Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Valkyria Rouge
PříspěvekNapsal: čtv 21. dub 2022 19:48:41 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        PSY3

Datum
        2022-04-04

Absinthe
       Valkyria Rouge absinthe

Verze
        Rouge

Typ
        destilát

Šarže
        21100705

Barva
        9 /10
Komentář
        Krásně čistá červená barva s lehkým nádechem oranžové. Bez jakýchkoliv závad nebo sedimentace.

Louche
        10 /10
Komentář
        Louche za pomocí fontány je odstartován. První kapky rozdovádějí olejovou show a hned se zvedá mlha. Jenže ne ledajaká, ale pěkně sytě růžová. Ta mlha je fakt hutná, oddělené vrstvy se drží krásně ať už vody přibývá furt je to krásný pohled. Při poměru 2:1 je dílo dokonáno. Celý se to změnilo v jeden ucelený růžový skvost. Ta barva mě dostává. Skvěle drží. Ředím dál do 4:1 jak jsem zvyklej, hlavně u téhle chili věci nechcu riskovat. A ta barva růžového pudinku se drží jak nikdy. Tohle se mu podařilo.
Poznámka k barvě
        Růžový pudink

Aroma
        15 /20
Komentář
        Aroma jak z lahve tak i sklenice nenapovídá, že by měl absinthe obsahovat pálivou složku. Dokonce není cítit ani nijak výrazná lihovitost, na to že má mít 68%. Bohužel jsem ho ředil venku na slabém větru, takže mě zasáhlo jen to nejsilnější z ředění a to byla sladká nota nejspíš anýzu. Nevím jestli mi vůni tohoto absinthu vyvál vítr, nebo je prostě slabšího rázu.

Hutnost
        8 /10
Komentář
        Pocit v ústech :D Co na to říct, hutnost je okey, pálivost by už mohla být na někoho příliš. Je to štiplavý zažitek.

Chuť
        15 /20
Komentář
        Chutná mi. Ta kombinace sladké Valkyrie v základu doplněná o chuť chilli mě prostě baví. Nedá se to pít celý večer, je to spíš takové okořenění chuťové šedi. Prostě přes to chilli je už jen málo co rozpoznat krom sladkosti. Pelyněk? možná tam je, ale těžko říct.

Celkový dojem
        10 /10
Komentář
        Za mě je to velmi povedená záležitost. Pokud tedy jste fanoušky speciálních absintu a chilli. Jinak ta barva to je mistrovské dílo a ikdyž z pravého absintu nezbylo mnoho, mě to prostě baví a jsem rád že někdo spojil tyhle dvě věci.


Celkové skóre na základě hodnocení: 78.2 %


<< x >>



Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvek: 1 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia