Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 17   [ Příspěvků: 169 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: pon 26. říj 2009 18:25:58 
Proč ne, ale aby to na vás nezanechalo následky. :)
viz. http://www.youtube.com/watch?v=vUOO9Sqt0z4

Na Voodoo jsem koukal a asi ho zkusim.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: pon 26. říj 2009 21:33:03 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
:shock:

To je lepší než jsem čekal! Ty jsi který člen kapely? ;)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 10:24:16 
Díky.
Ten nejtlustší s basou :lol:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: stř 28. říj 2009 4:32:49 
Martin, you are also a rum drinker? I would not have guessed, I suppose you learn something new everyday. 8-)

When I'm not drinking absinthe, I'm usually drinking sake (only brewed drink I enjoy, I do not care for beer). Some of the forum members at SakeSocial.com are doing an online tasting with the Beau, who wrote the book "Sake: a modern guide". It should be very fun, you all are of course welcome as well. Any other sake drinkers here, then? Or is it not much available in Czech Republic?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: stř 28. říj 2009 20:19:14 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Heya Ben. Long time no see you here at Mafia club ;)

I am not a typical drinker. You know, I am doing all the sales in our distillery, everyday car driving etc, so have to be sober all the time ;)
BUT when I want to drink myself nicely I choose just quality. No chance for damned cheap variations of anything. So when I feel like having rum, I take Caribbean or Cuba rums (no way for Czech variation called Tuzemák). My current favorite is Legendario or Voodoo.

Unfortunately there is no chance to buy sake here in Czech. I got some back in Dubai and it was really refreshing!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: úte 03. lis 2009 0:07:11 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Sake se da v cechach sehnat :)
Sef z prace to nak shanel pres lidi ktery se toci kolem cinskyho caje, nabytku a keramiky...ale asi to nebude nic snadnyho sehnat dobry sake..

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 23:05:55 
No tak to vezmem popořadě:
Pivo moc nepiju, chutná mi nejvíc na zapití mastnýho jídla.
Zato víno, to je něco jiného. Miluju víno, piju ho často, k jídlu i jen tak. Nejradějí mám francouzská červená vína. Navíc v Mikulově příbuzného, který zasvětil život vínu, má sklep a dělá především úžasná bílá a růžová vína, takže o přísun vína nemám nouzi.
Dále jsem nadšenec veškerých vinných stařených pálenek - koňak, španělská solera brandy de jerez - kromě Metaxy (to je karamelem barvená, navoněná vodka). Chtěl bych ochutnat arménskou brandy.
Moc nemusím ovocné pálenky (slivovice, meruňkovice).
Ale co je mou srdeční záležitostí, to jsou francouzské likéry: pomerančové Cointreau, Grand Marnier nebo bylinné Bénédictine, Chartreuse. A ještě Crème de cassis, po kterém se můžu utlouct. Další mé oblíbené likéry jsou Disarrono, Cuarenta y tres, Apricot brandy a Cherry Brandy.
Jinak třtinový rum, vodku, gin, tequilu, cachaçu konzumuji hlavně jako součast míchaných nápojů. Mezi mé favority patří: klasické daiquiri a marguerita a jejich ovocné verze (bez těchhle drinků bych nepřežil parné léto :) ). Zbožňuji klasické koktejly jako Manhattan, Martinez, Cosmopolitan, Side Car, Old Fashioned a samozřejmě Mojito.
A konečně v poslední době ujíždím na zelené víle...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Tequila
PříspěvekNapsal: čtv 15. dub 2010 14:25:53 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 22:24:21
Příspěvky: 12
Chtěl bych si koupit nějakou láhev tequily a potřeboval bych poradit, poněvadž o ní nic moc nevím a ani s ní nemám moc zkušeností. Pijete ji někdo?

Po přečtení různých článků, na wikipedii i jinde, už vím, jaké jsou rozdíly mezi tequilami mixto a 100% agave. No a vzhledem k tomu, že jsem za tu flašku schopen dát maximálně 400 až 500 Kč, tak se k těm lepším asi nedostanu :(

Nemáte někdo zkušenosti s nějakými těmi levnějšími značkami? Zatím uvažuju o El Jimador, Olmeca, Sauza, Casco Viejo nebo Jose Cuervo...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: ned 13. čer 2010 10:50:57 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Pro zajímavost. Nejlepší vodka je z Británie a značka je dva roky stará. Rusové styďte se!

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oblíbené alkoholy
PříspěvekNapsal: ned 13. čer 2010 11:04:44 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Velké komerční značky vodky dopadly stejně, jako české pivo - všechny chutnají stejně unifikovaně. Nejlepší vodka jakou jsem kdy pil je Purity. Stačilo mi okoštovat vzorek a během hodiny jsem ve Švédsku objednal paletu.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 17   [ Příspěvků: 169 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia