Stránka 1 z 1
Frenzy - představení
Napsal: stř 05. pro 2012 0:38:45
od Frenzy
Zdravím všechny milce absintu.
Po prvním setkání s nějakým zeleným lihem kdysi na střední škole mi Habuovy (snad to skloňuji správně) stánky otevřely oči. Můj první absint byl St. Antoine, dále jsem z portfolia p. Žufánka okusil La Grenouille a ze zahraniční produkce Mansinthe. Z těchto nemnoha absintů, co jsem dosud měl, mi nejvíce chutnal...všechny

(ale na poprvé se prostě nezapomíná). Cítím, že jsem na začátku dlouhé cesty a zvažuji i koupi vlastní fontánky. Tohle fórum považuji za neocenitelné (a to jsem zde dosud přečetl jen málo) a nerad bych zde zůstal pouhým čumilem a považuji za slušné se představit a zapojit se. Rovněž coby nadšený příznivec šířím osvětu o absintu ve svém okolí a troufám si říci, že docela úspěšně. Jinak z dobrého pití mám rád ještě whisky. Jo a jsem celoživotní Brňák a rád cestuji.
Re: Frenzy - představení
Napsal: stř 05. pro 2012 7:53:29
od Blackhawk
Ahoj, zdravim do Brna!
Re: Frenzy - představení
Napsal: stř 05. pro 2012 8:34:49
od Adigal
Vítám tě a spoustu pozitivních zelených zážitků!

Re: Frenzy - představení
Napsal: stř 05. pro 2012 8:43:08
od davar
Vitej na foru Frenzy! At se ti tu libi - ke tvemu vyberu absintu muzes vyuzit i recenze, ktere zde mame a myslim, ze jsou objektivni.
Konecne nekdo dalsi posilil rady Brnaku

- mimochodem 15.12. se v Brne kona takova komornejsi akce, co do poctu lidi - podivej se do Udalosti, je to akce nazvana "Brno4". Pokud by jsi zasel, dej vedet - radi te tam uvidime!
EDIT: protoze jeste nemuzes videt sekci Udalosti, posilam Ti info nize. Lidi co prijdou uz je vice.
Poslední sraz je za námi poměrně krátce, ale vzhledem k okolnostem navrhuji udělat menší srázek v prosinci.
Na 15.12.2012 18:00 už máme rezervaci.
Akce se koná za každého počasí.
Re: Frenzy - představení
Napsal: čtv 06. pro 2012 0:28:24
od Frenzy
Díky moc za přivítání a rovnou i za pozvání. Jen v tu sobotu zrovna jako na potvoru v Brně zřejmě nebudu....rozhodně to však budu mít na paměti, pokud by náhodou došlo ke změně.

Re: Frenzy - představení
Napsal: čtv 06. pro 2012 12:04:11
od Habu
Zdar Frenzy a vítej!
davar píše:Konecne nekdo dalsi posilil rady Brnaku

Jako by vás tady bylo málo!
Co mám říkat já, rodilý Plzeňák?

Re: Frenzy - představení
Napsal: čtv 06. pro 2012 12:36:11
od wilkinsl
Je fajn, že se brněnská sestava rozrůstá.
Vítej!
Re: Frenzy - představení
Napsal: čtv 06. pro 2012 13:16:24
od Dworzaaa
Habu píše:
Co mám říkat já, rodilý Plzeňák?

Taky si pripadam trochu osamele...meli bysme zalozit spolek clenu pouzivajicich jihozapadocesky nareci...

Re: Frenzy - představení
Napsal: čtv 06. pro 2012 16:28:34
od Corig
Dworzaaa píše:Habu píše:
Co mám říkat já, rodilý Plzeňák?

Taky si pripadam trochu osamele...meli bysme zalozit spolek clenu pouzivajicich jihozapadocesky nareci...

Je pravda že od Prahy na západ to s počtem absintistů dost pokulhává. I když taky osvětu šířim jak to jen jde, už mě nikdo nechce poslouchat

Co bych taky mohl čekat ve městě, kde lidi za vrchol kvalitního pití považujou dát si v hospodě panáka Tullamorky, Metaxy nebo Morgana...
Jinak tě tady Frenzy taky vítam

Absintová cesta je zatraceně dlouhá a celkem drahá, naštěstí ale investovanejch peněz člověk nikdy nelituje

Re: Frenzy - představení
Napsal: pát 07. pro 2012 5:57:14
od Tibro
Český ráj: nejen stav mysli.