Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Absinthe de la Butte Montmartre
PříspěvekNapsal: úte 31. říj 2023 20:58:33 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        Habu

Datum
        2023-10-31

Absinthe
       Absinthe de la Butte Montmartre

Verze
        Verte

Typ
        destilát

Šarže
        2023

Barva
        10 /10
Komentář
        Jasná, čistá zelená. Velice sytá, byť ne žabinec. Hezké, nelze nic vytknout.

Louche
        8 /10
Komentář
        Velice rychlý nástup, prakticky s prvními kapkami. Ano, jde o louche bombu! Olejová vrstva mizí sice rychle, ale finální hutnost vše zachraňuje.
Poznámka k barvě
        Světle zelené opalinové hutné mléko.

Aroma
        12 /20
Komentář
        Ách ano, anýz... anýz všude kolem. V tuto chvíli jde podle mě o nejanýzovější absint z domu La Semilla. Francois avizoval, že tento absint vytvořil se záměrem, aby nikdo nepoznal, že jde o výrobek z jeho palírny. Což se povedlo. Aromaticky jde prakticky jen o anýz. Možná trochu fenyklu, ale anýz hravě hraje první a sakra hlasité housle. A pelyněk? Ten legendární pelyněk z palírny La Semilla? No... není tam cítit. Vůbec. Musím být bohužel objektivní. Tohle je těžká, byť příjemně vonící, anýzovka.

Hutnost
        10 /10
Komentář
        Plný počet.

Chuť
        11 /20
Komentář
        Anýz... od začátku... konce... a v podstatě nic jiného. Závěr je dokonce dosti hašlerkový, což už je na absint opravdu moc. Druhý doušek... stejná písnička. Anýzovka. Totální. Bohužel jeden z nejhorších kousků z La Semilla. :( Když jsem degustoval na místě, tak mi to docela jelo, tak nevím, jestli to byl nějaký prototyp, nebo jsem už zkrátka měl upito. Je to sice pitelné, s dopitím nebudu mít problém, ale radost mi to vůbec nedělá.

Celkový dojem
        6 /10
Komentář
        Tohle se moc nepovedlo. :( Každý La Semilla pokus o absint, který by se nějak pojil s Paříží, končí někde na pomezí anýzovek. Ba co víc, Butte Montmartre je absolutní anýzovka. Kdyby to alespoň bylo nějak zajímavé, nějaký hravý, dobrý anýz, ale ani to ne. Hašlerková anýzovka. Škoda.


Celkové skóre na základě hodnocení: 62.9 %


<< x >>



Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia