Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 27 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ČÍm se bavím, když nepiju absint...
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 15:09:03 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
Tak sem pohledal v minulosti a zjistil sem, že tu nemáme podobné téma, případně mne opravte...

Jsme tu tlupa celkem různorodých jedinců a mne by zajímalo, čím zajímavým se bavíte o volných chvílích, pokud z odborných důvodů nedegustujete alkohol :chuckle Já si řekl, že kašlu na to čekat, až jednou se k něčemu dostanu, protože bych taky nemusel, že...Tak si chci postupně toho zkusit co nejvíc a budu, doufám nejen já, rád za vaše inspirace :nod

Něco málo o některých vím, někdo cestuje s motorkou jako Odpadlík, někdo drtil komíny a výšky byly pro něj výsměch, někdo má asi v rámci výcviku taky o zábavu postaráno :mrgreen: Někdo volí stranu krásy a maluje. Co se tady v ostatních ještě asi skrývá? :nerd

Abych to začal a nečekal jen na vás, já si naposled vystoupil z letadla ve čtyřech tisících ( tandem, to by jinak asi bylo nebezpečný pro všechny :mrgreen: ), ted si začínám dělat certifikaci na potápění a už se těším až nakydá první sníh a já si na prkně zas řeknu, že od té minulé zimy mi to hrozně nejde :coffee Možná bych mohl taky nahatej přeběhnout staromák v rámci boje proti studu, ale to nikdo vidět nechce a odsouvám na neurčito/ nikdy/hrozně moc absintu :rofl Navíc nechci být na idnes.

Jsem zvědavý na vaše zážitky a záliby, ať už je to cokoliv :D Třeba zjistíme spoustu zajímavých věcí :bandit

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 17:21:19 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Ja se rad ucim jazyky. Kdyz pominu cestinu a slovenstinu, tak se bez problemu domluvim anglicky, nemecky, spanelsky a portugalsky. Dal mam nejaky zaklady indonestiny a malajstiny (kdyz jsem byl vylitej jak vaza, tak mi prislo jako super napad zapsat si na CVUT predmet "Kurz technicke indonestiny pro pokrocile" :D ) a diky znalosti ostatnich jazyku obstojne rozumim zakladnim frazim a slovum pribuznych jazyku jako je latina (4 roky na gymplu, LOL) francouzstina, italstina, katalanstina, polstina a tak dale.

K tem jazykum se poji i cestovani, takze kdyz nepocitam Evropu, tak za posledni 2 roky jsem byl 3x v Brazilii, v Indonesii, Argentine, Chile a Kolumbii. Tak nejak planuju se v blizky dobe odstehovat ze strechy Evropy, kde momentalne ziju a prestehovat se do nejakyho z tehle statu. Jednak me bavi poznavat mistni kulturu a druhak me bavi poznavat mistni pani. V Brazilii a Kolumbii obzvlast :D

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 18:42:08 
Aktivní pijan
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. zář 2018 23:37:55
Příspěvky: 58
Inu, v zimě taktéž rád vytáhnu snowboard, jen je škoda, že Jihomoravský kraj nenabízí moc možností k plnohodnotnému pohybu pomocí tohoto "levičáckého" dopravního prostředku. Mimo zimu pro změnu rád dávám ostatním na budku při fieldlakrosu a zároveň se sám nechávám zrasit. :D

Léto je taktéž časem pro trochu altruismu, takže připravuju a vedu dětské tábory víceméně ve stylu "české táborové školy", tedy 14 dní ve stanu s podsadou pro dva, jídlo do ešusu, suché záchody a nabitý tematický program. No a taky mám štěstí, že moje práce za barem je i mým koníčkem, takže i mimo směnu si občas hraju v laboratoři a zkouším vyrobit nějaký ten nový bitter nebo tak něco.

A samozřejmě nepohrdnu ani dobrou videohrou či filmy z obou stran kvalitativního spektra. :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 04. pro 2018 9:54:38 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Děkuji za založení tématu, ze kterého budu mít leda tak depresi. :lol:

Kromě práce, rodiny a absintu nemám čas vůbec na nic.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 04. pro 2018 21:32:17 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Habu píše:
Kromě práce, rodiny a absintu nemám čas vůbec na nic.

To je dobre, protoze aspon delas ty tri veci poradne. :)

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2018 20:08:48 
Aktivní pijan

Registrován: ned 19. bře 2017 20:22:42
Příspěvky: 76
Dworzaaa píše:
Ja se rad ucim jazyky. Kdyz pominu cestinu a slovenstinu, tak se bez problemu domluvim anglicky, nemecky, spanelsky a portugalsky. Dal mam nejaky zaklady indonestiny a malajstiny (kdyz jsem byl vylitej jak vaza, tak mi prislo jako super napad zapsat si na CVUT predmet "Kurz technicke indonestiny pro pokrocile" :D ) a diky znalosti ostatnich jazyku obstojne rozumim zakladnim frazim a slovum pribuznych jazyku jako je latina (4 roky na gymplu, LOL) francouzstina, italstina, katalanstina, polstina a tak dale.

K tem jazykum se poji i cestovani, takze kdyz nepocitam Evropu, tak za posledni 2 roky jsem byl 3x v Brazilii, v Indonesii, Argentine, Chile a Kolumbii. Tak nejak planuju se v blizky dobe odstehovat ze strechy Evropy, kde momentalne ziju a prestehovat se do nejakyho z tehle statu. Jednak me bavi poznavat mistni kulturu a druhak me bavi poznavat mistni pani. V Brazilii a Kolumbii obzvlast :D


Klobouk dolů. Poslední dobou jsem se také vrhl na cizí jazyky, ale dostat je ze stavu 'nečemu rozumím, při čtení pochopím' do stavu "domluvím se" se mi zdá skoro nerálné (takže reálně funguju jen v cs, sk, en).


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 06. pro 2018 16:08:14 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
Whisky, gin, rum, brandy, ovocné pálenky, občas pivo, občas víno a v poslední době mě zaujal i mezcal... :party


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 06. pro 2018 17:51:54 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Já to už kdysi asi vypisoval v představovacím vlákně. Jen se čas od času mění pořadí preferovaných aktivit, podle aktuálních priorit. Letos jsem si třeba nedokázal ani jednou vyrazit fotit jen tak pro radost. Co ovšem přibylo a zároveň mi poslední dva roky požírá veškerý volný čas, jsou děcánka a rekonstrukce pevnostního domku, kam se mi snad povede během příštího roku konečně přestěhovat.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 08. pro 2018 5:19:41 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. pro 2016 13:41:27
Příspěvky: 168
Bydliště: Francie, Švýcarsko
Tak u me je to krom prace, ktera je mi zatim i konickem, hlavne hiking, skialpinismus (se kterym ted zacinam), jinak proste vse co se toci okolo hor a jelikoz z prace za barem nemam rad davy lidi, takze klasicky sjezdovky neprichazi v uvahu :).
Pak je to moje dite a cestovani


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 10. pro 2018 12:51:46 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
Zatím dost dobrý pánové, musím se nad sebou zamyslet :chuckle

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 27 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia