky a provozního interního pořádku, ale se zákonem snad nesouvisí ne? :)

No a technicky by to v podstatě mohl být "druhý košík"(třeba jako na Alze, popřípadě něco jako "Wishlist, jen s tím rozdílem, že by byl závazný a po nějaké době splatný :)"), do něhož by se mohly přidávat lahve v čase, popřípadě ideálně automaticky když se nová šarže/výrobek ukáže v eshopu :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 22:09:53 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Drahousek: Ale to nemuzes zautomatizovat a pro kmotra by to bylo nesmyslne moc prace. :lol:

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27. črc 2017 14:22:19 
Aktivní pijan

Registrován: ned 19. bře 2017 20:22:42
Příspěvky: 76
To by byla super feature, taky s tím bojuju. Objednávat po lahvi není praktické.
Kdyby to bylo formou wishlistu, do kterého si můžu přidat x položek s tím, že po přidání x-té položky budu vyzván k otevření objednávky nebo stornování wishlistu tak by to bylo príma. Asi by dávalo smysl mít to jako službu pouze pro přihlášené. S tím, že se třeba poslední den v měsíci wishlist vymaže, ať se lahve neblokují dlouho.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27. črc 2017 15:37:21 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 30. dub 2009 23:10:16
Příspěvky: 373
Bydliště: Klatovy
To by bylo super, na odchytávání těch limitovaných edicí jako dělaný! :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 28. črc 2017 8:17:27 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Já psal "Něco_jako_wishlist", nikoli wishlist. Něco co se mně po měsíci smaže je k ničemu :) Já tu mluvím o naprosto ZÁVAZNÝCH OBJEDNÁVKÁCH. Jenom je nepraktické zasílání po lahvi. Proto uvádím, že by to mohla být funkce jen pro ověřené zákazníky, kteří již mají buď propito třeba xy tisíc, a nebo zaplacené 2-3-5 faktur. Mluvím o závazných, naprosto závazných objednávkách, který prostě budou mně rezervovány a já je zaplatím ať padaj třeba trakaře. Mazací wishlist je na nic. :devil

Navíc, by mně nevadilo kdyby se do něho(listu,košíku, kartonu - říkejme tomu jakkoli) zařazovaly nové šarže, či produkty po jedné lahvi automaticky, s tím, že bych měl možnost je ručně vyhodit. Tzn. na náladě se teď objevil nový produkt - Okurka, tudíš já bych věděl, že nemusím nic dělat a mám ji rovnou rezervovanou a v nějakém časovém horizontu mně "sama" příjde až domů :) Bude nová šarže medovýho absintha, automaticky se mně hodí do košíku, aniž bych musel panikařit, že bude za 17,5 minuty vyprodaná :) A měl eventuelně možnost navýšit počet lahví. :) No a nebo se mně tam přidá nová hruškovice, kterou nebudu chtít, tak ji ručně vyhodím...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 18 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia