Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 4   [ Příspěvků: 34 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2018 0:29:53 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
To je prostě hnus velebnosti.... fuj fuj sračka.... si takhle popijím asi dva roky starýho žabáka vs. novýho žabáka..... koukám už několik hodin(stejně jako včera) na čtyřiadvacítku na okupaci těch ruskejch sviní....u toho si v 30l hrnci vařim med s plástvema(víčkama) a bordelem po výplachu nádob(podobně jako včera).... odbíhám do koupelny mrknout na louh v demižonech....koukám na Kamilu Moučkovou [url=https://cs.wikipedia.org/wiki/Kamila_Moučková]kdo nezná[/url] (na tý 24)... jak se chudák rozvášnila po delším krásném vyprávění o tajném vysílání televize. Marně se snažím dopočítat kolik tý sakra ženský je let. Hlasatelka Witovská říká, že jí bylo 61 v době revoluce.... dyť to už je sakra skoro 30 let - si říkám...a marně louskám počty, tu přičtu jedničku revolučnímu roku 1989,,,,tu přičtu 2 roky okupačnímu roku na 1970 a pořád mně vychází, že ta ženská je vlastně zombie(omlouvám se Kamčo), snad o desset let starší než můj taťka co mu předevčírem doktorka sdělila váhu o 4 kila méně než na předešlé curkovkářské prohlídce, čili už má asi 48kg, a tak si říkám, že ta baba je hodně OK a v hlavě to má jako nikdo(rozhodně líp jako můj tatťka:)). No a při konci hovoru se rozvášnila(to já už na starejch lidech poznám(oblíbená teta má 86) a když se nasere tak přesně stejně mimikuje ve tváři - no a ta asi 90 letá hlasatelka-pamětnice Moučková ukončuje svůj komentář slovy.... že by se měl pan prezident(schválně malý p) a pan Babiš, s Filipem a celou komoušskou stranou zbalit a jet na ten posranej Krym a nechatnás tu v klidu žít :). Vážně hezky řečeno po tom, co to prase estébácký se dneska snažilo mluvit při výročí okupace... nevim, asi to nechápu... a úplně žasnu jak on nechápe proč ty lidi pískaly.... ....základ na medovinu chladne v chodbě, bordel z pláství se povařil a už tuhne... a já mám dopito.... tu zahlídnu letitou lahev Petttita na krbu....a ani nevím proč, jo vlastně vim...prostě už jsem ho dlouho neměl.... si říkám.... naleju si posledního absinta před spaním..... no a člověk by ani nemusel pít předtím Žabáka aby to byl prostě hnus......to je tak hnusný pití, že slibuju, že sám žádnýho absinta pálit nebudu ikdyž se mně pelyněk ze sazenic z loňskýho Bove suší kdemůže....ale když někdo jako Šaman, kdo má zkušennosti s pálením chlasteu to takhle posere...no tak jak bych asi mohl dopadnou já, že jo? ...

PS: fakt si nepamatuju, že bych měl kdy horší absint(krom macerátů samo, ale ty nepočítám)...

_________________
Krev je učinný energetický zdroj (Frank Herbert)
----------------- www.darujkrev.cz --------------------


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2018 8:36:22 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Tak to jsi asi ještě neměl tuhle laskominu. ;) viewtopic.php?f=19&t=852

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2018 15:54:18 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
drahousek píše:
ale když někdo jako Šaman, kdo má zkušennosti s pálením chlasteu to takhle posere...no tak jak bych asi mohl dopadnou já, že jo? ...

Šaman někdy vypálil dobrej absinthe? Samotný zkušenosti s pálením u absinthu nestačí, viz. první Toníci :lol:
Jakou jsi to pil šarži?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2018 18:56:07 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Tornado: Neřikám, že vypálil dobrej absint. Ale zkušenosti s pálením, macerací a jejich délkami, postupy a procedurami má(měl).... a určitě větší než mám já, a stejně neni schopnej udělat něco pitelnějšího než tohle.... no prostě co jsem to neměl dlouho v puse a i s vědomím, že je to hrozný vzal jsem znovu. Asi to přepálim(rozuměj vytáhnu z toho líh) až se budu zbavovat starejch letitejch berenzenů a bůchvíčeho trčícího leta ve sklepě... :) - když jsme to dělali posledně před asi 15 lety v baráku kámoše co pořádával akce, kdy se přepálili nedopitý vína, drtky na dně lahví s fernetem, becherovkou.. atp... tak jsme to nazvali HUMUSOVICE :) Kupodivu to nebylo tak zlý jak to zní, pitelnější než tenhle Petit :)
jako experiment nás zajímalo co z toho vznikne :)


Habu: hmm tak to sem nepil, ale aspoň tam jsou ty hašlerky :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 4   [ Příspěvků: 34 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia