Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 26   [ Příspěvků: 257 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde všude se dá popít zelená víla?
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 21:28:43 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. kvě 2009 19:22:21
Příspěvky: 456
Bydliště: Praha 3 Žižkov
Přátelé, byl jsem požádán, abych napsal pro sanctuary.cz opět nějaký článeček. Jedním z nich by mělo být, kde můžeme kvalitně dostat absinth.
Je vůbec dohledatelné, kde všude, alespoň v Praze, se dá zajít a popít? Myslím, že tenhle přehled se hodí i nám a vůbec všem ;)
Co vím já: Hemingway Bar
Vinotéka Nostalgia
Absinthe Time (s rezervou)
"točeňák" OC Letńany
připravované muzeum :)
Habu edit: Zapomenutý čas, St. Antoine za 85,- + karafa s ledem.

_________________
V nebi nejsou žádní zajímaví lidé!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 21:49:47 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Jde o to, co znamená "kvalitně dostat absinth"? Pokud jde jen o místa, kde lze koupit pravý absinthe v jakékoliv podobě, pak si myslím, že těch míst je čím dál tím více a seznam by to byl opravdu obsáhlý, na jehož správu bohužel nemám čas, takže je dobře, že tohle téma vzniklo, byť by to mohlo být bráno jakožto duplikát tématu Obchody, web-shopy a jiná místa, kde lze absinthe získat. Až najdu čas a chuť, zauktualizuji seznam do kompaktní a přehledné podoby. Pokud tedy takový seznam skutečně vznikne. ;)

Pokud jde o místa, kde lze dostat pravý absinthe v náležitém stylu, se vším všudy co k tomu patří, tak samozřejmě dávám palec na Hemingway bar, Nostalgia (byť jsem tam ještě nebyl, ale věřím, že se tam k absinthu chovají správně) a dejme tomu i Absinthe Time.

EDIT: Mimochodem, absinthe v Černé vdově už naprosto umřel?

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 21:52:38 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. kvě 2009 19:22:21
Příspěvky: 456
Bydliště: Praha 3 Žižkov
Habu píše:
Jde o to, co znamená "kvalitně dostat absinth"? Pokud jde jen o místa, kde lze koupit pravý absinthe v jakékoliv podobě, pak si myslím, že těch míst je čím dál tím více a seznam by to byl opravdu obsáhlý, na jehož správu bohužel nemám čas, takže je dobře, že tohle téma vzniklo, byť by to mohlo být bráno jakožto duplikát tématu Obchody, web-shopy a jiná místa, kde lze absinthe získat. Až najdu čas a chuť, zauktualizuji seznam do kompaktní a přehledné podoby. Pokud tedy takový seznam skutečně vznikne. ;)

Pokud jde o místa, kde lze dostat pravý absinthe v náležitém stylu, se vším všudy co k tomu patří, tak samozřejmě dávám palec na Hemingway bar, Nostalgia (byť jsem tam ještě nebyl, ale věřím, že se tam k absinthu chovají správně) a dejme tomu i Absinthe Time.

EDIT: Mimochodem, absinthe v Černé vdově už naprosto umřel?

Mají ho sporadicky a bez náležitého servisu..
Ano Habu, nejde mi ani tak o to, kde koupit, ale kde dostat absinth, tak jak se sluší a patří ;) proto mám problém s Timem...

_________________
V nebi nejsou žádní zajímaví lidé!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 21:55:56 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
navrhnul bych rozdělit na případně dvě kategorie - Servis/cena počítám že pro případné odvážlivce a začátečníky především to bude důležitý,,, i když se panák za 200 hezky naservíruje tak na něm byste to asi nikdo testovat nechtěl :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 21:56:32 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Když jsem byl před 2 lety v Absinthe Time, tak po výběru způsobu náhodou fontánku s vodou přinesli... byť se k absinthu skutečně chovali jak čuníci. 8-) Ostatně sám to píšeš - s rezervou.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 21:59:08 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Wagi píše:
navrhnul bych rozdělit na případně dvě kategorie - Servis/cena počítám že pro případné odvážlivce a začátečníky především to bude důležitý,,, i když se panák za 200 hezky naservíruje tak na něm byste to asi nikdo testovat nechtěl
Fontánky rozhodně nemají všude. Možná by nám s tímto mohl pomoci Martin a "nenápadně" nám prozradit, zda-li si je nějaký podnik v Praze (nebo i jinde) neobjednal z Lepší nálady. ;)

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 22:00:11 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. kvě 2009 19:22:21
Příspěvky: 456
Bydliště: Praha 3 Žižkov
Habu píše:
Když jsem byl před 2 lety v Absinthe Time, tak po výběru způsobu náhodou fontánku s vodou přinesli... byť se k absinthu skutečně chovali jak čuníci. 8-) Ostatně sám to píšeš - s rezervou.

Já tam dostal tu šílenou kovovou, co je vypadá spíš jak samovar a tekla všude jen né z kohoutku, plus mi přinesli sirky a to mě málem zvedlo ze židel.. je to cca 9 měsíců zpět..

EDIT: nejde o fontánku, pokud to naservírují s karafou plnou ledové vody a náležitou sklenicí, tak si rozhodně nebudu stěžovat, vždyź ani v dobách secese neměl každý podnik fontánku.

_________________
V nebi nejsou žádní zajímaví lidé!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 22:19:20 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Všechno jednou bude, i absintová fontána v každé hospodě a baru. Pracuju na kompletní marketingové podpoře absintu, hospody budou dostávat fontány za určitých podmínek zdarma. Ale o tom po tom.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 22:20:42 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Martin píše:
Všechno jednou bude, i absintová fontána v každé hospodě a baru. Pracuju na kompletní marketingové podpoře absintu, hospody budou dostávat fontány za určitých podmínek zdarma. Ale o tom po tom.
:!: :shock: :?: ...chybí smajlík s bradou až na patičce stránky! :twisted:

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 23:40:06 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. dub 2010 18:28:17
Příspěvky: 426
Martin píše:
Všechno jednou bude, i absintová fontána v každé hospodě a baru. Pracuju na kompletní marketingové podpoře absintu, hospody budou dostávat fontány za určitých podmínek zdarma. Ale o tom po tom.


Hmmm... hele, a jak se vlastně pozná, kdo nebo co už je hospoda a kdo nebo co ještě ne? ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 26   [ Příspěvků: 257 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia