Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 13 z 17   [ Příspěvků: 166 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2020 1:40:39 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Prvně by mně zajímalo co znamená "nefunkční". A snažil bych se změnit parametry tak aby to bylo "funkční" aniž by se to rušilo.
Co si pamatuju stavebko, tak čím starší, tím víc peněz od státu...
a jakmile mi jakejkoli poradce poradí cokoli rušit a dělat znova, tak hodně zpozorním jako ty. A většinou to řeším tak, že si založím klidně radši smluvu novou a mám dvě, než původní rušit - neříkám, že je to univerzální a ideální řešení.
Podle názvu mně to zní jako dva odlišný produkty(a nebudu si teď googlit o co go :) ), ikdyž oba asi prostě primárně kumulujou nějakou sumu do důchodu a asi druhotně tě i nějak chrání(alespoň jedno z nich).

Každopádně, mám nějaký penzíjko u Český pojišťivny, a pak i jedno u kooperativi. Kde státní podpora jde jen na jedno. Ale měn příšlo rozumný si spořít na důchod u dvou institucí - kdyby jedna krachla, ať mám aspo něco + jsem splnil radost poradcovi -> měl svoji novou smlouvu -> z kterýžto má právě prachy -> a proto vždy v minulosti radili rušit smlouvy a zakládat je znovu(dneska asi už vidno méně, jak se zlepšuje kvalita poradců a rychlokvažky nejsou už tolik).... což mně cca každých 2-3 let kdy se ozval jinej poradce nepřišlo jako efektivní :)

Stejně jsem teď asi 8 let měl souběžně i dvě pojištění - jedno ještě od našich někde z kolem mých 20 a pak asi před třicítkou jsem si udělal nový, když jsem věděl, že to původní někde kolem pětatřiceti končí - tak místo šahání na původní hodnoty jsem založil nový s výššíma cílovýma plněníma - a hold bych za zlomenou nohu dostal něco málo od původní pojišťovny, a taky něco víc od druhé. A říkal jsem si, že třeba by mohla mít jedna znich horší čí lepší parametry plnění.

btw... pojišťováky vždy odpálkovávám tím, že jím říkámj, že jsem stejně pořád nalitej a v tom případě pojišťovny fest krátí plnění v závyslosti asi na reálnym poměru zavinění - neumím si představit, že když mně srazí auto na chodníku(100% zavinění řidiče), tak by neplnila když mám promili v žile, ale byl jsem už párkrát varován, že by fakt nemusela.... tak nevim jestli má vůbec u mně cenu se pojistit, páč já když někam jdu pěšky, tak jen proto, že nemůžu řídít :) a nebo jinak... leju proto, že nemusim řídit :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 21. zář 2020 8:46:32 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
To je ale zajímavé. :wring

Dnes dorazila upomínka z Hypotečky, že jsem ještě nevyplnil "klientský formulář", ve kterém je mimochodem toto políčko:
Příloha:
hypo_btc.JPG
hypo_btc.JPG [ 42.35 KiB | Zobrazeno 1196 krát ]
A teď babo raď. Pravdu? Nebo zatloukat? Bude to někdo nějak trasovat? A proč to?

Paranoia mód aktivován. :nech

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 21. zář 2020 9:18:42 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Zatiaľ to asi nikto netrasuje, ale za pár rokov, ktovie

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 21. zář 2020 10:12:05 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
Zatloukat :mrgreen:

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 21. zář 2020 11:09:24 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Zatloukal bych. Když dáš "ano" budeš pro ně větší riziko. :)
Jakože si třeba bereš, část hypo použiješ, na krypto měny.....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 21. zář 2020 13:47:13 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Nic bych nepřiznal. Banka už dnes asi má prostředky, jak dojít k podezření, že jsi se politováníhodným způsobem pomýlil při vyplňování dotazníku, ale nevím, jak velké na to budou chtít vynaložit úsilí.
Totiž - banka může zjistit, když se na to zaměří, nebo když na to mají systém, že posílám ze svého účtu prachy na kryptoburzu. Ale co to dokazuje? A když to udělám z daného účtu až po vyplnění dotazníku, tak jsem ani nelhal. Navíc, všechny transakce na burze dělám samozřejmě pro babičku, která se neumí registrovat, ale chce si aspoň nějak zajistit důchod. A kdyby to chtěla banka moc moc řešit a paranoidní mód by detekoval problém i v posílání peněz na kryptoburzu z mého účtu u jiné banky (pač banky si to můžou navzájem práskat, že jo...), tak je ještě varianta posílat prachy na krypťáčky a z krypťáčků přes někoho.

Na druhou stranu je to dost možná poměrně bezvýznamná kolonka. Já když byl milostivě žádat banku o dluh do konce života, tak mi páně makléř na férovku řekl, co jak vyplnit, aby to bylo co možná nejstravitelnější pro kontrolní mechanismy bonity, spolehlivosti atp. Ještě štěstí, že jsem byl naprosto ideální žadatel...
(horší to bylo s domem, ten se bankám tak moc nelíbil, že jsem řešil hypo přes rok, něják se jim to stavení nevešlo do tabulek :roll: )


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 09. lis 2020 1:40:53 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Prožíváte nějak současný výkyvy? Já přesunul pár zlomků BTC a ETH na Krakena a ve dvou špičkách něco málo odpustil, ale tak nějak nevím, co od toho čekat v nejbližších dnech a do konce roku. Podle technický analýzy bych čekal brzo strop a pak prudší korekci, ale že bychom se brzo dočkali BTC za 5k EUR, to si úplně nemyslím. Zatím si vůbec netroufám tipovat, jak bude probíhat příští rok. Původně jsem měl v plánu, proměnit nějaký BTC za XRP, ale vzhledem k vývoji už nejsem tolik přesvědčenej o masivnějším růstu XRP. Ostatní altíky nestíhám sledovat.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 09. lis 2020 6:00:27 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Prestal som prikupovať btc na bisq

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 09. lis 2020 9:18:11 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Já mám něco vyčleněný na HODL. Půlku z toho mám na trvalo v peněžence, druhou půlku na burze a tu bych třeba na 17-19-22? tisících prodal a počkal na korekci a opět nakoupil třeba na 15-14.....
No a pak mám něco na brokerovi, a střídavě kupuju a prodávám akcie nebo BTC - podle toho co má v danej moment větší volatilitu. Vykrývá mně to momenty kdy nechci být v klesajícím dolaru, ale je lepší být ve stoupajíím BTC. A kozí bobky nekupuju :)

_________________
Krev je učinný energetický zdroj (Frank Herbert)
----------------- www.darujkrev.cz --------------------


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: ned 15. lis 2020 23:15:38 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
Na HODL jsem si nechal docela minimum... Na 15 567,54 jsem prodal 90% svých BTC a doufal, že to půjde rychle dolů... což se zatím jaksi stále neděje. :nech

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 13 z 17   [ Příspěvků: 166 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia