Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 8   [ Příspěvků: 76 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: pon 02. črc 2012 14:50:35 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Martin píše:
Zní to dobře, co? Skoro jako místo na další vypečenou ČSAS ;)


Jo, to by mohlo být fajn! :yes


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 21:24:46 
Tak dnes jsem se po zápisu na výšku trochu procházel po Brně a protože byla žízeň, zapadl jsem do pajzlu "Pivní opice".
Hned jsem si všiml, že mají zajímavou nabídku (Chivas Regal, Beefeater, Jim, Jack, Capitan Bucanero...) a na konci jsem objevil i položku "Absinth" za 80 peněz.. okamžitě jsem se skeptickým úsměvem začal zkoumat tamní polici s chlastem, když se můj pohled zarazil o láhev Antoníčka.
Na dotaz "jak že je to v pajzlu zdejším servírováno" se mi dostalo odpovědi, že to lijou do panáka a o vodě vědí maximálně to, že má chemický vzorec H2O.. takže pokud budete mít někdo cestu kolem, nebylo by od věci je trochu zasvětit :D

page:
http://www.pivniopice.cz/


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 21:34:52 
Rumcajs
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. dub 2009 7:18:28
Příspěvky: 1142
Bydliště: Země
Absint pffft. Hambáč a pivo. Perfektní.

_________________
Já jsem s tebou v Rockland.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 23:16:46 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Tibro píše:
Absint pffft. Hambáč a pivo. Perfektní.


Česká limonáda je nejlepší! :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: čtv 05. črc 2012 12:31:56 
Rumcajs
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. dub 2009 7:18:28
Příspěvky: 1142
Bydliště: Země
Citace:
Český ležák je nejlepší!

Neříkej to Joe.

_________________
Já jsem s tebou v Rockland.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 16:30:17 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. srp 2012 4:32:58
Příspěvky: 76
Zdravim kluci,

Váš zájem o Naproti nás moc příjemně překvapil a proto, i vzhledem k blížícímu se otevření široké veřejnosti, chceme informovat hlavně Vás erudovanou absintovou společnost:) Fotky z baru přidám během několika příštích dní - s šikovností mistních i přespolních umělců však věříme, že budete mile překvapeni. Dnes přiložím pouze nápojový a informační list, který je stále ve fázi obměn a úprav a poprosím Vás o typy na rozšíření destilovaných(3-5) absinthu a nejlépe jednoho kvalitního macerátu.
Jsme bar s kapacitou cca 35 lidí a zatím se naše klientela sestává převážně z lidí, které známe - ale popularita se zvyšuje a absinthy lidem chutnají - více odvodíte z oficiálního informačního textu;)
Martin: Moc děkujem za zprovoznění účtu a v blízké budoucnosti počítejte s rozšířením našeho sortimentu o další Vaše produkty(Spišovod >> Žufovod)
Habu: Díky za zdroj informací z tvého webu, brzo ti budu psát PM ohledně většího kompilátu, který chystám na naše internetové stránky.

NAPROTI BAR

V neklidném období hroutícího se postbrettonwoodského měnového systému, v období tvrdé centralizace, institucionalizace a vykořisťování společnosti hrstkou oligarchní diskrétní elity se navzdory pevně zakořeněné lenosti tři mladí přátelé bez zkušeností nebo vzdělání v pohostinství snaží provozovat postupným zlepšováním a sebevzděláváním co nejlepsí místo pro psychohygienu, společenskou únavu i klasickou diskusi s patentem na pravdu všech zúčastněných.


Sortiment baru Naproti se snaží vymanit ze stereotypu českého pohostinství spíše kvalitativně než kvantitativně - v nabídce jsou nejlépe hodnocené slivovice pana Žufánka, destilovaný absinthe českých i světových značek servírovaný klasickým způsobem přípravy a to včetně L´ancienne - ambrosie, které se vyrábí do 90 litrů ročně. Kvalitativně postupujeme i při přípravě jídla pro chalkovod, ať už nákupem nejkvalitnějších surovin či přípravou dle nejlepšího svědomí a vědomí. Na baru je možnost použití farmaceuticky atestovaneho pristroje k vaporizaci bylin, jako alternativy ke zdraví škodlivému kouření.
Pro potřeby domácího asociálního opájení nabízíme i prodej lahví značek Bairnsfather a Žusy. Bar dále nabízí na objednávku možnost prodeje kuřáckých potřeb a indického zboží (shanti) včetně vaporizerů se slevou oproti kamenným obchodům. Možnost konání soukromých oslav, akcí a mejdanů je baru samozřejmostí.


S pozdravem Naproti bar


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
Viťa


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2012 9:06:37 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4032
Lenosti... bez zkušeností... bez vzdělání? No sorry, ale z předchozího příspěvku čpí rozhodně něco jiného! :twisted: Z úvodního představení a nápojového lístku bych si v případě stání sedl na zadek. Doufám, že u vás naše 8. Česko Slovenské absintové setkání vyjde.

Co se macerátu týče, Bairnsfathera tam koukám už máte. O jiném "kvalitním" macerátu nevím, možná ještě 35 od L'ORu, ale tu jsem neměl už ani nepamatuji.

Mimochodem pivo Poutník mě docela zajímá, toho jsem ještě neměl.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2012 9:33:12 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Pekne :) Jen jsem poradne nepochopil, jestli je bar jiz otevren :?: Tenhle tyden si mozna budu delat vylet do Brna a hledal jsem misto, kam bych mohl pozvat jednu slecnu na drink, tak bych pripadne mohl provest zevrubnou kontrolu :sun

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2012 11:34:37 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 19:26:22
Příspěvky: 699
Bydliště: Bratislava - SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Taktiež, by som rád vedel či je už podnik otvorený, nakoľko tiež hodlám navštíviť Brno tento týždeň. Inak popis a nápojak vyzerá dobre :yes

_________________
"Umenie je život - život je umenie! ..Nech nás Zelená víla povznesie z hlbín každodennej ničotnosti"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe v Brně
PříspěvekNapsal: pon 13. srp 2012 13:17:11 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. srp 2012 4:32:58
Příspěvky: 76
Jojo, jsme normalně otevřeni od páté hodiny(případné změny a pozdější otvíračka se psávají na FB skupine Naproti) - jen tím, že pouštíme hlavně známé si pomůžete, když zahlásíte něco ve smyslu "jdeme na super absinthe" nebo "jsme z absinthe mafie";)

S tema fotkama mam dalsi problem, mam je ve moc velke pro vlozeni na mafii a dneska obsluhuju takze malo casu - snad zitra a kdo je moc zvedavej at dojde mrknout:)

_________________
Viťa


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 8   [ Příspěvků: 76 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia