Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 26   [ Příspěvků: 257 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 0:23:26 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
...fontánka v každé "hospodě" je vskutku pěkný nápad...Já bych ale nehodnotil kvalitu podniku podle luxusního vybavení ale spíš podle absintové nabídky a hlavně podle znalostí a vstřícnosti obsluhy poskytnout pijákovi vše co potřebuje pro správnou přípravu.....co si budem povídat-fontánka je přecejenom tak trochu rozežranost ;) a finta jak udělat z popíjení skoro meditativní záležitost........Mě osobně stačí karafa s ledovou vodou a jsem spokojený jak blecha(ruka se mi ještě netřese a při troše štěstí to po kapkách zvládnu ;) )....Sice popíjím skoro zásadně sám v pohodlí domova ale když bych vyrazil někam ven,tak by mě více než absence fontánky naštvala obsluha,co by se mě ptala-k čemu potřebuju tu ledovou vodu.

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 10:13:15 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
Ad. Vom Fass - ten bych rozhodně ze seznamu vyřadil. Je to pouze standardní obchod, kde je možnost před nákupem nápoj i ochutnant, ale to v případě absinthu ztrácí význam, jelikož ti ho podají "čistý". Jelikož jsem řídil, tak pro mě určenou ochutnávku do sebe prodavač prachsprostě kopnul v panáku sám :roll:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 13:42:08 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 18:40:43
Příspěvky: 213
Bydliště: Bratislava - SLOVENSKA REPUBLIKA
Tato tema ma dobru myslienku, ale podla mna by to mal byt zoznam, len barov, krciem, kaviarni ... kde sa da sadnut si na poharik praveho absintu. Podla mna malo by to byt rozdelene podla miest (Praha, Brno, Bratislava, Pariz, Berlin, Londyn ...) a to najma zo skusenosti, alebo z pocutia. Cize ked niekto nieco pozna napise do tabulky s nazvom mesta, nazov baru, pripadne ulica, typy absintov, ktore maju, servis (fontanka, karafa, alebo na poziadanie karafa ...) a ako posledne orientacna cena.
Mohlo by to sluzit aj ako sprievodca absintovymi lokalmi na zaciatku v cechach a slovensku, ale postupne (verim tomu) aj celej europy.
Vcelku si viem predstavit, ze pri ceste napr. do Pariza si pozriem, ze tam a tam sa mozem zastavit na poharik :), krasna predstava.
Zial technicke riesenie clenmi pristupnej tabulky v ramci fora ma nenapada. Skor mozem nieco vymysliet na mojom hoste. a sem to nalinkovane.

_________________

**** In absinthe is beauty like the truth in wine ****


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 13:47:59 
dEffect píše:
Tato tema ma dobru myslienku, ale podla mna by to mal byt zoznam, len barov, krciem, kaviarni ... kde sa da sadnut si na poharik praveho absintu. Podla mna malo by to byt rozdelene podla miest (Praha, Brno, Bratislava, Pariz, Berlin, Londyn ...) a to najma zo skusenosti, alebo z pocutia. Cize ked niekto nieco pozna napise do tabulky s nazvom mesta, nazov baru, pripadne ulica, typy absintov, ktore maju, servis (fontanka, karafa, alebo na poziadanie karafa ...) a ako posledne orientacna cena.
Mohlo by to sluzit aj ako sprievodca absintovymi lokalmi na zaciatku v cechach a slovensku, ale postupne (verim tomu) aj celej europy.
Vcelku si viem predstavit, ze pri ceste napr. do Pariza si pozriem, ze tam a tam sa mozem zastavit na poharik :), krasna predstava.
Zial technicke riesenie clenmi pristupnej tabulky v ramci fora ma nenapada. Skor mozem nieco vymysliet na mojom hoste. a sem to nalinkovane.


Teoreticky by se dalo využít tohle: http://spreadsheets.google.com/ Už jsme takhle pár věcí organizovali a psali, tak udělat hezkou tabulečku a házet to tam.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 13:56:23 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 18:40:43
Příspěvky: 213
Bydliště: Bratislava - SLOVENSKA REPUBLIKA
Dark Knight píše:
Teoreticky by se dalo využít tohle: http://spreadsheets.google.com/ Už jsme takhle pár věcí organizovali a psali, tak udělat hezkou tabulečku a házet to tam.


Hmm to je dobry napad. Kuknem na moznosti a spravim nejaky koncept.

_________________

**** In absinthe is beauty like the truth in wine ****


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 14:39:57 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. srp 2009 11:16:26
Příspěvky: 989
Bydliště: Praha
dEffect píše:
Mohlo by to sluzit aj ako sprievodca absintovymi lokalmi na zaciatku v cechach a slovensku, ale postupne (verim tomu) aj celej europy.


Dobrá myšlenka!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 20. dub 2010 19:08:11 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Ať hledám jak hledám, opravdu jsem tu svou google mapu na absinthemafii nenašel, což znamená, že jsem ji dal pouze na absinthe-review.net/forums. Nuže, tu je google mapa pro světoběžníky. ;)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 18:11:04 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 19:26:22
Příspěvky: 699
Bydliště: Bratislava - SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Habu, mohol bys tam do mapky pridat tieto podniky, nech nevyzerame ako zaostali barbari :mrgreen:
Cafe Marrakech, Rybarska brana 2, 811 01 Bratislava (http://www.cafemarakkech.sk)
/ponuka - St.Antoine, Clandestine/

Kastelan cafe, Zidovska 19, 8110 01 Bratislava (http://www.myspace.com/kastelaan)
/ponuka - Absente, Grande Absente/

_________________
"Umenie je život - život je umenie! ..Nech nás Zelená víla povznesie z hlbín každodennej ničotnosti"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 17:02:58 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Dwarf píše:
Habu, mohol bys tam do mapky pridat tieto podniky, nech nevyzerame ako zaostali barbari :mrgreen:
Cafe Marrakech, Rybarska brana 2, 811 01 Bratislava (http://www.cafemarakkech.sk)
/ponuka - St.Antoine, Clandestine/

Kastelan cafe, Zidovska 19, 8110 01 Bratislava (http://www.myspace.com/kastelaan)
/ponuka - Absente, Grande Absente/
Cafe Marrakech přidáno.

Kastelan cafe... nevim nevim, Absente a Grande Absente mi přijdou jako příliš slabá nabídka. :|

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 9:55:52 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 19:26:22
Příspěvky: 699
Bydliště: Bratislava - SLOVENSKÁ REPUBLIKA
ok, suhlasim dikes ;)

_________________
"Umenie je život - život je umenie! ..Nech nás Zelená víla povznesie z hlbín každodennej ničotnosti"


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 26   [ Příspěvků: 257 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia