Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 34   [ Příspěvků: 331 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 28. čer 2009 15:49:24 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Repry, osobně by mi nedělo vůbec žádný problém prodávat cizí absinty, nevadilo by mi kdybych s nimi konkuroval tomu svému. Problémem je cena pro českého zákazníka. La Clandestine stojí přímo na místě 40€ bez DPH. Kdybych toho vzal tolik, abych do ceny mohl rozmělnit náklady na cestu plus nějakou marži, tak by sedmičková láhev stála cca 1500,- a to mi u nás nikdo nedá :(
Každý by se mi ještě vysmál že může koupit litrovou láhev nějakého czechsintu za 400,- a že je to ještě lepší, protože to má víc thujonu.

Češi nejsou ještě moc zvyklí platit za kvalitní alkohol, sám to vidím u slivovice. Pořád se najde někdo, kdo raději šáhne po "moravské švestce" v ceně směšné stokoruny za půllitr a je spokojený.
Zrovna včera jsem o tom psal u nás na lihovinkách: http://www.lihovinky.cz/74-lihovy-byzny ... huti-sava/

Za kvalitu se prostě platí a sám Habu viděl, že v samém místě vzniku absintu jsou desítky výrobců a i v té jejich konkurenci se nejlevnější absinthe nedostal pod 50 franků za láhev.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. čer 2009 8:28:21 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Citace:
máte někdo zkušenost s absinth-oase? uvažuju o nákupu Duplais pokud ho tama vede

U Absinth-oase.de jsem toho nakoupil zatím nejvíc. Maximální spokojenost. Byť se jeví krapet krkolomné to využití České pošty (jelikož mají sklady v pohraničí), tak se mi ještě nestalo, že by mi balík došel poškozený. Navíc ceny jsou většinou příznivé a poštovné za babku. Můžeš do toho v klidu jít.

@Ceny absinthu & prodej zde v ČR: Martin má pravdu. I mě napadla myšlenka jakéhosi distributora zahraničních kvalitních absinthů, ale 90% českých konzumentů by se z těch cen prostě položilo na prdel. Ve vyspělých zemích je kvalitní alkohol prostě pro našince "drahý". Našinec je vykuk, udělá si náhražky zahraničního chlastu (rum, koňak, absinthe) nebo prostě levné šmejdy (vodka, slivovice z denaturovaného lihu atp.). Mimo to, je to náhoda, že zrovna vyspělé země mají drahý chlast? Češi pějou ódy na to, jak maj kvalitní chlast, ale pořekadlo, že sebechvála smrdí, tu přesně vystihuje situaci. Díky bohu za Becherovku a pivo, nejviditelnější kvalitní pilíře českého chlastu. ;-)

Ve Švýcarsku jsem nejlevnější láhev 0,7l pořídil za 45fr. A věřím, že bych našel i levnější, ale pod (v přepočtu) 700,- Kč byste se za 0,7l těžko dostávali.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. čer 2009 10:02:03 
jj, s absinth-oase mam zatím jen jednu zkušenost, zboží mi došlo asi 6 dní po provedeném bankovním převodu a je naprosto v pořádku.


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: pon 29. čer 2009 17:54:38 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
tak na jednu stranu člověk by počítal tak těch 1000-1200 za vcelku přijatelnou cenu,,,,(1500) se mi zdá už celkem hodně (aspon tedy pro mě) a taky na druhou stranu jak časo by si člověk takovou flašku koupil.



Jinak chci se ještě optat - na Absinth-oase.de mám bud německou verzi nebo anglickou ale ta mě přehodí jinam,,,,lze objednat s té anglické verze za stejné peníze i poštu(anglická verze stránek) nebo to je nějaká zastoupení ve státech?
protože jinak musím najít v okolí někoho kdo umí německy bo ten jazyk mi nic neříká....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 16:01:57 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
:roll:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 16:17:28 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Bohužel ne. Z anglické verze nelze objednat zboží přes Českou poštu. Nevím sice proč to tak Uli Hosse uďal, ale je to tak. Takže pouze německá verze. Jdou ty stránky přeložit s http://translate.google.com ? Jsem teď v práci a máme tu proxynu, která mě tam nepustí. :-/

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 16:24:39 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
tak ok řeknu známýmu ten má Němčinu na háku tak uvidíme snad se podaří objednat:)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 19:17:19 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
mno mozna bych moh nak zkusit zuzitkovat 8 let na jazykovym gymplu...ikdyz sem se s nemcinou nikdy neskamosil.. :x :roll:

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02. črc 2009 1:05:43 
wagi, pokud by bylo třeba, pomůžu s tim, třeba přes icq. Jinak ale pokud máš po ruce někoho, kdo vládne němčinou, neměl by být problém, je to vcelku jednoduché...
Jinak docela vtipný mi přišlo, že když jsem napsal nějaký dotaz, tak Ulrich Hosse mi odpověděl česky :)


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02. črc 2009 7:55:34 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
...jj, Uli krapet češtinou vládne. Když jsme si psali mezi sebou, tak to byly maily složené z češtiny, němčiny a angličtiny. :lol:

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 34   [ Příspěvků: 331 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia