Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lemercier
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 21:32:56 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        Habu

Datum
        2012-01-21

Absinthe
       Lemercier

Verze
        Rouge

Typ
        destilát

Šarže
        L.05.181.8

Barva
        3 /10
Komentář
        ...no, bude to asi verte. ;) Velice slabá zelená. Člověk v první chvíli musí skutečně přemýšlet, jestli jde o blanche nebo verte.

Louche
        6 /10
Komentář
        Louche nastupuje velice rychle. Není to sice první kapkou, ale i tak jde na můj vkus o jakýsi \"neurvalý\" louche. Finální zákal navíc postrádá něco hutnosti.
Poznámka k barvě
        Odstředěné mléko s velice nepatrným náznakem zelené.

Aroma
        8 /20
Komentář
        Po otevření láhve jsem dostal do nosu ránu a mozek okamžitě zareagoval: \"Levná anýzovka!\" A vůně přímo ve sklence není o nic lepší, jen se do aromatické palety přidá travnatě bylinný odér, který si pamatuji z koštování hořkých macerátů... začínám se bát. Připravený absint mi dokonce začíná... smrdět, neboť se do nosu dere cosi... mýdlového.

Hutnost
        8 /10
Komentář
        Přes řidší louche jde o poměrně hutný pocit v ústech, takže bod.

Chuť
        10 /20
Komentář
        Po mém první doušku chuťové pohárky namítaly: \"Hej, nepiješ mýdlovou vodu, že ne?\" Po hořkosti ani známky, což je zvláštní, jelikož dle vůně bych dal ruku do ohně, že půjde o hořkou břečku. Každopádně po lahodnosti ani památky. Pelyněk hledám, seč mi síly stačí, ale marně. Méně než deset nedám, jelikož dopít sklenku nebude problém. 11 za celkem příjemný nasládlejší ocas.

Celkový dojem
        5 /10
Komentář
        Ještěže jsem si koupil jen 3cl miniaturu, jinak bych si nadával do blbounů, byť bych samozřejmě i celou láhev vypil. ;) Ale pil bych proto, abych se motal, nikoliv pro chuť, takže z pohledu zarytého absintisty jde o absint \"s odřenými zády\".


Celkové skóre na základě hodnocení: 47.1 %


<< x >>



Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia