Absinthe Mafia - spolek milovníků pravého absintu
http://absinthemafia.com/

Pravidla fóra
http://absinthemafia.com/viewtopic.php?f=7&t=4
Stránka 1 z 1

Autor:  Martin [ ned 12. dub 2009 15:12:21 ]
Předmět příspěvku:  Pravidla fóra

Vítejte na prvním českém internetovém fóru věnovanému pravému absintu.

Než začnete přispívat, dovolte, abych stanovil některá základní pravidla, dle kterých by se toto fórum mělo řídit.

1. Čtěte!

2. Čtěte, pijte a snažte se dodržovat následující pravidla. ;)

3. Základním tématem tohoto fóra je pravý absint! Případně cokoliv, co se pravého absintu týká, tzn. historie, srazy, výlety, obchody, doporučení atp.

4. Co je pravý absint se můžete dočíst jednak v sekci Absinthe – Seznam pravých absintů, případně si na některém z informačních webů, jako např. česká wikipedie, nebo http://www.absinthe-cz.com přečtěte základní charakteristiku pravého absintu.

5. Témata týkající se nepravých absintů prosím směřujte do sekce Líh & zelená, kde taktéž naleznete seznam nám dosud známých nepravých absintů. Nechceme eliminovat nebo snad cenzurovat vaše názory, jde nám jen o správné roztřídění. Cenzurovány budou pouze nesmyslné příspěvky nebo SPAM.

6. Zdržte se tzv. „flamování“, pokud Vás jiný uživatel nějak slovně napadne, urazí nebo nařkne z čehokoliv, co vám zvedne mandle, neoplácejte stejnou kartou! Buď nereagujte, nebo použijte strojově suché, nicméně účinné argumenty.

7. Absint je vysokoprocentní alkohol a na základě zákonu České republiky je nepřípustné, aby uživatelům mladším 18 let byly prodávány (nebo jakýmkoliv jiným způsobem poskytovány) vzorky. Správci tohoto fóra se tímto zavazují, že do rukou mladistvých absint neposkytnou.

8. Pokud máte dojem, že jste narazili na nový absint, projeďte si nejdříve seznam pravých i nepravých absintů v sekci Pravý absinthe, resp. Líh & Zelená a pokud zde tento Váš objev není, můžete o něm založit téma v kterékoliv sekci. Po posouzení tohoto nového kousku bude absint přesunut do příslušné sekce.

9. Jsme otevřená komunita a tak si všichni budeme tykat. A to i když se mezi námi (budeme jen rádi) objeví výrobce či distributor absintu.

10. Pište prosím s diakritikou a pokud možno bez chyb, ať nejsme za individua s propitým mozkem ;)

11. Po napsání vašeho prvního příspěvku budete přidáni do skupiny Absintisté, což vám umožňuje plný přístup do členských témat Události a Sklep. Berte na vědomí, že cokoliv se v těchto tématech ocitne, je určeno pouze pro ostatní členy skupiny Absintisté. Je zakázáno "vynášet" cokoliv z těchto dvou témat bez souhlasu autora příspěvku do ostatních "veřejných" témat nebo mimo celé fórum Absinthemafie. Porušení tohoto pravidla znamená okamžitý BAN a smazání uživatelského účtu!

12. Využívá-li uživatel ve skupině Absintisté neveřejné informace čistě jen za účelem přeprodávání a vlastního obohacení, bude z této skupiny odstraněn.

Autor:  Martin [ ned 14. bře 2010 14:34:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pravidla fóra

Dnes, v zamračenou neděli 14. 3. 2010, došlo k čistce neaktivních členů absintové mafie a zavedení následujícího pravidla:

- Uživatel neaktivní 3 měsíce s počtem příspěvků 0 bude smazán.
- Uživatel neaktivní 1 rok s počtem více než 0 příspěvků bude deaktivován a e-mailem upozorněn na nečinnost.

Co nás k tomu vedlo? Jsme úzce specializovaný okruh fanoušků pravého absintu. Když k nám přijde nový člen, chceme aby se minimálně představil a občas zapojil do diskuze. Pokud se mu do registrace nechce, může fórum pročítat jako návštěvník, ale do rodiny patřit nebude.

Autor:  Habu [ ned 15. zář 2019 22:43:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pravidla fóra

Přidáno pravidlo 12.

A jelikož se aktuálně nacházíme v období, kdy je Martinova produkce ceněna zlatem, zpřísňujeme přidávání nových uživatelů do skupiny Absintisté. Donedávna stačil jeden jediný příspěvek (prakticky s libovolným obsahem) v sekci Představ se nám, což se nyní mění.

Cesty pro přidání do skupiny Absintisté jsou dvě:

- Budete-li aktivní na fóru, čímž potvrdíte svůj skutečný zájem o absint.
nebo
- Požádejte jednoho z administrátorů (Habu / Martin) a uveďte důvod, proč bychom vás měli přidat.

Autor:  Habu [ pon 20. dub 2020 0:33:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pravidla fóra

Přidáno pravidlo 13.

Noví registrovaní uživatelé mají oprávnění psát pouze do tématu Představ se nám.

Chce-li se nový uživatel vyjádřit ke kterémukoliv tématu fóra, nechť jej odkáže v tomto "představovacím" fóru.

Toto opatření bylo zavedeno kvůli novým uživatelům, jejichž hlavní pohnutkou pro registraci bylo primárně handlování.

Autor:  Habu [ úte 02. čer 2020 20:41:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pravidla fóra

Zavedena skupina Zelenáči.

Uznají-li administrátoři představení nového uživatele, bude přidán do skupiny Zelenáčů s možností přispívat do všech témat kromě Sklepa a Událostí.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/