Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 2 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Eichelberger Absinthe 68 limitée
PříspěvekNapsal: pon 28. úno 2011 21:33:32 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        Dwarf

Datum
        2011-02-28

Absinthe
       Eichelberger Absinthe 68 limitée

Verze
        Verte

Typ
        destilát

Šarže
        ???

Barva
        5 /10
Komentář
        Farba je slabo zlta, samozrejme prirodna, ale neyyzera dako pritazlivo a uz vobec nie na typ verte.

Louche
        7 /10
Komentář
        Louche nastupuje zo spodu, no pri pouzity see-saw bol zakal velmi rychly.
Poznámka k barvě
        Silne mliecna ako pri type blanche.

Aroma
        15 /20
Komentář
        Aroma je vcelku vyrazna dominuje jej aniz a palina. Nakolko su ostatne byliny v uzadi, posobi aroma jednoducho.

Hutnost
        8 /10
Komentář
        V poriadku.

Chuť
        15 /20
Komentář
        Svieza anizova chut sa prevali do trochu horkejsej chuti paliny az do sladkeho zaveru.

Celkový dojem
        7 /10
Komentář
        Tento absinthe mi nejak prirastol k srdcu, hlavne na 1. Brnianskom stretku mi velmi chutil. Tmave sklo a historicky vyzerajuca zlata etiketa na prvy pohlad zaujme, prichadza udiv zo zltastej farby, avsak prijemna, mozno jednoducha avsak vyrazna chut je urcite pozitivum. A na to, ze ma povod v neabsinthovom kraji ide kvalitny absinthe. Nepatri sice k tym na na vrchole pomyselneho absinthoveho olypmu, ale sklenka, dve aj tri dokazu sprijemnit vecer :)


Celkové skóre na základě hodnocení: 73.2 %


<< x >>



Recenzent
        Psy3

Datum
        2021-09-19

Absinthe
       Eichelberger 68 Limitée

Verze
        Verte

Typ
        destilát

Šarže
        L2942

Barva
        7 /10
Komentář
        Světloulince zelený odstín průzračně čištá barva, mám raději sytější barvy, ale dobrý.

Louche
        8 /10
Komentář
        Olejovjka si dává na čase, ani při 1:1 není náznaku zakalení, 2:1 už se to vzdouvá , leč na začátku působí vodnatě, v mžiku překročí do hutného louche a se stále se držící tenkou hladinkou,jedeme dál, 3:1 a je to mlíko přes který není vidět. Jdu s tím pod silnější světlo a je to jeden z těch lepších louche.
Poznámka k barvě
        taková žluto hrachová

Aroma
        16 /20
Komentář
        Aroma je z láhve silné, lihové a já tam cítím kakao nebo něco takového čokoládovo kávového a taky ten základ asi nebude neutrální líh, každopádně sympatie mi přijdou až po rozředění, kdy je vůně středně intenzivní ale nápaditá.

Hutnost
        7 /10
Komentář
        první pocit je furt silný alkohol , musím to víc rozředit abych citil i něco jiného a doufám že to bude mít příjemnější hutnost. Je to lepší, řekl bych asi 4+:1 no ale hutnost... valí se to po jazyku líp, o tom žádná, má to i dlouhý olejový konec, ale působí zprvu vodnatě. Asi jsem čekal víc, ale špatné to není.

Chuť
        15 /20
Komentář
        Tak co, jak mi to asi chutná, chuť je vlastně správně, hledět na instrukce. Mě na tom baví ta paleta nepopsatelných bylin, vůbec si nedokážu typnout co tam je nebo není. I u ředění 4+:1 se tam na konci projeví lehká lihovitost, ale to mi nevadí, dyť má 68%, sám tenhle absint už dlouho nabízím jako kávovo limetkovou záležitost, když opomenu svatou trojici. Mě to vlastně chutná.

Celkový dojem
        8 /10
Komentář
        Limitée je pěkný proklad daily drinking absintů, konkrétně Eichelberger je fakt jiná destilerka, baví mě hodně, pěkně zpracované láhve a nevšední chuť je to, proč jí vždy rád někomu doporučím, ale denně bych to pít nezvládl.


Celkové skóre na základě hodnocení: 76.8 %


<< x >>



Naposledy upravil Recenze dne sob 03. úno 2024 21:32:12, celkově upraveno 2

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eichelberger Absinthe 68 limitée
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2021 8:50:45 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Aktualizováno.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 2 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia