Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 67 z 70   [ Příspěvků: 694 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2020 10:54:16 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Virgin verte stojí 1,4k? Tvl!!!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2020 20:17:00 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Martin píše:
Virgin verte stojí 1,4k? Tvl!!!



Jen abych nesiril "fake"news stoji i 1,4k kazdopadne se da sehnat od 1k + nejlevněji... Coz nic nemeni na tom,ze ne :lol:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2020 20:37:00 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Kazdopadne dalsi varka testu....

Kyle - blanche a strasne rad bych sel timto od toho, ale...
Vune slaba, barva cira potud ok. Louche cekam 1/3 sklenky a nic moc se nedeje 2/3 sklenky aaaa. Na konci zjistuji, ze to "zakaleni ve sklenici" je final touch.... (viz. foto c.1)
Zklamani, chut v podstate jenom sladka....... Tohle ne ;)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2020 20:53:46 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Green Fairy Absinthe Verte Barrel-aged....
Za prve jsem nikde - ani na ofiko strankach nedohledal, jak dlouho to v sudu vlastne lezelo..... Barva je lehce tmavsi a konakova, nicmene sud z toho celkove moc netahne a premejslim jestli to okolo sudu jenom neproslo,preci jenom ted sudy "frci" a kde vzit a nekrast :lol:
Takze louche je "brutalni" a nastupuje po drobnem pridani vody (viz. foto) vune sympaticky nevtirava - kazdopadne neni tam drevo..... K chuti, ja jsem od tehle znacky nikdy nic nemel, takze se nemam uplne od ceho odpichnout..... Nicmene si myslim, ze absinth jako takovy je slabsi a zda se mi vazne relativne cerstvi, stipe po pelynku, chute se moc nepropnuly a hutnost je ok, obcas se projede po jazyku drevo........
Nektere veci ze sudu mam rad, odlezi se a jemne z nich vystupuje drevo, ale tohle mi evokuje "cerstvou" varku absintu a jelikoz leti drevo, tak jsme to tim prohnaly...... Jinak si nedovedu vysvetlit ten kolotoc co to dela v pusu..... Celkem by me zajimalo co to udela za par let v lahvi a jakykoliv dalsi info - k tem sudum, dobe atd....... Tohle je nic moc rychlokvaska.....


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2020 21:10:58 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Jade Terminus, mam tu lahev co nechci otvirat takze vzorecek..... Barevne zamenitelne s Eduardem, nebo Nouvellem.... Louche na jednicku, libi se mi ze kazdej Jade ma trosku odlisnej styl :D Vune po zredeni lehka a svezi....
Plna usta pelynku s badyanem, pekna horko-trpka kombinace .
Hutnosti chybi drobny krucek a je perfektni.... Za me na piti tak 50:50, ale v soucasnosti mam jine chute, takze lahev ulozim.......


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 15. srp 2020 21:29:31 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
C.F. Berger - v mem cca top 5 ( vic sem toho nemel) pre-ban uplne nejvyssi pricka.... Takze co s tim? Jasne koupit Jade VS 1898, i kdyz mi to "kdysi" davno nejelo..... Nicmene chute se meni a strasne ra bych, kdyby se k Bergeru "aspon" priblizil.....
Nezredeny absinthe je zelenkave-zluty...
Uz prubeh louche je dokonalej a pri pozorovani konzistence, mam pocit, ze si budu muset vzit lzicku na ten puding....
Jasne, snaha se ceni - urcite bych si nedovolil porovnat Berger vs Jade VS 1898, jelikoz bych potreboval vzorek Bergeru -100let, aby to bylo fer....... Nicmene "jako" siditko, to urcite pujde a i kdyz si z 1898 nesednu na zadek po Bergeru.... Tak 1898 muzu s klidem nechat v baru...... Spolecne s PF 1901 jsou to pro me jedine Jady co maj cenu pit ;)))))


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2020 21:13:16 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
Dworzaaa píše:
Tibro píše:
Burčák s absintem.


:shock: To by me nikdy nenapadlo...ale musim to zkusit! :drunk


Dneska mě napadlo, že bych si zkusil burčákový Death in the Afternoon. No, koukám, že nejsem první :lol:
Jo a je to božííííí :heart


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 26. zář 2020 20:15:20 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Takze dnes Absenta Argenti 65% tak na zadek si z toho nesednu, nejak me to neoslovilo........

Nasel jsem jeste vzorecek Nymphy tak jsem zvedavej jak na sobe maka. Resil jsem to ted pri par debatach v Absinterii s J. Korinkem,takze jsem pil z nekolika lahvi, v ruznych casech a z ruznou formou - lepsiho,nebo horsiho skladovani a i dnes odchazim ze stejnym vysledkem, nevim proc ale cim vic ten absinthe starne tim vic se snim chutove rozchazim......
A je to zatim jedinej absinthe, kterej dle me funguje uplne obracene zrani v case s vzestupnou kvalitou....
Samozrejme je to ciste subjektivni dojem, ktery si jdu napravit k Dubiedu 2020 ;)

Ps. Nympha vol.II ze sudu chutna celkem dobre, uvidime jak bude ulezela finalovka az to Jirka vynda


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2020 21:09:04 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
Teď, prý nějaká domácí kuchyňská .... s pochybným dovozovým pelyňkem z příhraničí, pokoutně domluveným anýzem, divným puškvorcem od dědy z Ukrajiny...jo a je to blanche....měsíc starý. Na Habua už jde dušnost a neví proč;)

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: ned 18. říj 2020 21:10:40 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Takze jsem projel super vzorky z Brna

Altams
Pernod Fils 1940-1950
Pernod SA 1935-1940

Sem rad, ze jsem to mohl otestoval, ale nedovedu si predstavit,ze bych toho pil vic nez sklenicku... Bohuzel jejich chutovej profil me uplne obesel..... Zkusenost super, zbytek trosku skoda.....

Davam Nocif a konecne jsem happy 8-) :lol: i kdyz chudsi..... To je proste peklo decka :mrgreen:


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 67 z 70   [ Příspěvků: 694 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia