Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 8 z 9   [ Příspěvků: 85 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: čtv 12. zář 2019 23:59:43 
hoši, vy mě bavíte :-) že někdo někoho zažaluje o xy peněz se přece nerovná, že někdo xy peněz vysoudí. celé je to ze strany pana inženýra z prahy především humbuk. trestní řízení (stejně jako fůra jiných na moji maličkost), bylo odloženo, žádná škoda mu nevznikla, žádná lež se neprokázala, žádný úmysl uškodit nebyl prokázán, protože neexistuje. a velmi podobně dopadne i civilní řízení. jestli nejhůř, tak flastr bude tak na úrovni 1 - 2 % žalované částky... a kdoví jestli.

jinak peníze z přeprodejů reinvestuji obratem do dalších nákupů, ať už za nákupky nebo za vyšší ceny, část pořízených lahůdek koštuju, popíjím, tahám na večírky s kamarády, a část nakoupených zase pošlu za :cash dál a tak pořád dokola. financuji si tím to, co pak leju do chřtánu. je to špatně? ;-) koupil jsem už boršické lahve od řady zdejších mafiánů přes pm nebo přes bazoš, jednou i na aukru a sbazaru, jindy po osobní domluvě, dost lahví jsem i posměňoval, včetně zevního mazání. zvláštní pak je, že někteří(!) (tedy opravdu nikoliv všichni) se pak tady ve fóru dokonce strašně pohoršují, že někdo něco za "nehorázné" sumy prodává. myslel jsem, že tu pokrytectví nemá místo, ale budiž, jsme jen lidi :-)
pokud seženu nymphu, sestavím další takovou kolekci na prodej, tentokrát bohatší o další novinky, které mezitím přišly na svět. a jednu kolekci ještě ve tmě uskladněnou mám, tu si - alespoň zatím - nechávám. myslím, že stejně jako jsem na bazoši jako první začal nabízet postupky omfg, a další epigoni pak začali dělat totéž, nebudu časem s kolekcemi absinthů sám. a je to dobře, v naší české bublince to posouvá tento mikrotrh dál.
mějte se fajn, dostal jsem chuť na antoníčka na dobrou noc, zrovna dneska dorazil s majorem, co není majorem... připíjím na zdraví všem lidem dobré vůle a přeju dobrou noc :-)


Naposledy upravil StB_expozitura brno dne pát 13. zář 2019 22:37:50, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 7:43:50 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
Něco jsem minul? Jaká žaloba zase more? :D

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 8:59:43 
Zelený pionýr
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. kvě 2019 15:00:31
Příspěvky: 43
Tady se to pěkně rozjíždí... :clap


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 15:46:35 
Pokročilý absintista
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. říj 2017 1:00:19
Příspěvky: 138
Bydliště: Hranice
Máš to na živnost? Pokud ano a z každého prodeje odvádíš poctivě daně, tak je to ok.
V opačném případě je to v takovém množství fakt špatně a řadíš se u mě k absolutnímu odpadu společnosti.
Je rozdíl mezi tím občas něco prodat a obchodovat.
A kecy o kapitalismu jsou mimo, to bychom pak mohli ofiko povolit i lichvu. Poptávka by přece byla, ne?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 15:52:43 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
StB_expozitura brno píše:
hoši, vy mě bavíte :-) že někdo někoho zažaluje o xy peněz se přece nerovná, že někdo xy peněz vysoudí. celé je to ze strany pana inženýra z prahy především humbuk. trestní řízení (stejně jako fůra jiných na moji maličkost), bylo odloženo, žádná škoda mu nevznikla, žádná lež se neprokázala, žádný úmysl uškodit nebyl prokázán, protože neexistuje. a velmi podobně dopadne i civilní řízení. jestli nejhůř, tak flastr bude tak na úrovni 1 - 2 % žalované částky... a kdoví jestli.
jinak peníze z přeprodejů reinvestuji obratem do dalších nákupů, ať už za nákupky nebo za vyšší ceny, část pořízených lahůdek koštuju, popíjím, tahám na večírky s kamarády, a část nakoupených zase pošlu za :cash dál a tak pořád dokola. financuji si tím to, co pak leju do chřtánu. je to špatně? ;-) koupil jsem už boršické lahve od řady zdejších mafiánů přes pm nebo přes bazoš, jednou i na aukru a sbazaru, jindy po osobní domluvě, dost lahví jsem i posměňoval, včetně zevního mazání. zvláštní pak je, že někteří(!) (tedy opravdu nikoliv všichni) se pak tady ve fóru dokonce strašně pohoršují, že někdo něco za "nehorázné" sumy prodává. myslel jsem, že tu pokrytectví nemá místo, ale budiž, jsme jen lidi :-)
pokud seženu nymphu, sestavím další takovou kolekci na prodej, tentokrát bohatší o další novinky, které mezitím přišly na svět. a jednu kolekci ještě ve tmě uskladněnou mám, tu si - alespoň zatím - nechávám. myslím, že stejně jako jsem na bazoši jako první začal nabízet postupky omfg, a další epigoni pak začali dělat totéž, nebudu časem s kolekcemi absinthů sám. a je to dobře, v naší české bublince to posouvá tento mikrotrh dál.
mějte se fajn, dostal jsem chuť na antoníčka na dobrou noc, zrovna dneska dorazil s majorem, co není majorem... připíjím na zdraví všem lidem dobré vůle a přeju dobrou noc :-)


To, co jsi zde na fóru o sobě napsal, mi bohatě stačí k tomu, abych si o tobě udělal dostatečný obrázek. Obzvlášť, pokud se cpeš do politiky. Jó, dostat se ke korýtku, to bylo :rock


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 15:59:02 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
..Za mě má expozitura vlastně recht.. Jen mu kapku závidím, že mu to funguje a tak mám touhu skopnout ho do kanálu :twisted: ..... Stejně jde o naprostý zlomek produkce.. většina se normálně propije.. Ty flašky tu cenu mají (minimálně pro ty co to kupují), tak co, co...

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 16:39:39 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 29. srp 2014 12:22:57
Příspěvky: 566
Bydliště: Valašské království
Lichvu, překupnictví, vychcanost, vekslákství a vůbec nevím jak to nazvat, nemám rád.
A lidi se tomu věnujících už vůbec ne. Natož v nějaké zájmové komunitě!
*
Ale je to mimo mě, nijak se mě to nedotýká, jen mi nedalo to nenapsat.
Tak se omlouvám.

_________________
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením
sekyry.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 16:50:18 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Chlapci, chlapci... Prodat draze lahev, o kterou je zrovna zajem, shrabnout prachy, zafinancovat tim x dalsich zajimavych lahvi, vetsinu vypit, nektery strelit dal. V cem je problem? Za mne je tohle naprosto legit a nechapu, co vam na tom tak rve zily :roll: Priste, az pujdete okolo absintherie, tak jim nezapomente hodit sutr do okna za to, kolik si uctujou za nejaky absinthy, namisto toho, aby to dali za nakupku absinthovy komunite :roll:

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 17:04:16 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 29. srp 2014 12:22:57
Příspěvky: 566
Bydliště: Valašské království
Nákupka, marže, to jsou běžné věci, nic proti nim.
Jen místy mi to tady fact připadá jako to co jsem výše psal. A zapomněl jsem napsat parazitování na výrobci.
Ale je to mimo mně, tak už v tom směru budu mlčet. Slibuji.

_________________
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením
sekyry.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Absinthe Nymph
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2019 18:17:19 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 3:29:52
Příspěvky: 702
Bydliště: kde můžu malovat tam bydlím... Na meziměstskou zášť a "hrdost" seru..
S tím se nedá nic dělat... Hajpovaná produkce prostě násobně převyšuje poptávku a tohle přeprodávání je přirozený důsledek.... Lichva je tady úplně mimoidní příměr.. Na výrobci by musel parazitovat každý kdo prodává cokoliv populárního dráž než to od výrobce koupil.. a zlý překupník je podle těchto mirkodušínovských parametrů asi každý shop (v našem případě s chlastem).. Mě zajímá kolik z vás teď bude bojkotovat Alkohol.cz, že tohle provozuje.. :think

_________________
Studujeme-li nadšeně sami sebe, časem zjistíme, že stojíme příliš blízko u zkoumaného objektu...a právě zde přichází náš zelený přítel, který nám dodává odvahu kus poodstoupit a poprvé zeširoka pohlédnout na celek=Není vše hned jasnější?


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 8 z 9   [ Příspěvků: 85 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia