Změnit velikost textu

Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Private Reserve
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2019 13:19:14 
*** Absinthe guru ***

Martin píše:
Wagi, zcela upřímně, ty tvoje poslední zaujaté a nasrané posty mě zcela upřímně dost serou. Nevím, co se v tobě zlomilo, ale cítím tam závist a pachuť žluče.

Nevím kolik postů máš na mysli, ale rozhodně to není kampaň ;)

Jasně vzhledem k tomu, že nerozebíráme absinth jako takový asi takhle - z mého pohledu a přístupu k věci musím vzít i do úvahy dostupnost a cenu - na druhou stranu, je stašně težké a v podstatě nefér - či spíše nereálné - jakkoliv se přibližovat v porovnání Private Reserve a normální produkci "jakéhokoliv" výrobce. Zase na druhou stranu nebyl z toho podpulťák :) Ano poslední dobou se z limitkama všech výrobců roztrhl pytel a většina z nich chce něco mezi 50-200 Eury za 0,5l nejčastěji. Takže v tom se matematicky dopočítám. Chápu, že nebudeš prodávat něco pod cenou - to nemáš za potřebý a ano všichni víme, že bys prodal i dráž. Ale ta úvaha se týká toho proč to celé vlastně je a to je pití, v mém názoru se k tomu vyjadřuji kriticky protože by mě vážně zajímalo kolik z těh lahví se vypije a kolik jich zaplatí někdy v budoucnu někomu dovolenou. ........ Na jednu stranu láhev bych si koupil, kdyby sem měl to"klikací" štěstí :)))

Nechci úplně vytrhávat tu větu z kontextu:
Svoje další limitky ze sklepa budu prodávat jen znalcům, fanouškům a těm, co to ocení. Hlavně abych nečetl další podobné úvahy...
Ale popravdě netuším, jak se ti povede to na ty znalce, fandy a ty co to ocení rozdělit, ale tomu ani rozumět nemusím.

Mrzí mě, jestli jsem se tě dotknul. Osobně si myslím, že se řadím k tvým fanouškům a chápu,že nikdo nemůže vědět jestli a kdy tahle mánie části Republiky z čehokoliv co Žufánek vypustí skončí..... Na druhou stranu se některé tvoje věci na oplátku holt jiné části vzdalují - ať už díky zájmu nebo i ceně. Ano tak to ve světě chodí.
Spíš mě mrzí ten vývoj.....

Nikdo me nenuti to kupovat, presto bych to koupil a i tak bych si dovolil rict,ze to je spousta penez za 0,5l lahev...... Ano mam konicka a svoji lajnu, za kterou z mnoha duvodu nemuzu pripadne nechci..... Fandove do aut maj taky jenom Ferrari v pomeru 1:35 ;)

K tomu zbytku, doufám že ti to všechno dobře dopadne Martine :!: a přeju pevné nervy :!: .
Mnou se určitě nezatěžuj

Edit: klidne to Habu nebo Martin presunte do diskuze do sklepa, at si neplevelime recenze " nevhodnou" debatou.

OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  

Přejít na stránku Předchozí  1, 2