Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 16 z 26   [ Příspěvků: 257 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 11. lis 2013 17:52:45 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Ehm, to je voltáž. Ceny jsou úplně napravo :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 11. lis 2013 18:03:48 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. lis 2013 15:03:17
Příspěvky: 38
Bydliště: Ostrava
:lol: Já jsem debil, no nic. Jsem myslel, že to je ve dvou sloupcích a navíc mě spletlo to capo di tutti capi . :shock:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 16. lis 2013 20:46:31 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. zář 2013 13:48:17
Příspěvky: 23
Bydliště: Chotěšov (PJ)
Habu píše:
MrB14ck píše:
tak jsem se právě dozvěděl že antoníček se dá popít v plzni (Žumbera) takže až se trochu vyléčím tak to půjdu otestovat a dám tu report...
:shock:

Neuvěřitelné! O Vánocích budu v Plzni, takže taky otestuji. A mimochodem Žumbera, dole nebo nahoře?


bohužel nemám představu (nikdy sem tam nebyl :lol: ) až doberu antibiotika tak to skočím prověřit...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 7:55:12 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Z tematu o pivu:
Tuvy píše:
...zítra mám v plánu Bar, který neexistuje, byť má Martinovy výrobky - ne všechny však..


Jakej je vas nazor na tenhle bar? Ja tam byl rok zpatky a byl sem z nej dost zklamanej...nebo pri nejmensim rozpacitej... :? Neprislo mi to ani tak jako bar, ale spis jako lepsi hospoda s lip zasobenym barem..

Kdyz pominu to, jak vypada interier, tak mi asi nejvic vadilo to, ze ja sem si chtel vychutnat drink, ale moc to neslo, kdyz vsechno, co sem cejtil, byla ryba, kterou tam pro nekoho pripravovali na grilu..uroven personalu prumerna, servis podprumernej, ceny mirne nad prumerem..

Nerad bych ten podnik uplne zazdil, takze pri dalsi navsteve Brna se tam planuju podivat, kdyz to je takhle hezky v centru, ale na poprve na mne zapusobil dost spatne. Jaky z nej mate dojmy vy ostatni?

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 21:42:15 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Za mě spokojenost - vaří jen burgery, kuchyň mají odvětranou a je to nekuřácké. Obrovský výběr od 60 Kč po 500 Kč za panáka, koktejly teď mají rozhozené, když jim nový zákon zakázal infuze - jsou v tomto bez půlky koktejlového lístku.

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 21:47:59 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Mám Neexistující Bar rád. Dobře se tam sedí, pije a jí. Hodně se vyšvihli a dnes jsou v Brně slavní, bývá tam neskutečně narváno. To s těmi infuzemi je peklo, řešili jsme to mocně, ale ten zákon je fakt na hovno.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. pro 2013 19:04:08 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 18:04:34
Příspěvky: 19
Bydliště: Valašsko
Při minulé návštěvě Prahy jsme s kamarádkou zabrousili do večerní kavárny Souterrain ( http://www.vecernikavarna.cz/ ),prostředí imho velice přijemné a decentní...
Absinthe St.Antoine stál myslím 78 Kč (nevím kolik stojí teď a ani jestli ho ještě nabízejí :? ), ale snad jo :D
Dostali jsme ho ve skleničce na nožce,celkem pěkná :drink + tácek s karafou a vodou s ledem + malou skleničku ve které byl led navíc + delší lžička na led

V nabídce měli ještě Višňovku, Ořechovku , Slivovici a Mátu Hari a Pastis, bohužel o současném stavu sortimentu nemám ponětí :?: :mrgreen:

Na dotaz na cukr se mi dostala odpověd, že mají, ale bohužel jen krystal,takže cukr padl ,ale i tak jsme z kavárny odcházeli jak jinak než v lepší naladě, takže mohu pouze doporučit :yes ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 13. pro 2013 22:52:34 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24. črc 2012 12:13:19
Příspěvky: 59
V Souterrainu absinthe stále mají a stále za 78. Pravidelně si ho tam dávám, takže servírovati ho tam umí.
Mám ho rád bez cukru ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 14. pro 2013 14:33:25 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. zář 2013 13:48:17
Příspěvky: 23
Bydliště: Chotěšov (PJ)
tak žumbera otestovaná. přístup klasicky špatný - panák. poprosil sem o vínovou sklenku a trochu studený vody. nakonec ne moc ochotně obsluha donesla. jinak naprostý nezájem a cena 90kč za toníčka mě taky docela vytočila. to si tu sklenku dám radši doma v klidu...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 30. pro 2013 20:54:30 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4032
MrB14ck píše:
tak žumbera otestovaná. přístup klasicky špatný - panák. poprosil sem o vínovou sklenku a trochu studený vody. nakonec ne moc ochotně obsluha donesla. jinak naprostý nezájem a cena 90kč za toníčka mě taky docela vytočila. to si tu sklenku dám radši doma v klidu...
Abych doplnil, St. Antoine nalévaj jen a pouze nahoře u Žumbery v "Music" klubu. Dole maj jen Hillse. Nechápal jsem. Prakticky jeden podnik, ale lepší chlasty nalévají jen nahoře. A samozřejmě kdybych si neřekl o vodu, odešel bych jen s panákem. Obsluha příjemná jak prdel. Ne. Sem na absint rozhodně nechoďte. Škoda.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 16 z 26   [ Příspěvků: 257 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia