Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Biosinthe
PříspěvekNapsal: čtv 29. říj 2009 9:44:40 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        tombik

Datum
        2009-10-28

Absinthe
       Biosinthe

Verze
        Verte

Typ
        destilát

Šarže
        0

Barva
        6 /10
Komentář
        Nápoj je opravdu jen lehoulince zelený. I když barva působí čistě a přírodně (což předpokládám i je) je na můj vkus opravdu světlounká, proto tak nízké hodnocení.

Louche
        8 /10
Komentář
        Krásný pohled, absinthe se kalil pomalu a zakalení neopadá. Jediné co mě trochu chybělo je vytváření ostrého rozhraní mezi vrstvou \"hotového nápoje\" a nezakalené části.
Poznámka k barvě
        Bílá ale na verte absinthe dle mého soudu né moc opalizující.

Aroma
        17 /20
Komentář
        Před zakalením voní celkem pěkně. Alkohol trošku cítit je ale nic výrazného. Jemná vůně lehce avizující bylinky. Po zakalení opravdu voní krásně, tady biosinthe sbírá body. Aroma se mi líbí, je pěkně vyrovnané, bez přemíry anýzu, hezky sladké a už na něm lze poznat jistou \"krémovost\" :-)

Hutnost
        9 /10
Komentář
        Tohle je proste moc prijemne, v kontrastu s některými absinthy které jsem ochutnal dříve (hlavně Duplaise verte) je krémovost slabší, ale jinak velice příjemná

Chuť
        17 /20
Komentář
        Příjemná chuť která mě vysloveně hladí po jazyku. Hořkost se nekoná. Pouze na stranách jazyka lze cítit takové lehké štípání. Na odhalení jednotlivých bylin se necítím. Ale chuť na mě působí příjemně vyváženě (což pro mě znamená především příjemné zakomponování anýzu - nemám rád když z nápoje anýz křičí..)

Celkový dojem
        8 /10
Komentář
        Pokud si postavím na 10 bodů Duplaise Verte tak u mě má Biosinthe 8 bodů, příjemná chuť i vůně ale konkurovat v krémovosti nebo průběhu louche nemůže (i když je obojí velice pěkné). A také je na mě před louche opravdu velice světlý. Pro mě osobně je to výborný nápoj ale mezi topGrade toho co jsem měl možnost ochutnat (čehož pravda nebylo mnoho) bych ho nezařadil.


Celkové skóre na základě hodnocení: 83.2 %


<< x >>



Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia