Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 14 z 17   [ Příspěvků: 166 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 16. lis 2020 1:17:51 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Taky jsem odhodlil uz pres 30 % hodl kupy a zvazuju, co s tim zbytkem. Jestli hodl az na furt, nebo vymenit za eurose a az se zase neco posere a ceny padnou na hubu, tak nakoupit, no a tak porad dokola. Nebo jestli stejkovat... Clouma se mnou kryptoschiza... Uz dlouho netezim a tak se tak nejak hur rozhoduje. Kdyz to pekne pribejvalo a nemuselo se to kupovat primo, hlava mela mensi problem s riskovanim.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 16. lis 2020 8:06:58 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
jj cca na 15500 jsem taky prodaval vse na veksl. A zároveň začal otevírat shorty. Takže teď mám otevřený shorty za bambilion a ono to už týden drží plus mínus těch šestnáct. Nedělal jsem si iluze, jako někteří, že uvidíme bitcoin ještě za deset. Ale z těch 15500 jsem čekal rychlou korekci na 13500 a pak jupí na 17-18. Jenže ono to teĎ celej tejden satbilizuje na 16, takže mám strach, že to někdo odpálí na 18-20... tak se bojim co s těma shortama..... jestli to vylítne nahoru, tak příjdu o věškerý letošní zisky :/


Co se HODLu týče, tak určitě hodlid hodně. Jakobrzy příjde nový standard a to cena BTC 20kUSD+, to vydrží pár měsíců(+-2kUSD) a v létě jedeme na 30k a výš. Už se do toho začínají veřejně vylívat s pár svejma voolnejma procentama firmy a JP Morgan už má taky nakoupeno....


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pon 16. lis 2020 22:33:54 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4031
drahousek píše:
jj cca na 15500 jsem taky prodaval vse na veksl. A zároveň začal otevírat shorty. Takže teď mám otevřený shorty za bambilion a ono to už týden drží plus mínus těch šestnáct. Nedělal jsem si iluze, jako někteří, že uvidíme bitcoin ještě za deset. Ale z těch 15500 jsem čekal rychlou korekci na 13500 a pak jupí na 17-18. Jenže ono to teĎ celej tejden satbilizuje na 16, takže mám strach, že to někdo odpálí na 18-20... tak se bojim co s těma shortama..... jestli to vylítne nahoru, tak příjdu o věškerý letošní zisky :/


Co se HODLu týče, tak určitě hodlid hodně. Jakobrzy příjde nový standard a to cena BTC 20kUSD+, to vydrží pár měsíců(+-2kUSD) a v létě jedeme na 30k a výš. Už se do toho začínají veřejně vylívat s pár svejma voolnejma procentama firmy a JP Morgan už má taky nakoupeno....
Upřímně přiznávám, že jsem poprvé tímto vývojem překvapen. Ale to bude asi tím, že to flákám a nesleduji trendy, např. to JP Morgan - le info?

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: úte 17. lis 2020 1:24:52 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Kdyby šel BTC na 30k příští rok, ale i kdyby za drva roky, bude to tak o 10k víc, než bych byl ochoten očekávat. A pokud se v tom nepleteš, tak mě asi jednou bude celkem srát, co všecko jsem prodal :D


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2020 8:36:21 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
jj začíná se o to zajímat víc wallstreet lidí co to před lety jen hejtovali. Morgan si udělal i svůj JPM Coin :) ... ale je to i vyjadřování jiných bankéřů, i lidi od Bufeta nejsou ve vyjádřeních tak strikní jako bývali, i takovej fosil jako Druckenmiller investuje.... PayPall zavádí možnost nakoupit si "papírovej" bitcoin, čínský banky zařadily bitcoin do portfolia investičních fondů cílených na širokou veřejnost. MicroStrategy nakoupila veřejně za 425 mega dolarů - což je prd... ale... nejsou sami a tuhle častku veřejně přiznali. Grayscale Bitcoin Trust má nakoupeno za 8 milliard doláčů, to už je lepší... a spousta lidí nakupuje přes Revolut, eToro.....

A hlavně, já to už od 15k krátkodobě shortuju, a ono to prostě dolů nejde, jakejkoli pokus o redukci je okamžitě vykupovanej. Jsou tam silný rezistence, jakmile cena klesne pod 18000, nekdo decentně a kupuje..... bojim se, ze ty shorty budu muset zavřít :/


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2020 10:30:46 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Za mňa jeden z nastrasidelnejsich textov co som čítal https://juraj.bednar.io/en/blog-en/2020 ... come-pt-2/

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2020 10:34:26 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Že je to dlouhý by mně nevadilo :) ...ale dlouhý a anglicky nedám :) To už radši tu jeho slovenčinu :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2020 10:38:23 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Je to o tom, že ak zavedú reguláciu, že je zakázané zaradiť do bloku blacklistovane adresy a začne to dodržiavať 10% minerov(hashrate), tak to zrejme zavedie cenzúru na celý bitcoin

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2020 13:02:34 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Jo tohle. No tak to je děsně složitý téma :) Jednak nesnadný úplně technicky(konsenzus, hardfork..), a druhak naprosto složitý filozoficky.
Ale tak to je vývoj.
Tak jestli potřebuješ drbnout nějaký ákáčka na toru za fet, tak radši monero né? :) :cool


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kryptoiny
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2020 13:10:36 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. zář 2011 19:48:24
Příspěvky: 684
Tak ale dostaneš fb libru z bitcoinu, kde každá transakcia je danená, zero privacy. A monero bude v podstate ilegálne a bude sa dat kupovať cez niečo ako bisq za btc

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 14 z 17   [ Příspěvků: 166 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia