Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: sob 21. říj 2023 14:31:54 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Jako tohle nový nařízení, nebo zákon, bo co to je, mě fakt sere. Tak snad máme EU abysme měli volný pohyb osob a zboží. A toto je naprosto proti tomuto duchu. Kterej kretén, že to prosadil?
Proč by mi jako německej shop nemohl poslat balíček lahve chlastu nebo do jinýho unijního státu. To by chtělo dát k soudu jako nějaký maření evropský unijní myšlenky....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: sob 21. říj 2023 19:18:30 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 761
drahousek píše:
Jako tohle nový nařízení, nebo zákon, bo co to je, mě fakt sere. Tak snad máme EU abysme měli volný pohyb osob a zboží. A toto je naprosto proti tomuto duchu. Kterej kretén, že to prosadil?
Proč by mi jako německej shop nemohl poslat balíček lahve chlastu nebo do jinýho unijního státu. To by chtělo dát k soudu jako nějaký maření evropský unijní myšlenky....

Netýká se ale třeba chlastu a hulení, bo každá země má na to jinou spotřební daň. Jako turista si můžeš dovést z jiné EU země maximálně 10 l tvrdýho.
https://europa.eu/youreurope/citizens/t ... dex_cs.htm
Zákon ale není zeď a správný mafián si dycinky ňák dokáže poradit :angel


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: sob 21. říj 2023 20:49:07 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
No právě, přivézt osobně si můžeš, ale poslat poštou pár lahví nemůžeš..... já v tom nevidím logiku....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: úte 24. říj 2023 9:38:01 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. kvě 2023 11:59:11
Příspěvky: 12
Tornado píše:
trader1993 píše:
Ahoj, tak jsem stále pátral po způsobu jak se dostat k této lahůdce a nyní jsou lahve od Golani Distillery nově v nabídce na lion-spirits nebo alandii (vyšší cena než lion). Bohužel nedoručují do ČR, proto mě napadlo využít sestřenici, která v Reichu nově bydlí a nechal si lahve poslat k ní - vzal jsem jeden FDC Holy Spirit (tento jsem již ochutnal-bomba) , Romans 55 a ještě přihodil Brevans H.R.Giger). Těžko ale říct, jak válka v Izraeli ovlivní další produkci Golani Distillery :-(

btw. co jsem si psal s Vaškem Seidlem, tak říkal, že se snad podařilo sehnat dodavatele a že by v dohledné době měl být Holy Spirit dostupný i u něj, což by bylo super :-))

Na přeposílání balíčků z Reichu již delší dobu využívám znemecka.eu :bandit


O tom jsem nevěděl, díky za tip! :) ale co se koukám na ty stránky, tak je uvedeno, že je zákaz přeposílání alkoholu a tabákových výrobků :D

_________________
"Jaký je rozdíl mezi sklenicí absintu a západem slunce?"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: úte 24. říj 2023 10:18:40 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. zář 2018 23:37:55
Příspěvky: 58
trader1993 píše:
Tornado píše:
trader1993 píše:
Ahoj, tak jsem stále pátral po způsobu jak se dostat k této lahůdce a nyní jsou lahve od Golani Distillery nově v nabídce na lion-spirits nebo alandii (vyšší cena než lion). Bohužel nedoručují do ČR, proto mě napadlo využít sestřenici, která v Reichu nově bydlí a nechal si lahve poslat k ní - vzal jsem jeden FDC Holy Spirit (tento jsem již ochutnal-bomba) , Romans 55 a ještě přihodil Brevans H.R.Giger). Těžko ale říct, jak válka v Izraeli ovlivní další produkci Golani Distillery :-(

btw. co jsem si psal s Vaškem Seidlem, tak říkal, že se snad podařilo sehnat dodavatele a že by v dohledné době měl být Holy Spirit dostupný i u něj, což by bylo super :-))

Na přeposílání balíčků z Reichu již delší dobu využívám znemecka.eu :bandit


O tom jsem nevěděl, díky za tip! :) ale co se koukám na ty stránky, tak je uvedeno, že je zákaz přeposílání alkoholu a tabákových výrobků :D


Ten zákaz tam mají opravdu jen formálně. Šlo mi přes ně už aspoň 15 balíků s alkoholem, hodně z nich viditelně označených jako že obsahují lahve a vždy v pohodě. ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: stř 25. říj 2023 1:02:18 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 761
Kdyby jen 15 :chuckle Jejich služby velmi často používá širší komunita whiskařů a rumařů. Zatím zcela bez problémů. Money talks ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: stř 22. lis 2023 9:44:33 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. kvě 2023 11:59:11
Příspěvky: 12
Ahooj, už jste někdo také ochutnal 3. šarži? Já musím za sebe říct, že jsem malinko zklamaný oproti lot2, kterou jsem měl možnost ochutnat jako vzorek. Přijde mi, že oproti předchozí šarži je méně hutný, je tam větší hořkost a ta chuť není tak koncentrovaná. Možná je to ale jen můj dojem a aktuální rozmar chuťových buněk, proto se ptám na názor ostatních :-)

_________________
"Jaký je rozdíl mezi sklenicí absintu a západem slunce?"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Spirit FDC
PříspěvekNapsal: stř 22. lis 2023 12:18:42 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. kvě 2023 11:59:11
Příspěvky: 12
Měl jsem samozřejmě na mysli FDC, ale ještě jsem se chtěl zeptat jestli někdo neochutnal poslední šarži klasického Holy Spirit a jaký byl dojem

trader1993 píše:
Ahooj, už jste někdo také ochutnal 3. šarži? Já musím za sebe říct, že jsem malinko zklamaný oproti lot2, kterou jsem měl možnost ochutnat jako vzorek. Přijde mi, že oproti předchozí šarži je méně hutný, je tam větší hořkost a ta chuť není tak koncentrovaná. Možná je to ale jen můj dojem a aktuální rozmar chuťových buněk, proto se ptám na názor ostatních :-)

_________________
"Jaký je rozdíl mezi sklenicí absintu a západem slunce?"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 5   [ Příspěvků: 48 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia