Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 17   [ Příspěvků: 166 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 03. lis 2017 14:01:26 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Když to stálo ještě kilo, tak sem si ještě myslel, že je to letadlo :)
Jinak jasně, hodlovat, každej měsíc něco přikoupit. Páč věřim, že jsme stále na začátku něčeho velkýho :)

Habu: NO tak to by mě mrzelo ztratit klíče. Já sem naštěstí dost precizní v loginech atp.. tkaže veškerý miner hesla, včetně klíčů adres šlo do keepasu jako ostatní delikátní/důležitý věci... čili klíče jsem našel,,,jen bohužel na nich nikdy moc nebylo :)

Froggg: Nestíhám ani sledovat závyslosti a vývoj v bitcoinu, natož další měny. Ale rád bych si něco málo koupil i z jiných, který mají orptoi Bitcoinu co nabídnout a tedy potencielně být užitečný a nespadnout do zapomění.

Dworzaaa: seš piča :) ..stejná jako my co ani nekoupili...byl jsi krok vřed ale nevydržel :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 03. lis 2017 14:58:35 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
drahousek: Já věřím v Ethereum, to mi příjde jako velmi dobře vymyšlený systém. Zcash mám čistě spekulativně. A Decred těžím jen proto, že to grafičky umí těžit společně s Ethereem, aniž by to snižovalo výkon těžení ETH. A do BTC ukládám a hodluju :). V každý měně ale držím něco, aby to portfolium bylo rozprostřený a pokud možno se vykrývaly výkyvy kurzů a dalo se na nich případně i něco vydělat.

Jinak doporučuji i trochu sledovat dění kolem investic v kryptoměnách, například multipeněženka holytransaction.com nabízela nedávno možnost, zainvestovat jim jejich projekt zcela anonymní směnárny a všem investorům pak budou vyplácet poměrově 50% svého zisku. U těch prvních i s bonusy. Já se zapojil v první i druhé vlně, tak jsem zvědavej, kolik to bude házet. Vyplácet se má jen 3x nebo 4x do roka, teď si přesně nepamatuji, takže si budu muset ještě chvilku počkat. Takové projekty se čas od času objeví, jen to chce odlišit zmrďárny od reálných projektů a snílkovský projekty od těch udržitelných a životaschopných.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 03. lis 2017 15:23:17 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Froggg píše:
drahousek: Já věřím v Ethereum, to mi příjde jako velmi dobře vymyšlený systém. Zcash mám čistě spekulativně. A Decred těžím jen proto, že to grafičky umí těžit společně s Ethereem, aniž by to snižovalo výkon těžení ETH. A do BTC ukládám a hodluju :). V každý měně ale držím něco, aby to portfolium bylo rozprostřený a pokud možno se vykrývaly výkyvy kurzů a dalo se na nich případně i něco vydělat.

Jinak doporučuji i trochu sledovat dění kolem investic v kryptoměnách, například multipeněženka holytransaction.com nabízela nedávno možnost, zainvestovat jim jejich projekt zcela anonymní směnárny a všem investorům pak budou vyplácet poměrově 50% svého zisku. U těch prvních i s bonusy. Já se zapojil v první i druhé vlně, tak jsem zvědavej, kolik to bude házet. Vyplácet se má jen 3x nebo 4x do roka, teď si přesně nepamatuji, takže si budu muset ještě chvilku počkat. Takové projekty se čas od času objeví, jen to chce odlišit zmrďárny od reálných projektů a snílkovský projekty od těch udržitelných a životaschopných.
Ja mám tiež nejaké altcoiny, ale mám v nich malo a teraz to je viac v mínuse ako v pluse. Ethereu neverím, leby si myslím, že bude mať problém sa udržať po rootstocku.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 03. lis 2017 15:42:49 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Je to sice riziko, ale jestli něco vedle BTC/RSK může existovat z těch současných alternativ, tak podle mého právě Ethereum. O ETH síti uvažují už poměrně velké společnosti, jako je RWE/Innogy. Pokud se jim to povede nakopnout, udělají tomu toho veřejného betatestera, tak by to, jakožto vyzkoušené řešení, mohlo oslovit ostatní, si myslím teda jakože.

Těch zajímavých projektů je víc. Mám i něco kolem 500 Siacoinů, což je taky celkem zajímavej nápad, ta jejich síť, zaměřená na sdílení prostoru pro ukládání dat, ale do toho jsem šel s tím, že nevěřím v to, že se to chytí, alespoň ne teď, ale opět, SIA se dal těžit s ETH. Takže než jsem SIA vyměnil za DCR, něco jsem natěžil a teď vyčkávám, jestli se sdílení kapacit disků rozjede, nebo to chcípne. ETH je v tom praktickém užití podle mého mnohem dál.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: sob 04. lis 2017 2:38:48 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
:shake Nevím, jestli to neni mimo téma, kam se rozrostlo, ale mne bitcoiny zaplatily z 80% dovču. Prodal sem kousek za vrcholem ( a malinko si nechal )... :bandit

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: ned 12. lis 2017 15:59:06 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Tak dneska celkem legranda, BTC spadl, ETH se držel, tak si říkám, že koupím nějakej BTC za ETH. Ale to by musely funovat směnárny. Buď rovnou hláška, že BTC je dočasně mimo provoz, nebo směnárna nedokončila transakci, postupně se na většině, který používám, objevila hláška o přetížení nebo dočasné nedostupnosti...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: ned 12. lis 2017 16:10:12 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Aj shapeshift?
Ja inak sia nemám, skôr verím, že raz príde maidsafe...


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: ned 12. lis 2017 19:50:59 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Jj, od toho peaku 8.11. to celkem stabilně klesá. Jestli to padne pod 5000$ (což se ale podle mě jen tak nestane), tak kupuji.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: ned 12. lis 2017 20:08:16 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
To. Aj ja asi. Ale jihan tlači bch, tak btc ide dole


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: ned 12. lis 2017 21:56:59 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
stego píše:
Aj shapeshift?

Taky. Nebyla dokončená transakce, neskočilo to na další krok a na hlavní stránce už mají varování:
Citace:
Warning: market activity is extremely high. Some orders and block confirmation times may be delayed.


Já to nakonec protlačil na changelly.com, a to taky až na druhý pokus, i když mají vyšší poplatky, než jsem zvyklý, ale ZEC i ETH se ztrhlo, ale BTC zatím nepřistálo v peněžence, takže doufám, že to brzo dojde :|


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 17   [ Příspěvků: 166 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia