Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Absinth Devil
PříspěvekNapsal: stř 28. říj 2009 15:14:25 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        Habu

Datum
        2009-07-13

Absinthe
       Absinth Devil

Verze
        Verte

Typ
        destilát

Šarže
        0

Barva
        9 /10
Komentář
        Tahle barva se mi líbí. Hodně sytě zelená. O tuhle barvu se patrně zasloužily bylinky zanechané v láhvi, byť stonky v láhvi kazí postupem času zrání alkoholu. Jde mimochodem i yzop.

Louche
        7 /10
Komentář
        Velmi citlivé na způsob přidávání vody. Hodně pomalé kapání vody moc příjemnou podívanou nepřinese, na druhou stranu frekventovanější kapky zanechají pěkné mléčné pásy.
Poznámka k barvě
        O mnoho zelenější než ostatní kvalitní absinthy, nicméně zakalení je velice husté. Zlí jazykové tvrdí, že barva vypadá uměle, resp. je možné přidání anýzových olejů, aby se docílilo silnějšího louche efektu.

Aroma
        10 /20
Komentář
        Tady padá Devil trošku na růžky. Nevoní moc jako absinthe, ať jsem se snažil čuchat sebevíc. Navíc je tam cosi, co bude opět dílem přítomných bylinek, která je patrná u jiných kvalitních absinthů.

Hutnost
        6 /10
Komentář
        Klasická Cami-ovská sterilita je přítomná i zde, po polknutí máte v ústech jako po právě vyčištěných zubech.

Chuť
        6 /20
Komentář
        Tady mě Devil dokonce i trochu potěšil, že není tak extrémné hořký, jako jeho "stonkový" kolega Reality. Jakási hořkost tam sice je, ale v kombinaci s ostatními bylinkami, nebo snad se samotným alkoholem, si stále musíte opakovat: "Je to hořké nebo ne?" Podle mě není. Jen škoda, že postrádá chuťovou pestrost ostaních bylinek.

Celkový dojem
        6 /10
Komentář
        Barva a louche opravdu stojí za to (spíše jsou zajímavé, nutno dodat, že jsem původní recenzi psal po více než jedné sklence). Kdyby nezaostávalo aroma a chuť, šlo by o mého favorita. Měl jsem chuť Devila nechat několik měsíců "loužit" ve své vlastní šťávě, ale asi to nevydržím... ledaže bych byl stále zásobovám ostatními absinthovými láhvemi. Nicméně mi další sklenky opravdu nebudou dělat problémy s vypitím, takže pokud chcete vyzkoušet, klidně můžete, horší než ostatní produkty likérky Cami to není.


Celkové skóre na základě hodnocení: 45.0 %


<< x >>



Recenzent
        Repry

Datum
        23.8.2010

Absinthe
       Absinth Devil

Verze
        Verte

Typ
        Destilát

Šarže
       

Barva
        4 /10
Komentář
        Trochu víc vyždímaná než by bylo zdrávo. Něco jako čaj, kdy zapomenete vyndat z hrnku sáček.

Louche
        3 /10
Komentář
        Začátek se tváří hezky, ale jen do doby, kdy přichází finále.
Poznámka k barvě
        Barva po louche je stejně divoká jako u L´Exceptionnel. Tekuté mýdlo jak podle učebnice.

Aroma
        8 /20
Komentář
        Solidní, ale anýzu bych snesl daleko méně.

Hutnost
        3 /10
Komentář
        Brrr, proč se mi jazyk brání a svírá. Jestli to je tím yzopem v láhvi, tak to posílám likérce Cami velké \"díky\"!

Chuť
        7 /20
Komentář
        Už jsem vzpomínal přelouhovaný čaj a v chuti Devilu je to stejné. Chtělo by to ubrat na volume. A to hodně!

Celkový dojem
        5 /10
Komentář
        Celkově hodnotím lépe než L´Exceptionnel, ale také díky tomu, že je to straší bratříček z produktů Cami. A cena kolem 600,- Kč je jakž tak snesitelná. Ale za nižší cenu máme mnohem lepší kousek z Boršic.


Celkové skóre na základě hodnocení: 35,7 %


<< x >>



Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia