Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 15 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe time Praha
PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 12:20:59 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Tak...včera jsem tento podnik konečně navštívil. Kde začít....?
Prostředí baru je stylové, pro absintový bar velmi vhodné. Zamrzí kopa chemie ve vytríně, především lahve od macerátů všech druhů plněné nějakou podivně zelenou vodou :?
Obsluha nic moc, pomalá a nepříliš ochotná. Výběr špatný. Především česká chemie, maceráty od L'or a Bairnsfathera, pravé absinthy reprezentuje pouze St. Antoine a Toulouse Lautrec. Ceny katastrofální. Chemie začíná na 90,- za 5cl panáka, Antonín za 150,-, Toulouse za 165,- :shock:
Radši to snad vezmu bodově, jelikož o tomto místu se mi příliš psát nechce.
Mínusy.
- špatný výběr
- nehorázné ceny
- 2 fontány od L'or, fungují dobře, nicméně není v nich led a když jsem dopil drink a nalil si čistou vodu do skleničky, vypadl z fontány nějaký bordel.
- sklo - absinthe je servírován v panácích, pokud je zvolen vodní rituál donesou vám drink ve sklednici Becherovka.
- pomalá a špatná obsluha - kolegovi kupříkladu odnesla ještě nedopitý drink :shock:
- pálí se i pravé absinthy!!!! Viděl jsem hořícího Antoine a bylo mi do breku.

Plus:
.....ehmm..ehmm..
Možná příjemné prostředí a zručný kytarista, který má však svůj nástroj ozvučen nakolik nahlas, že není slyšet vlastního slova.

Do tohoto podniku nezavítam. Předražená záležitost, zcela neodpovídající nabízeným službám a dnešním trendům. Absintherie je proti tomu oáza, o Hemingwayi či Black Angels netřeba hovořit. Jen pro příklad - koktejly mají jednou tak drahé než v obou jmenovaných podnicích a můžete hádat, jaká je jejich kvalita ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe time Praha
PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 12:30:46 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. pro 2010 20:14:05
Příspěvky: 528
Bydliště: Praha
Wajt píše:
- pálí se i pravé absinthy!!!! Viděl jsem hořícího Antoine a bylo mi do breku.


Sodoma Gomora! Chudak :(


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe time Praha
PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 12:49:18 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. bře 2011 0:36:18
Příspěvky: 74
Oooou..... tedy celý ten report zní děsivě, ale sklenice Becherovka a upálení svatého Antoníčka jsou hřebíky do rakve. :roll:
....
Kažopádně díky za report, až si budu chtít konečně zajít na sklenku do společnosti, vím, čemu se vyhnout veeelkým obloukem.

_________________
The Whole Universe Is Just An Splendid Illusion That Blinds The Human Eye


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe time Praha
PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 16:34:49 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Nečekal jsem, že by se to tam mohlo změnit. :roll: Byl jsem tam snad před dvěma lety a ceny jsou koukám pořád stejné. Vedení toho podniku má k absinthu daleko, jde jim čistě o zisk a filosofie pravého absinthu je vůbec nezajímá.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe time Praha
PříspěvekNapsal: sob 26. bře 2011 16:54:47 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Jde o monstrózní turistickou atrakci. Taky tam bylo plno Rusů a Američanů. Netřeba říkat, co si dali :| Ono se není čemu divit. Absinthe Time je masivně propagován v průvodcích. Když jsem dělal v Žitné, což je nedaleko, značné množství turistů se po tomto baru vyptávalo.
Celkově mám pocit, že právě z toho tento podnik těží. Řekněte mi, kdo z Čechů by tam znovu zavítal? Počítám, že majitelé o absinthu ani nic nevědí, prostě dobrý zdroj příjmu, parazitují na mýtické pověsti pravého absinthe.
Jakékoliv srovnání s Absintherií by bylo totální urážkou Absintherie. Ano, byť tam panuje filozofie "vše co je z pelyňku, je absinth(e)", servis, přístup a snaha se zlepšovat staví podnik Pavla Vargy na zcela jiný level.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 2   [ Příspěvků: 15 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia